autoskola - tahak

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Michalek 15. 8. 2006 13:36

Zruseno. Vzdyt ja to vlastne nemam zapotrebi.
Naposledy upravil Michalek dne 15. 8. 2006 15:37, celkově upraveno 2
Michalek
Junior

Odeslat příspěvekod theKing 15. 8. 2006 14:15

Michalek píše:Toz to bych zkusil http://garaz.autorevue.cz/ asi tam budou vědět líp ;-)-/quote]

zase jeden chytrej, co by chtel do klubu moderatoru :-/
theKing
Junior

Odeslat příspěvekod Oops! 23. 8. 2006 21:12

Zrovna týpek co seděl vedle mě u testů vytáhl jakýsi papír a začal podle toho vyplňovat test. Samozřejmě pochvíli si toho inspektor všimnul a týpka vyhodil. Po testech se týpek málem rozbrečel a ptal se komisaře co a jak, jestli nemůže test udělat znovu, inspektor mu říkal že ne a musí udělat znovu celou autoškolu a samozřejmě znovu zaplatit. Navíc tam byl ještě instruktor z autoškoly toho týpka a pěkně ho seřval až mi ho bylo skoro líto :D ..ale ne, dobře mu tak... :-B
Jinak jsem dal testy na 62, ale až na třetí pokus :lol:
Oops!
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jirka766 24. 8. 2006 05:39

nejlepší je se to hezky naučit - jako já a udělat to hezky za plný počet bodů :D (a to jsem měl ty nejhorší testy co kdy byly), ale pak mi stejně vyhodily z jízd :(
Nebuďte líní, třiďte odpad !
jirka766
Junior

Odeslat příspěvekod Johny[CZ] 24. 8. 2006 07:42

:-D Tak tomu řikám opravdu smůla:-)
Johny[CZ]
Junior

Odeslat příspěvekod jirka766 24. 8. 2006 14:37

smůla, ale opakoval jsem jen jízdy
jirka766
Junior

Odeslat příspěvekod uživatelka 24. 8. 2006 16:25

jirka766 píše:nejlepší je se to hezky naučit - jako já a udělat to hezky za plný počet bodů :D (a to jsem měl ty nejhorší testy co kdy byly), ale pak mi stejně vyhodily z jízd :(>/quote]

Tak to jsme na tom stejně, jenže mě ta opravná jízda ještě čeká. Kéž by byla jenom jedna :?
uživatelka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 24. 8. 2006 18:40

Ja jsem nedal test na prvni pokus, jizdy i technika v pohode, ale test mi utek asi o bod... tak jsem se ten mesic drtil jako vzteklej a na druhej pokus jsem to dal na plnej pocet bodu :)

Ale taky jsem si doma vyslechnul svoje jak jsem to nemoh napsat :-D
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Junior

Odeslat příspěvekod jirka766 25. 8. 2006 05:35

Tak to jsme na tom stejně, jenže mě ta opravná jízda ještě čeká. Kéž by byla jenom jedna e/quote]

podruhé už bývají mírnější (ale jak kdo), já jsem hlavně dostal jiného lepšího zkoušejícího
jirka766
Junior

Odeslat příspěvekod uživatelka 25. 8. 2006 14:19

jirka766 píše:podruhé už bývají mírnější (ale jak kdo), já jsem hlavně dostal jiného lepšího zkoušejícího /quote]

To já prý měla zrovna takovýho dobrýho :mrgreen: Musel ze mě být úplně mimo, trapas. Jen se bojim, když to nedám, mám už jenom 4 měsíce :-/
uživatelka
Kolemjdoucí

Předchozí stránka