Internetový obchod karman.sk

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Quo 17. 11. 2007 14:32

hyro84 píše:co by si robil v mojej situacii? je to trochu specificke...podviedli ma a mysleli si ze to nezbadam...myslis ze mam tiez poslat mail na SOI?? alebo rovno policiu? :mrgreen: :P

nie, ty to nemusis reklamovat. Ty to mozes normalne vratit, pripadne ti ma firma nahradit rozdiel v sume. Ale osobne by som ziadal vratenie.
Kazdopadne, karman a im podobne firmy budu nadalej robit to co doteraz, ked sa budu ludia len stazovat na forach a podobne. Treba davat podnety kompetentnym organom. Keby len 1/4 z oklamanych dala podnet, tak karman.sk tu uz davno nie je a neokrada ludi!!!
Bohuzial, nas, co sme spravili urcite kroky je stale malicko. Avsak, my sme boli aspon uspesni! :wink:
Ako prizvukujem uz po x-ty krat, netreba sa bat, zakon je na nasej strane - je predsa doba, kedy aj spotrebitelia maju svoje prava :wink:

PS: a karman si robi co chce, pretoze v tej firme vedia, ze ludia s tym nic neurobia :lol: :D
Tak sa treba zobudit :!:
quongo
Quo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Quo 17. 11. 2007 14:38

Inak, je dost smutne, ze vedenie tohto fora presunulo temu o Karman.sk na Smetisko a dalsiu zamkla...
quongo
Quo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blino 17. 11. 2007 15:26

Quo: duplicitny thread (navyse po stranke obsahovej mensi) sa zamkol a je v nom odkaz na tuto diskusiu

to ze sa to presunulo do inej sekcie uz vyplynulo zo samotnej podstaty threadu :wink:
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Inquisitor 18. 11. 2007 20:22

:lol: :lol:

Zda sa ze Adamcovi ludia hromadne dali vypoved :lol: V menu O firme nenajdete zoznam pracovnikov a pozrite si stranku http://www.karman.sk/job_list.jsp hlada ludi na vsetky pozicie :lol: :lol:
Inquisitor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod palooo 28. 12. 2007 11:40

a pozrite si ich web na com bezia :) sranda http://www.karman.sk
palooo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Asta-killer 28. 12. 2007 18:35

paloo, ich web je po novom nieco strasne. Design a prehladnost nulova, Strasne slaba ponuka, nefunguju loginy, ktore boli vytvorene pred zmenou webovej stranky.
http://linkbun.ch/268h
Asta-killer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DejmiJohn 28. 12. 2007 23:09

ja som od nich objednal len raz a cudujem sa ze to doslo, ale to bude tym ze byvcam cca 7 km od TN :D
Galaxy Note 10.1 2014 32GB LTE
DejmiJohn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Asta-killer 29. 12. 2007 15:37

Ja som zatial s nimi vacsi problem nemal. Odoberam tovar osobne, alebo peniaze do ruky kurierovi, pokial je to objemnejsi tovar.
http://linkbun.ch/268h
Asta-killer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palicek 29. 12. 2007 20:36

ani ja som s tým nemal problém,pokiaľ som nemusel reklamovať....soi-ka to uznala.....Adamec-Karman dostal pokutu a nevrátil peniaze,mám čakať do 10.januára....po tom to dávam na súd.....aby vydali platobný príkaz.....je to len o čase....už sa nerozčuľujem.....ide o 18 000 a reklamácia trvá od septembra...
palicek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mazdik 8. 1. 2008 13:33

Moja skúsenosť s Karmanom je dosť zlá, nakoľko som mu dal dvdmechaniku na reklamáciu koncom novembra a doteraz nebola reklamácia vybavená a keď som dnes t.j.8.1.2008 išiel do sídla firmy Karman.sk tak na dverách mali cedulu že firma bola ZRUŠENÁ, v prípade informácie tam bol mail a potom že pre prípad reklamácií sa obráťte na dodávateľa značky tovaru ktorý chcete reklamovať. A teraz neviem čo bude s mojou reklamáciou. Písal som mu mail, uvidím ako odpovie
mazdik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oh01 8. 1. 2008 21:48

Nejspis neodpovi... Bud je muzes zazalovat a nebo jim tu mechaniku nechat.. osobne bych radsi vyplaznul 900 za novou mechaniku a neresil to... :wink:

Aspon ze uz karman.sk je konecne pryc :)
Testy 8800GT v SLI

Asus P5N32-E SLI Plus|C2D E6550 @3.1GHz|2xZotac GeForce 8800GT(SLI)+Accelero|A-Data Vitesta 2GB @900MHz|Corsair HX520 520W|Samsung SH-S203L|Seagate 320GB|HP w2408h 24"
oh01
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palicek 8. 1. 2008 21:59

ja o dva dni volám,a určite pôjdem cez advokáta nenechám mu 18 000 len tak.....je to živnostník,takže ručí majetkom......bude cvakať.....a nebojte sa dať na súd....aj ked o 900 sk...dohodnite sa s právnikom na poplatkoch,ked vyhráte.......a vyhráte....na takých mčo sa na to nedajú on krásne zarába........keĎ vyhrám súd ....pokračujem ďalej....nenechám ho okrádať ludí....len tolko...
palicek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xodik 9. 1. 2008 09:03

Tak pridam aj ja svoju skusenost s tymto "super obchodom".
3.mesiace cakam na vratenie penazi, ale je to len 580Sk. Pisal som aj na SOIku, kde sice uznali podnet ako opravneny a zistili porusenie iba v tom, ze nebola splnena doba dorucenia! ale to vsetko. To ze ma karman podviedol o peniaze ich vraj nezaujima! a mam sa obratit na sud. Povedali, ze vysledok konania a pokute pre karman bude uvedeny na SOI strankach v casti "Pravoplatne rozhodnutia" Nedocital som sa na stranke SOIky o tom, ze by prebehlo nejake konanie s firmou Karman a tym nemohli dostat ani pokutu. Nema nahodou spominany majitel kontakty aj tu? Je to celkom zaujimave....

S peniazmi som sa uz rozlucil. Pre tu sumu sa neoplati tahat po sudoch.
xodik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mazdik 9. 1. 2008 09:11

oh01 píše:Nejspis neodpovi... Bud je muzes zazalovat a nebo jim tu mechaniku nechat.. osobne bych radsi vyplaznul 900 za novou mechaniku a neresil to... :wink:

Aspon ze uz karman.sk je konecne pryc :)


Ono nejde o 900korunovú mechaniku, je je to exeterná mechanika, takže cena je 2452 SK, a to im len tak nenechám. Neni som človek čo sklopí uši a utiahne sa do ustrania. Ja budem o to bojovať, nech si Karman nemyslí že mu to len tak prejde.
mazdik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod palicek 9. 1. 2008 12:31

som teraz našiel konanie proti "karmanovi" na http://www.soi.sk .....právoplatné rozhodnutia.....druhostupnové....ústredie bratislava a úplne dole predposledné.....dostal 50 000 pokutu....

ja som volal dnes tak sa odvolal voči mojej veci.....aj tak mu to bude prt platné,ale že tam pojdu soi-kári v priebehu budúceho týždna....tak potom dám vediet...
palicek
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků