Převádění MC kazet do formátu MP3

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod AndrewJ 3. 7. 2005 21:56

No pokud jsou ty audio originál tak to legální je... asi.
AndrewJ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod X__ 3. 7. 2005 23:09

Beetle píše:2 Eross, není pravda, že všechny písničky najdu na netu, např. Jarka Nohavicu, a jiné české autory jsem tam nenašla :) , možná jsem špatně hledala :? >/quote]

Jinak dobrý zdroj na Netu (P2P) pro český písničky je na DC >>> http://www.prolamy.com/ i ten Nohavica se tam nechá sehnat. Já ale radši na hubu Otaku Anime Public (public.otaku-anime.net:555) stahuju japonské věci.
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod Eross 3. 7. 2005 23:28

o ziadnom wareze som nehovoril.....
nemylte si dojmy a pojmy

napr. :arrow: http://www.supermusic.sk/mp3.php?menu=8
je to warez???? asi nie....
a este inak ak si predplatis neviem teraz kde u koho ci co a jak :mrgreen: tak mas moznost za daky smiesny poplatok stahovat hudbu..... to je tiez warez???? napster a podobne ak to este funguje :roll:

nestvite ma :-B
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Beetle 4. 7. 2005 20:34

2 Eross díky za bezva tip, na ty stránky. :) :) :)
Beetle
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod adams 4. 7. 2005 21:47

AndrewJ píše:No pokud jsou ty audio originál tak to legální je... asi.s/quote]

Stahování legální je. Nesmíte je sdílet (uploadovat). Přeberte si to jak chcete a buďte dobří !
-
adams
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod fanks(smazano) 4. 7. 2005 23:50

a čo tak si tu hudbu odniekadial pozhanat? Ci uz od znamich alebo na FTPckach alebo DC++ or kazaa. Skopcit do pc cez ten audiograbber vo dorme mp3. Tam je toho spustu, urcite tam najdes co potrebujes a neda ti to vela namahy, urcite menej ako to stahovat z kaziet. Ale nenavadzam ta!
...a to by blo asi tak všetko. Ak máš s touto odpoveďou nejaký problém tak ŽKM ;)
fanks(smazano)
Junior

Odeslat příspěvekod Beetle 5. 7. 2005 00:19

Díky moc všem za tipy. :)
Dneska jsem si koupila propojovací audio kabel a zkusím to přehrát z kazet do notebooku. Pokud bude kvalita špatná, tak toho nechám a udělám to jinak. Kdyby to byly CD tak by to bylo v pohodě, ale mě nějak CD minuly a přešla jsem z kazet rovnou na MP3. Kazety jsem měla hlavně proto, že v autě mám rádio jen na kazety. Teďka se musím podívat po autorádiu přehrávajícím i MP3. :)
Beetle
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tom-cz 5. 7. 2005 08:44

mno nevím co máš za notebooka ale kámoš má HP a zvukovka je tam příšerná.
tom-cz
Junior

Odeslat příspěvekod AndrewJ 5. 7. 2005 13:59

No přes notebook to nebude žádná sláva.... a tak když jsme se dozvěděli, že stahování hudby není trestné, tak ti asi doporučím aby jsi si to stáhla... najít se dá asi opravdu vše...
AndrewJ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Honzeek (novy) 10. 7. 2005 08:22

adams píše:
Stahování legální je. Nesmíte je sdílet (uploadovat). Přeberte si to jak chcete a buďte dobří ! /quote]

a co takhle problém se sdílením několika desítek GB dat, které je nutné pro vstup na některé servery... to jsou jen kličky na díry v zákonech
Všechno je jinak...
Honzeek (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ewing 10. 7. 2005 10:57

adams píše:
Stahování legální je. Nesmíte je sdílet (uploadovat). Přeberte si to jak chcete a buďte dobří ! /quote]

Ved si stiahne to co uz raz ma, cize to bude so zakonom vsetko ulne v poriadku. Spravi si taku novu zaloznu kopiu.
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Junior

Odeslat příspěvekod X__ 10. 7. 2005 14:54

ewing: a když to mít nebude (hudba, video), tak je to se zákonem taky v pořádku, můžeš jít do videopůjčovny a z DVD si zcela legálně udělat kopii pro svou potřebu, i když nemáš originál, stejně tak si zálohuješ legálně filmy z TV na videokazety.
X__
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod ewing 10. 7. 2005 15:04

X píše:ewing: a když to mít nebude (hudba, video), tak je to se zákonem taky v pořádku, můžeš jít do videopůjčovny a z DVD si zcela legálně udělat kopii pro svou potřebu, i když nemáš originál, stejně tak si zálohuješ legálně filmy z TV na videokazety.l/quote]

No to sa mi koser nezda kedze vzdy ked si pustim nejaky film z pozicovne je tam napisane nieco v zmysle: Akekolvek kopirovanie a verejne premietanie tohto diela je zakazane. Cize asi nie...
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Junior

Odeslat příspěvekod X__ 10. 7. 2005 15:12

ewing: nauč se zákony a neplácej hlouposti, neznalost zákona neomlouvá :)

Výtažek z tohoto fóra, kde již byla diskuze na toto téma:

Autorský zákon:
§ 30
(1) Za užití díla podle tohoto zákona se nepovažuje užití pro osobní potřebu; to neplatí pro zhotovení rozmnoženiny počítačového programu či elektronické databáze nebo rozmnoženiny či napodobeniny díla architektonického stavbou.

(2) Do práva autorského tak nezasahuje ten, kdo

a) pro svou osobní potřebu zhotoví záznam, rozmnoženinu nebo napodobeninu díla; rozmnoženina nebo napodobenina díla výtvarného musí být jako taková zřetelně označena
X__
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod Howard 10. 7. 2005 15:22

STOP OT :evil::evil:

Driv, kdyz jsem to jeste potreboval, tak jsem pisnicky z kazet nahraval v Sound Forge, potom jsem to upravil, osekal, normalizoval a pak ulozil jako WAV (tehdy sound forge neumeli mp3). Pak jsem vzal nakej program, kterym jsem WAV prevedl na MP3.
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka