Internetový obchod karman.sk

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod H00diE 7. 2. 2008 16:42

Staci sa pozriet na tu lacnu stranku a sekciu "kontakty" - aka firma teda seriozna moze mat adresu len na POBOX? S touto firmou mam neblahe skusenosti. XxX to vymyslal kolko sekund? :lol:
H00diE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod macina 7. 2. 2008 19:18

normalne, ked adamec zistil, ze to s tym sudom myslim vazne, tak ma zacal sam od seba kontaktovat. asi mu to uz nevona. no na ten jeho cennik, co mi stale tlaci s tymi kramami sa mozem vy.....
macina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CeCo 8. 2. 2008 19:03

Ziadaj peniaze naspat, nic ine.

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod topMko 15. 2. 2008 14:54

Je uz jednoznacne ze XXX Comp je ADAMEC:

staci si pozriet, komu patri domena xxxcomp.sk a je to jasne:

ondrejadamec@gmail.com

DAVAJTE SI POZOR :)
topMko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xboy666 16. 2. 2008 17:36

ako ja som o tom nepochyboval ani chvilu, ze je to jeho dalsi pokus o podvod, len by ma zaujimalo, kto je uvedeny na fakture tych super pc zostav so 4 rocnou zarukou za 50 000, nechcete si to niekto objednat??:-D ale ako podla mna neviem co tam dava ale na http://www.zrsr.sk nema zmeneny nazov a ani zrusenu prevadzku
xboy666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod palicek 21. 2. 2008 11:57

už aj mne poslal myslím 12-teho,že si mám vybrať zo skladových zásob ,čo mu ostali alebo že sa dohodnuť na splátkach.....tak som mu odpísal,že celú sumu naraz a bez debaty......ináč neprišiel na soi Prievidza toho 19.2. ked bol predvolaný,volal som tam...vedúce majú teraz nejaké školenie tak sa majú opýtať riaditeľa,že čo s ním ....budem volať v pondelok...a potom napíšem sem....a poviem im ,že začal cez xxx,nech už mu zrušia tú živnosť,lebo zase niekto na neho doplatí.....majte sa
palicek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod palicek 21. 2. 2008 12:01

našiel som to ,tak toto mi poslal:

Dobry den prajem,

v prilohe sa nachadza cennik tovaru ktory zostal vo firme po skonceni jej
cinnosti. Ak by bolo predsalen mozne sa dohodnut na dodavke tovaru miesto
peniazi (aj za cenu nizsej ako cennikovej ceny) prosim vyberte si tovar
napiste jeho kod(y).

Taketo vybavenie preferujeme, ak nebudete suhlasit, budeme sa snazit
dohodnut si s Vami splatkovy kalendar, nakolko spo skoceni cinnosti firmy je
financna situacia velmi zla.

Dakujeme za pochopenie, prosim hlavne o zachovanie pokoja, budeme sa snazit
o serioznu dohodu.

S pozdravom

---
KARMAN.SK
karman@karman.sk
palicek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kennyNFS 22. 2. 2008 09:25

nazdar všetcia ,
mám taký problém ešte pred zrušením firmy Karman som si kúpil Pc no pokazila sa mi ramka pohode dal som reklamovať a som si ju prevzial...povedali mi ,že ich firma je už zrušená takže ak by som mal na Pc ďalšiu pooruchu tak smola.....no lenže mňa to dosť sere lebo som potom vyhodil za Pc 30 000 ? a keď sa mi tam niečo pokazí tak som v riti ?....ak by ste mali nápad čo spraviť keď a mi tam niečo pokazí tak dík...ale mám tušáka ,že mám asi fakticky smolu :roll: :| ...bože kiež by som vedel skorej aký je p. Adamec oje***ač :roll:
kennyNFS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CeCo 22. 2. 2008 13:12

palicek:
Chci peniaze. Typek koniec koncov fungoval na zivnost, takze staci jedna uznana pohladavka a moze ist do konkurzu - dlzi totiz celym svojim majetkom ;)
Ziadne "skoncenie" firmy v jeho pripade nie je (to by musel zomret), dokonca ani podla zivnostenskeho registra => len pekne chci peniaze, chod pripadne za pravnikom a porad sa.

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kennyNFS 22. 2. 2008 16:51

no to ano žiadal by som asi peniaze lenže či vyhrám :D...oplatiť sa mi to oplatí....len či by také niečo bolo možné som chcel vedieť díki ;)
kennyNFS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CeCo 22. 2. 2008 17:41

http://www.portal.gov.sk/Portal/sk/Defa ... 2&aid=1052

Podstatne je nasledovne:
Kód: Vybrat vše
Veriteľ je oprávnený podať návrh na vyhlásenie konkurzu, ak je dlžník voči nemu viac ako 30 dní v omeškaní s plnením peňažného záväzku a zároveň možno odôvodnene predpokladať platobnú neschopnosť tohto dlžníka.[/code]
[code]napriek tomu, že bol veriteľmi týchto pohľadávok písomne vyzvaný na ich zaplatenie.

Inymi slovami - okamzite posielaj DOPORUCENE list o okamzite zaplatenie dlhu voci tvojej osobe v hotovosti s tym, ze pokial tak neurobi v ramci zakonnej lehoty (ktora je uz davno pase, kedze povinnost vratit peniaze je okamzite; daj mu cojaviem tyzden; onych 30 dni uz tiez uplynulo) tak podavas na sud navrh o zacatie konkurzu voci jeho osobe ako podnikatelovi (kde ruci celym svojim majetkom).

Nenechaj sa odradit kecami o firme (on je fyzicka osoba podnikatel = ruci celym majetkom), pred napisanim daneho listu mozes skocit za nejakym advokatom, nech ti pomoze s formulaciou (nieco zaplatis, ale bude to stat za to a toto je v podstate najrychlejsia moznost ako dostat prachy naspat).

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kennyNFS 22. 2. 2008 19:14

aha.....ale asi si ma zle pochopil.....no lenže problém je v tom že zatiaľ mu nič nieje ...to som chcel len vedieť keby dačo s ním bolo...;)..čo mám spraviť ale ako hovoríš ak som to dobre zas ja pochopyl...tak niečo sa mi pokazí dajme tomu grafika...ja sa mu mám ozvať nejako že mám problém s Pc ,ktorý mi predal ?..alebo jako to...btw: tú ramku mi vrátil v pohode ...len ma poriadne ***** to že keď som si kúpil nový Pc hneď mi odišla ramka :roll:..ma to *****....tak teraz fakticky neviem čo s tým ak mi tam fakt odíde VGA ale CPU tak som v ***** :D...lebo tieto komponenty boli dosť drahé :?...tak poraď...
kennyNFS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xboy666 22. 2. 2008 19:29

tak ze ti odide cpu, je myslim taka minimalna pravdepobodnost, s tou vga asi fakt ti zostava len dufat, ze to prezije, cize asi by si nemal moc dusit hry aby si jej neuberal zivot nasilne :D ale nie je to smutne ale je to tak, ze ak sa ti to pokazi mas smolu, lebo od toho dotycneho nevytiahnes asi nic
xboy666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kennyNFS 22. 2. 2008 20:25

njn....do faka a preto nejako netaktujem a nehrám hry :D....
kennyNFS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod macina 22. 2. 2008 20:46

som zvedava, ci sa dovali na sud, ked sa na soi nedotrepal....
macina
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka