Jak ošálit IT a Widle????????

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod dunil 19. 1. 2006 17:21

Takže asi tak,

Potřeboval bych rado odborníka. Chtěl bych si na pracovní počítač v práci přenést jeden program, který bych zpouštěl z flash disku, který si ovšem při prvním zpuštění chce uložit něco do registrů. Jakmile to udělá jedenkrát, už toho nechá a nebude otravovat, píše mi ten program.

Jenže potíž je v tom, že nejsem přihlášen jako admin, tudíž nemohu do registrů zapisovat. Nevíte někdo jak toto ošálit?

Napadá mi třeba, sehnat si systém na flashi (linux) a zapsat to takhle. ale to asi nepůjde. Za prvé nemám systém na flashce a za druhé by ten program asi pod linuxem nejel.

Poraďte prosím.
dunil
Junior

Odeslat příspěvekod Kysa 19. 1. 2006 17:36

Asi by bylo dobrý napsat o jaký program jde
Kysa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Calhoun 19. 1. 2006 18:26

V praci se pracuje a neinstaluji zadne soukrome programy - firemni pocitace nejsou Tvuj majetek ale majetek firmy, takze pokud se vedeni firmy rozhodne Ti omezit moznosti pouzivani pocitace tak to respektuj.

Pokud ma program cokoliv spolecneho s Tvoji praci tak kontaktuj Vaseho spravce a domluv se s nim aby Ti instalaci povolil, sam takhle bezne vychazim uzivatelum vstric, pokud si nechteji instalovat DC++ apod. nebo SW z warezu tak neni problem.
Calhoun
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jirka47 19. 1. 2006 18:40

Chtěl bych říct, že je to pravda. Taky jsem potřeboval nainstalovat nějaký program v práci a i když neměl žádnou přímou souvislost s tím co jsem dělal, tak administrátor mi to umožnil. Měl jen požadavek, aby byl stabilní, neovlivňoval ostatní programy, a byl legální (free) i pro použítí ve firmě (kvůli případné kontrole). Sám si tyto věci ověřil a po měsíci jej tam sám nainstaloval.
jirka47
Junior