jaxe nejlip zbavit vany?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Master74 8. 8. 2005 02:20

adams
Hele nema to nejaky stupne rychlosti nebo tak neco?Chtelo by to nejak zbastlit a vytahnout z toho maximum,to by pak teprva byly svaly,SvarcNEGER za 10 minut!! ;)
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 8. 8. 2005 03:22

Odstraněny OT. A přeci jen, vyjadřujte se trošku kulturněji. A k věci :!:

Master74>Nene, to nepomůže. Rychlost nastavovat jde, ale jak řikám, je to o ničom.
Naposledy upravil adams dne 8. 8. 2005 22:02, celkově upraveno 1
-
adams
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 9. 8. 2005 00:00

no .. jak se zbavit pivniho mozolu ? ... jednou se muj pivni mozol vystridal malem s podvahou .. a to pri rozvodu nasich ... ale to sem zmizlej pupek vystridal vredama :-) ... proste si myslim ze pokud uz jednou pupek je je lepsi ho dal nevykrmovat a on teoreticky casem zmizne sam .. porad lepsi nez se snazit o zhubnuti a schyta to celej clovek ....
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Junior

Odeslat příspěvekod yarik 9. 8. 2005 06:09

Takhle z vás snad nikdo nevypadá - i když to už asi není vana :roll:
http://vtipy.kolemdvou.cz/r/r50.htm
AMD 64 Toledo X2 4200+@6000+ MSI K8N Neo Platinum,4x1GB,
ATI Sapphire Radeon HD 2600 XT Ultimate,SEAGATE 1x80;3x750GB SATA II;
1x Sony NEC Optiarc-DVD-RW.CHILL-520W.Monitor ASUS VW222S.Win7 64bit.
yarik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djlooper 9. 8. 2005 08:36

yarik píše:Takhle z vás snad nikdo nevypadá - i když to už asi není vana :roll:
http://vtipy.kolemdvou.cz/r/r50.htm0/quote]


No tak bude asi vypadat, když shodí tu vanu. :( :D
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 9. 8. 2005 11:07

Heady píše:2 ewing's last sentence: poradil ti, aby si zabudol na vytah !! to nerob !! znicis si kolena !!
samozrejme raz za cas ok, ale nie stale !!

ale hlupost. kolena si znicis pri behu na tvrdom povrchu alebo robenim drepov s velkou zatazou ale urcite nie takto. samozrejme nemoze skakat ako buvol a dopadat na paty ale pekne na spicky :wink:
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Junior

Odeslat příspěvekod adams 9. 8. 2005 11:21

A co teda zkusit kolo? Tam se záda naopak protáhnou (když mě fakt bolela, za dvě hodiny na kole se to zklidnilo) a nevim, že by je to namáhalo, kolena a kotníky to taky neodsí...nášejí, jako při běhání, a eště je to sranda.

Jak já sliboval, že letos budu jezdit. Ale mám výmluvu, když nejsou třicítky, tak je čtrnáct nad nulou a prší :mrgreen:. A mám moc práce.
-
adams
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rudidlo 9. 8. 2005 13:52

adams píše:Ale mám výmluvu, když nejsou třicítky, tak je čtrnáct nad nulou a prší :mrgreen:. e/quote]

Třicítky jsou - dnes jsem cestou do práce potkal dvě a byly docela hezký :)
Jsou dva druhy uživatelů počítačů. Ti první o svá data už přišli.
rudidlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 9. 8. 2005 14:03

takové třicítky, to je aspoň stroj na hubnutí... NA třicítce se hubne dobře.. akorát sehnat s vanou nějakou solidní 30ku...:)
AndrewJ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rudidlo 9. 8. 2005 14:08

AndrewJ píše:takové třicítky, to je aspoň stroj na hubnutí... NA třicítce se hubne dobře.. akorát sehnat s vanou nějakou solidní 30ku...:)!/quote]
No já doma sice třicítku nemám, ale nestěžuju si. Teď jsem zrovna slaměnej vdovec a hned je to poznat - kilo a půl navrch :)
Jsou dva druhy uživatelů počítačů. Ti první o svá data už přišli.
rudidlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 9. 8. 2005 15:09

Hm.. ale letos byly i čtyřiatřícítky, pětatřicítky.. A když vemu extrém, tak 36.7. A to je pak všechno tak rozžhavený...
že ten asfalt sálá ještě v osm večer. Pak je potřeba pohybovat se trochu rychleji (aby se člověk chladil proudícím vzduchem, tzn min. rychlostí 6-7cm za setinu sekundy).

Jediná zaručená metoda, co u mě za poslední tři roky zabrala bylo dělat od nevidim do nevidim a spát čtyři hodiny denně po dobu asi třech týdnů. A deset kilo dole. Jenže se od té doby nějak nemůžu dát dohromady a stejně jsem všechno zase přibral :roll:
-
adams
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cmoudina 10. 8. 2005 16:43

Meridia cps 10 mg l-o-o á 24 h v 10.00 hodin každý den
len na lekársky predpis - tlumí centrum hladu v mozku, dráždí
vegetativní nervová zakončení v tukové tkáni - nejdříve jede dolu
břišní tuk "vnitřní" meziorgánový a pak "zevní" -
až 6 kg za 2 týdny....www.merilinka.cz
cmoudina
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 10. 8. 2005 20:02

naahodou ja i s vanou sem ulovil hned dve perfektni dva a tricitky.. to je pak um bruslit mezi nima :-))) ... hlavne snazit se nesplest jejich jmena .. jedna mne neustale zene do jidla.. a ta druha mne zase zene od jidla :-D
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Junior

Odeslat příspěvekod Heady 13. 8. 2005 14:44

ewing píše:
Heady píše:2 ewing's last sentence: poradil ti, aby si zabudol na vytah !! to nerob !! znicis si kolena !!
samozrejme raz za cas ok, ale nie stale !!

ale hlupost. kolena si znicis pri behu na tvrdom povrchu alebo robenim drepov s velkou zatazou ale urcite nie takto. samozrejme nemoze skakat ako buvol a dopadat na paty ale pekne na spicky :wink:


mno, ja som byval na 7. poschodi v cinziaku. dost casto sa kazil vytah, takze mam s tym nejake skusenosti - ked sme isli 2x hore, tak nas potom kolena boleli este par hodin - cize schody ok, ale nie vela naraz a casto !!!
Keby aspon 1 z 1 000 slnk malo planetu, keby aspon 1 z 1 000 planet ma zivot a keby aspon 1 z 1 000 zivotov bol zivot inteligentny, tak su vo vesmire miliony inteligentnych zivotov !!!
Heady
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 13. 8. 2005 17:45

to ste co za omacky? ja byvam na 8smom a ked ich vyjdem aj 3 krat za sebou, nic mi nie je...
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků