jak vypalit hru z DVD na CD? Existuje nějaký převaděč?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod mobis 1. 4. 2006 11:56

Potřebuji vypalit hru z DVD na CD.Existuje nejaký převaděč nebo neco takoveho.Díky za radu.

//adams: upraven název threadu. Prostudujte si, prosím, Tipy, jak napsat správný titulek :evil: :evil: :evil: :evil:
mobis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Stibi 1. 4. 2006 12:39

Noo šéfe nevím nevím jak bys chtěl dostat 4/8 Gb z DVD na 700 Mb cd....možná to rozdělit na víc cd ale myslím že tudy cesta taky nevede...rozhodně by stávkoval instalátor...

Nauč se psát názvy threadů...
Konec jihoamerickým telenovelám !!!
Stibi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ufon(smazano) 1. 4. 2006 13:34

vyhodis par zbytecnejch souboru a je to! akorat bych tam nechal od kud se daji stahnout ty chybejici. Pokud neco nevim, tak se zeptam a zjistim ze se najde spousta lidi co to nevedej taky.
Vsechno jde silou, kdyz se to ulomi tak je to dusledkem vyrobni vady!
Ufon(smazano)
Junior

Odeslat příspěvekod Malkovich 1. 4. 2006 16:40

V Alcoholu 120% si můžeš při načítání image nastavit jestli chceš image rozdělit i jak veliké to má udělat soubory....
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 1. 4. 2006 18:06

neexistuje...existují jen neoficiální "howto" ke konkrétním produktům...více na club.cdfreaks.com

ale mezi náma, dost jich ubylo...DVD se dnes považuje za standard, tudíž nikdo ani nemá potřebu zajímat se o prznění DVD verzí na CD...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod danny1691 2. 4. 2006 19:11

kernel_panic [passed] píše:ale mezi náma, dost jich ubylo...DVD se dnes považuje za standard, tudíž nikdo ani nemá potřebu zajímat se o prznění DVD verzí na CD...
danny1691
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod X__ 2. 4. 2006 20:32

danny1691: Nijak, prostě by pak instalátor nefungoval!
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod Caderom 2. 4. 2006 21:34

A co zkusit vytvořit na HDD iso soubor DVDčka, a pak ho Total Commanderem rozdělit na části a vypálit na CD. Pokud by se s DVDčkem něco stalo, musely by se CDčka zkopírovat na HDD, spojit TC a nainstalovat z HDD, jinak to nevidím.
Caderom
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mapupsa 3. 4. 2006 15:37

Šlo by to i naopak? Jako z několika CD na jedno DVD, ale aby fungovaly instalátory. (třeba u her apod.)

MK
mapupsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 3. 4. 2006 15:48

šlo...viz můj odkaz na club.cdfreaks.com...jsou tam názorný a důkladný tutoriály...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod mapupsa 3. 4. 2006 18:10

Díky za odkaz, zajímavé stránky...Nemohl bys mi prosím na tom odkazu poradit stránku, kde to je? Jsem totiž líný to hledat :lol: .

MK
mapupsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod X__ 3. 4. 2006 18:19

mapupsa: Kdo je líný ať nejí :P Na http://www.gameburnworld.com/gameburnworld.htm jsou taky návody (v EN) jak knovertovat cd > dvd (instalačky her), jsem si takhle převedl Need For Speed 9: Most Wanted :)
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 3. 4. 2006 18:49

mapupsa píše:Nemohl bys mi prosím na tom odkazu poradit stránku, kde to je? Jsem totiž líný to hledatl/quote]

tohle je maximum, co pro tebe můžu udělat...
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod danny1691 3. 4. 2006 22:17

X píše:danny1691: Nijak, prostě by pak instalátor nefungoval!l/quote]

musím tedy prozkoumat tu funkci Alc.120, kde se dá DVD naporcovat. Ale stálu tu visí otazník co instalátor a ještě ochrana(SafeDisc2/3)
danny1691
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 4. 4. 2006 03:01

pokud budeš něco porcovat, pak se instalátorem vůbec nemusíš zabývat...jelikož jediný, co tím uděláš je, že vytvoříš obraz DVD, kterej pak rozdělíš na menší části a ty pak vypálíš na CD...

pokud takhle rozporcovaný DVD budeš chtít opět zprovoznit, budeš muset jednotlivý části zase spojit, čímž dostaneš kompletní DVD obraz a ten naláduješ do nějaké virtuální mechaniky...

to je jedinej princip a výsledek této činnosti...znovu opakuji, že tímto způsobem rozdělený DVD nebude funkční z CD...
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008