Vlastenectví

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Denon 3. 9. 2005 16:47

Říká vám něco pojem Vlastenectví, nebo jste názoru, že je lepší se na tento stát vykašlat a jít si pouze za svým, protože stát na vás kašle taky ???
Denon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AndrewJ 3. 9. 2005 16:54

Pojem vlastnectví mi nic neříká. Nevidím důvod být hrdý na to kým jsem se narodil. Je to jen národnost nic víc, mohl jsem se klidně narodit jako nějaký němec, rumun, japonec, svahilec..

Ale to neznamená, že nefandím českým sportovcům... Ale nárdoní hrdost bych tomu rozhodně neříkal... A jen proto, že hokejisti získají zlato tvrdit, že jsem hrdý na to, že jsem čech... :roll:
AndrewJ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Eross 3. 9. 2005 17:02

-láska a oddanosť vlasti, hrdosť na jej minulosť a prítomnosť, úsilie chrániť záujmy vlasti...
-nejako sa nadtym nepozastavujem :-)
-zijem ako ja chcem a nie ako iny chcu.....
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Pokročilý

Odeslat příspěvekod -=Holly=- 3. 9. 2005 23:18

Tenhle stat uz je v haji... to chce si najit jinej...
Bim bam
-=Holly=-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod -=Holly=- 4. 9. 2005 00:06

btw.. tak me napada ze bylo i vhodne zvoleno forum... vlastenectvi opravdu patri na smetiste... lol
Bim bam
-=Holly=-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 4. 9. 2005 07:21

proc bych mel byt vlastenec?
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod atomwafe 4. 9. 2005 22:10

Ja jsem spis hrdy hlavne na svuj rod, takze vlastne i na to ze sem cech(ale to jen trochu, pac sem z osminy nemec:))
1+1=2
atomwafe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 4. 9. 2005 22:15

no ale určitě vás zvedne ze židle, když v nějaké mezinárodní diskuzi narazíte na člověka, kterej použije čr jako příklad rozvojové země :)
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod kosch 4. 9. 2005 22:36

jj, protože většina obyvatel rovníkové afriky se při tom srovnání musí těžce urazit :mrgreen: :mrgreen: :lol: :-/
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Junior

Odeslat příspěvekod AndrewJ 4. 9. 2005 22:43

kernel_panic [passed] píše:no ale určitě vás zvedne ze židle, když v nějaké mezinárodní diskuzi narazíte na člověka, kterej použije čr jako příklad rozvojové země :)l/quote]

to ano... i když se nepovažuju za vlastnece, neznamená, že to tady nemám rád a že nechci aby to s touto republikou dopadlo dobře... Ale mám to tady rád, protože jsem tady doma...
AndrewJ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod suah 4. 9. 2005 23:32

Vlastenectvo je dalsi z pojmov, ktory moderna doba chape inak. Malokto by dnes dokazal obetovat za vlast svoj zivot a vlastencami sa prakticky stavaju ludia, ktori nenadavaju na svoju vlast...
suah
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod AndrewJ 5. 9. 2005 00:02

suah: tak to pozor. i když se nepovažuji za vlastence. život za vlast bych snad obětovat dokázal, třeba kdyby tady reálně opět hrozila nesvoboda.
AndrewJ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jaroslav Linhart 5. 9. 2005 21:03

Určitě bych nespojoval vlast s vládou.Vlády naštěstí padají,no
a politici, to snad je škoda slov.Díky zaprodané vládě může být
i vlastenec cizincem ve vlastní zemi a dokonce nežádoucím.Něco
o tom vím.Takže mám vlast tam,kde mám rodinu,kde jsou mí
rodiče a nejbližší,prostě tam,kde žiji, jsem rád a chci být a za to
všechno jsem ochoten narušitelům udělat průvan v palici.
Jaroslav Linhart
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod a 5. 9. 2005 21:31

cele vlastenectvo je ch*jovina. naco akoze mam byt hrdy? ze su slovaci taki sprosti ze si uz niekolko tisic rokov nechaju s*at na hlavu a nehodlaju v tom prestat?
a
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod suah 5. 9. 2005 21:47

AndrewJ píše:suah: tak to pozor. i když se nepovažuji za vlastence. život za vlast bych snad obětovat dokázal, třeba kdyby tady reálně opět hrozila nesvoboda.e/quote]

Tak to si naozaj jeden z mala. Nesloboda bud pride potichucky a prevali sa to az ked je neskoro a vtedy uz je neskoro na taketo ciny (jedine ze by sa jej postavili vsetci, co je vsak dost nerealne) alebo s velkou silou a tam je veskery odpor zbytecni...
suah
Mírně pokročilý

Další stránka