Co si myslíte o videosekvencích na fotoaparátech?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 3. 8. 2005 16:47

Co si myslíte o videosekvencích na fotoaparátech ?
fricoolinek2
Junior

Odeslat příspěvekod fanks(smazano) 3. 8. 2005 17:01

nekvalitný, málo zaostrený, skákajúci a hlavne v mnohých prehrávačoch neprehrateľný obraz! Ak chceš kamerovať tak si kúp kameru. to všo
...a to by blo asi tak všetko. Ak máš s touto odpoveďou nejaký problém tak ŽKM ;)
fanks(smazano)
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 3. 8. 2005 17:13

Taky sdilim podobny nazor. Podle me ma fotak fotit a nataceni nejakyho videa je vedlejsi. Kdyby to ve fotoaparatech nebylo, tak mi to ubec nevadi.
:mrgreen:
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 4. 8. 2005 16:54

No náhodou mám Canon PS A300 a obrazová kvalita (kvalita smotného obrazu, ne jeho plynulost a pod.) je lepší než u kamery typu Hi8....
fricoolinek2
Junior

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 4. 8. 2005 21:29

Vetsinou je to 640*480 a na nejake zachyceni to bohate staci... JInak fotak neni nahrada kemery :D
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Junior

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 4. 8. 2005 23:13

IcemanCZ píše:Vetsinou je to 640*480 a na nejake zachyceni to bohate staci... JInak fotak neni nahrada kemery :D

Ne, ale taková PS S2 IS

Stereo, filtr na vítr, samozřejmně 640*480 / 30 fps..jen musí mít člověk 1 GB kartu a případně taky ještě databanku....
fricoolinek2
Junior

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 4. 8. 2005 23:37

Rikam ze na zachyceni nejakych sekvenci to staci ale ja to temer nepouzivam radeji fotim..
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Junior

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 5. 8. 2005 00:01

IcemanCZ píše:Rikam ze na zachyceni nejakych sekvenci to staci ale ja to temer nepouzivam radeji fotim..

U mne je dost důležitý, jak to dokáže točit...
fricoolinek2
Junior

Odeslat příspěvekod Iol 8. 8. 2005 09:29

Zitra ho kupuju JUCHUUUUUUU!
Podle lidi co ho meli v ruce tak toceni fajn - hlavne ta neomezena velikost (1GB) a moznost zaroven tocit i fotit... Ale pro mne je zajimavej hlavne kvuli 12x opt zoom :) No a mam k nemu objednanou 1GB kartu tak to snad bude pro zacatek stacit :) MNAM!!!
Jezis ja se proste musel pochlubit! Tesim se na nej jak malej kluk!
Go go, google...
Iol
Junior

Odeslat příspěvekod Higgi 9. 8. 2005 12:59

No,občas jsem si s tím hrál při zachytávání jedoucích vlaků...Ale 15fps je žalostně málo. Jinak to skoro nepoužívám.Z mého foťáku nepadají špatná videa,ale raději fotím. Třeba takový letící kocour...to je fotka :wink:.
Higgi
Junior

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 12. 8. 2005 01:54

Higgi píše:No,občas jsem si s tím hrál při zachytávání jedoucích vlaků...Ale 15fps je žalostně málo. Jinak to skoro nepoužívám.Z mého foťáku nepadají špatná videa,ale raději fotím. Třeba takový letící kocour...to je fotka :wink:.=/quote]

A co máš ???
fricoolinek2
Junior

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 12. 8. 2005 01:55

Iol píše:Zitra ho kupuju JUCHUUUUUUU!
Podle lidi co ho meli v ruce tak toceni fajn - hlavne ta neomezena velikost (1GB) a moznost zaroven tocit i fotit... Ale pro mne je zajimavej hlavne kvuli 12x opt zoom :) No a mam k nemu objednanou 1GB kartu tak to snad bude pro zacatek stacit :) MNAM!!!
Jezis ja se proste musel pochlubit! Tesim se na nej jak malej kluk!

Tak jak to s nim jde ???
fricoolinek2
Junior

Odeslat příspěvekod Higgi 12. 8. 2005 07:54

fricoolinek2 píše:
Higgi píše:No,občas jsem si s tím hrál při zachytávání jedoucích vlaků...Ale 15fps je žalostně málo. Jinak to skoro nepoužívám.Z mého foťáku nepadají špatná videa,ale raději fotím. Třeba takový letící kocour...to je fotka :wink:.=/quote]

A co máš ????/quote]
Canon A75. U mě na webu najdeš fotky.
Higgi
Junior

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 7. 6. 2020 08:25

Hm, stačilo cca 5 let, aby indie filmaři začali "vyhazovat" HDV kamery s trojicí 1/3" CCD a pořizovali si místo toho Canony 5DM2 či (ti chudší) 550d.

Z (mnohými) opomíjené funkce se stala (u některých přístrojů) funkce de facto primární.

Kupříkladu Lumixy GH si většina lidí pořizuje kvůli videu...
JSEM VÁŠ KRÁL, MOJI PODDANÍ!
Bazoš fůůůůj!
fricoolinek2
Junior

Odeslat příspěvekod Higgi 7. 6. 2020 10:35

fricoolinek2 píše:Hm, stačilo cca 5 let, aby indie filmaři začali "vyhazovat" HDV kamery s trojicí 1/3" CCD a pořizovali si místo toho Canony 5DM2 či (ti chudší) 550d.

Z (mnohými) opomíjené funkce se stala (u některých přístrojů) funkce de facto primární.

Kupříkladu Lumixy GH si většina lidí pořizuje kvůli videu...

Teda že to zde ožije po 15 letech by mě nenapadlo...
Higgi
Junior

Další stránka