Po jakém SCI-FI šáhnout?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod mdop 15. 8. 2005 14:14

Zdravím,
nějak jsem dostal chuť na nějaké sci-fi a tak bych byl rád, kdyby ste mi nějaké doporučili. V poslední době jsem viděl, co si vzpomínám, Minority report, Výplata, Já robot... No, asi něco takovýho. Když to se to bude odehrávat v blízké budoucnosti a ještě nějaké ty akční scény... lahůdka.

Dík
Naposledy upravil mdop dne 15. 8. 2005 14:21, celkově upraveno 1
mdop
Junior

Odeslat příspěvekod iwigirl 15. 8. 2005 14:17

1. Blade Runner (1982)
2. 2001: Vesmírná odysea (1968)
3. Hvězdné války (1977) / Impérium vrací úder (1980)
4. Vetřelec (1979)
5. Solaris (1972)
6. Terminátor 1 a 2 (1984, 1991)
7. Den, kdy se Země zastavila (1951)
8. Válka světů (1953)
9. Matrix (1999)
10. Blízká setkání třetího druhu (1977)

je to okopceny z nejakyho hlasovani, i kdyz teda dost jich je uz hodne starejch...Ale napr. Vesmirna Odyssea nema chybu:-)
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Byte 15. 8. 2005 14:19

Zajimavej i treba Total Recall
Byte
Junior

Odeslat příspěvekod pentagun 15. 8. 2005 14:20

Co třeba Červený Trpaslík :twisted:
"Always look on the bright side of life."
pentagun
Junior

Odeslat příspěvekod mdop 15. 8. 2005 14:24

ad Červený trpaslík - Je to sice lepší než třít lvu genitálie vlhkou žínkou (nebo jak to bylo), ale na to se už počtvrtý zatím dívat nehodlám :lol:
mdop
Junior

Odeslat příspěvekod cache 15. 8. 2005 14:26

jj, red dwarf odporucam :) a knihy su tiez skvele :)
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mdop 15. 8. 2005 14:27

iwigirl píše:je to okopceny z nejakyho hlasovani, i kdyz teda dost jich je uz hodne starejch...Ale napr. Vesmirna Odyssea nema chybu:-)

No já spíš vybírám filmy 2k+ (po r. 2000 :-) ). To starší už běželo v televizi. Třeba takovej Svět podle prota, hmm, nebyl špatnej.
mdop
Junior

Odeslat příspěvekod mdop 15. 8. 2005 14:29

cache píše:jj, red dwarf odporucam :) a knihy su tiez skvele :)

jó, jsem teď v půlce třetí knížky

no a futurama... tu teď sleduju průběžně jako večerníček... každý večer v posteli z PDAčka :D
mdop
Junior

Odeslat příspěvekod cache 15. 8. 2005 14:52

Si pozadu, ja som videl celu futuramu asi 14 krat :lol:
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý

Odeslat příspěvekod X__ 15. 8. 2005 15:10

StarGate Atlantis > http://www.atlantis.sgc-web.com/

BattleStar Galactica 2003 > http://bsg-cz.net/index.php
Nyní je tento SCI-FI seriál v USA a Kanadě sledovanější než StarGate SG1. Kolonisté 12 planet (celkem 1 miliarda lidí) slaví 40. výročí uzavření míru s Cyloni (roboti, co sami vytvořili a ty se později vzbouřili). Cyloni po uzavření míru zmizeli na nějakou neznámou planetu a od té doby je nikdo neviděl. Když právě v průběhu oslav roboti zaútočí na všech 12 planet atomovkami a přežije jen necelých 50 000 lidí na několika kosmických lodích, z nichž jen jedna je vojenská: BattleStar Galactica. Zbylí lidé se rozhodnou hledat Kobol, kdysi výchozí 13. planetu kolonistů, která byla opuštěna. Podle legendy by tam měla být zpráva, kde se nachází planeta, z které kdysi přišli dávní kolonisté na Kobol osídlit nové planety. Ta původní planeta se nazývala Země ... Většina si ale stejně myslí, že nikdy žádná Země neexistovala a vše je jen legenda. A to ještě netuší, že nejnovější Cyloni vypadají zcela jako lidé a jsou mezi nimi, aby je všechni zničili ...
Naposledy upravil X__ dne 3. 10. 2005 17:14, celkově upraveno 7
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod huugh 15. 8. 2005 18:02

z novych snad ghost in the shell

2iwigirl - no valka svetu (1953) byla neskutecna slatanina co se ani nepokousela drzet knihy, navic temer koncentrovana nuda - radeji si precti knizku
huugh
Junior

Odeslat příspěvekod DigitalDooM 15. 8. 2005 18:10

po 2000 ? tak jen tak z hlavy doporučím :

Underworld (ne uplně scifi)
Queen of Damed (ne uplně scifi)
Returner ( novější japonskej film super ! kam se hrabe Holywood)
Sky Captain and the World of Tomorrow ... (dost dobrý zvláštně a zajímavě natočeno)
The Time Machine (Wells ale trochu bezduchý nicméně suprový triky)

a na další si z hlavy nevzpomenu :)
Šéfredaktor webmagazínu
//CPU:AMD X2 6000+ MB: GigaByte GF5900SLI - RAM:2x1024MB Geil 800Mhz CL4 - GK:ASUS GF8800GTX - HDD:2xWD250KS 1xWDRaptor74GB - ZDROJ: TT 750W - CRT Dell21"Trinitron
DigitalDooM
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Byte 15. 8. 2005 18:14

co Duna ??
Byte
Junior

Odeslat příspěvekod cache 15. 8. 2005 18:39

Sky Captain and the World of Tomorrow bola imho totalna kravina. Ale to je vec vkusu.
Napadlo ma ale ine skvele scifi, ak si este nevidel Horizont události (Event Horizon), tak odporucam.
cache
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mdop 15. 8. 2005 19:07

DigitalDooM píše:po 2000 ? tak jen tak z hlavy doporučím :

b]Underworld[/b] (ne uplně scifi)

b]Queen of Damed[/b] (ne uplně scifi)

b]Returner[/b] ( novější japonskej film super ! kam se hrabe Holywood)
db]Sky Captain and the World of Tomorrow[/b] ... (dost dobrý zvláštně a zajímavě natočeno)
mdop
Junior

Další stránka