největší email

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Chichi 6. 11. 2005 21:45

Který emailový server dokáže posílat i přijímat největší možné soubory?
Chichi
Junior

Odeslat příspěvekod cache 6. 11. 2005 21:57

Tvoj vlastny.. Nastavis si kolko chces.. ;)
Inak aky? Free? Komercny?
Vseobecne sa zacina stavat standardom 10MB (gmail, atlas, urcite aj ostatne) a viac sa aj tak silno neodporuca odosielat mailom..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Chichi 6. 11. 2005 22:04

jak jsi udělal to logo vedle jména?
Chichi
Junior

Odeslat příspěvekod iwigirl 6. 11. 2005 22:16

centrum.cz- az 600MB
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod christian 6. 11. 2005 22:21

2iwigirl: To jo, ale musis si to aktivovat za kredity (a ze jich chtej opravdu hodne).. A snad to posilani je jeste omezeny jen na emaily centrum.cz
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod iwigirl 6. 11. 2005 22:26

christian: pravda,pravda, uz to vidim :) jinak to je tedy 15MB.
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod 2Pix 7. 11. 2005 01:00

2cache : clovece, to neni zas tak jednoduchy ... musis mit za A) verejnou IP (neni problem), musis mit reverzni zaznam na DNS (to je uz vetsi problem), musis mit pevnou IP v "neblokovanym rosahu" (coz to je nejvetsi problem) ...

jinak : posilat takhle velky emaily pres postaka je imho prasarna - proto existujou stranky typu easy-share .. a u nas depo a uschovna :-) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Junior

Odeslat příspěvekod cache 7. 11. 2005 01:26

2Pix píše:2cache : clovece, to neni zas tak jednoduchy ... musis mit za A) verejnou IP (neni problem), musis mit reverzni zaznam na DNS (to je uz vetsi problem), musis mit pevnou IP v "neblokovanym rosahu" (coz to je nejvetsi problem) ...

Ale kde, v pohode som si rozbehal smtp server na compe s neverejnou ip a odosielal odtial a veselo to ficalo :) Je to asi rok dozadu, teraz vyuzivam smtp ku svojej domene a tych 5MB co tam mam mi staci..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Honzat 7. 11. 2005 19:01

Já mám 10mb, a to co potřebuji více, tak využiju vlastní FTP server
X100? E700? problémy s firmware, jiný softwareový problém? V tom případě mi napište PM
Honzat
Junior

Odeslat příspěvekod 2Pix 7. 11. 2005 20:03

cache ..a pres koho si to smarthostoval ? :-) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Junior

Odeslat příspěvekod Honzat 7. 11. 2005 20:09

Taky jsem měl dřív vlastní SMTP server, ale vzhledem k 1024/256 telekomu to bylo hodně moc pomalé.... :P
X100? E700? problémy s firmware, jiný softwareový problém? V tom případě mi napište PM
Honzat
Junior