Internetový obchod karman.sk

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod xboy666 23. 2. 2008 08:53

kennyNFS no taktovanie radsej neskusaj tie hry to mozes, inak este k tej ramke ja neviem co je toto za dobu mne sa to tiez parkrat stalo ze ramka bola zla, neviem ci je to tou prepravou alebo fakt to robia na tony tie ramky, ja co som kedysi kupil pc pred cca 5 rokmi, tak tie ramky aj vsetko v nom ide dodnes, akurat ze sa to neda nazvat uz pc ale tak vtedy to bolo delo :) inak neviem pochopit po tom co citam kolko ludi henten oj..al ako to ze este nesedi v base, vsak si klikni aj na jeho diskusiu na sme, ak si to necital, ze okydal este aj firmu vlastneho znameho http://blog.diskusie.sme.sk/viewdiscuss ... blog-96995
je to prispevok od nejakeho mbagi-ho tak to je sila ten by asi fakt musel zdochnut aby mohol "firmu" zrusit ten vysi asi polke republiky nemale prachy :D ale fakt drzim palec aby ti ten pc vydrzal aspon 100 rokov a aku si kupil VGA??
xboy666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kennyNFS 23. 2. 2008 10:19

no VGA som si kúpil 8800GTS 320Mb v tej dobe viem že bola aj GTna ale som nemal čas už čakať na tú grafiku bo ešte ten nejaký piatok by som sa načakal a nemal som čas :D...lol to dúfam aj ja ,že mi ešte vydrží :D..A mimochodom....karmani mi napíasli mail ,že či som si reklamácui prevzal....ja som im napísal že ano a ak by som mal problém s mojim Pc kde by som sa mal na koho obrátiť.....a už sa neozvali............hehe hry nehrvam lebo ma nebavia snáď keď bude GTA4 a Assassin´s creed :D....ten link čo si dal...tak čím ďalej si tak čítam diskusie o p. Adamcovi tak tím ďalej sa mi ten bastard protiví....ako môže byť niekto taká kur** ? :roll:
kennyNFS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xboy666 23. 2. 2008 10:32

no to mas slusnu hracku :) pocuj ale ako ty by si nemal mat smolu on ti to zo zakona zreklamovat musi neviem teraz presne kde je to pisane ale vraj je to tak, ze on ma voci byvalym zakaznikom reklamacnu povinnost stale ta nezanika len je to na dlhe lakte lebo to by si musel asi cez soiku a na neho asi take institucie neplatia, nanho by asi platil len chladok. Vsak on ma na tom blogu este aj svoju fotku ako fakt je trufaly :D a podla mna cely karman co bol tak to bol adamec a mozno tam mal nejakych 2 ludi vsak ja som si tam kupil parkrat pamatovu kartu a nikdy som tam vpredu viac ako 2 ludi nevidel a vzadu mali asi jedneho cloveka lebo sa tam bavili a tie bludy ze financne oddelenie co pisu do diskusii tak to je moc :D no mne nastastie tie pamatovky zatial idu, ale vsak to je zanedbatelna pobocka, nech si za ne kupi mineralku v basovom bufete keby mi odidu ale ti hovorim ze by si mal mat narok to reklamovat aj ked uz nema prevadzku lebo podnikat podnika stale, aj ked neni jasne kedy mu zrusia zivnost urady, skus sa popytat na soike ale myslim ze cez nich by si mal pochodit ale asi aj tak od neho nevymozu nic ako som uz precital v prispevkoch
xboy666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kennyNFS 23. 2. 2008 13:27

no ja som bol osobne v karmane a maly na stole 3 Pc kde pozerali objednávky a potom ešte jednu takú miestosť a tam už neviem čo bolo :D...takže si to zhrnme dajme tomu že sa mi pokazí grafa...Ja zavolám na Soiku že p. Adamec mi predal Pc a odišla mi grafika a p Adamec respektíve jeho ludia vo firme mi povedali že mám smolu reklamovať a potom sa to už bude riešiť cez Soi ? alebo sa mám najskorej nakontaktovať na Adamca ? ale neviem cez čo lebo cez maily neodpovedá :?....
kennyNFS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xboy666 23. 2. 2008 14:51

no normalne tam zavolas ze ti odmieta odpovedat ako to mas vyreklamovat a tak a oni uz budu jeho natahovat a zasa mu naparia pokutu ked sa im odmietne dostavit a bude to mat zasa drahsie ale tak hadam sa ti nestane s tym nic
xboy666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Asta-killer 24. 2. 2008 11:52

No myslim, ze som tiez v srackach... V lete si kupil PC komponenty vo firme Karman a uz teraz to zacinam lutovat. HDD SamsungSATA 500 GB zacal klepat a teraz je to uz nepretrzite. Neviem neviem ako to vyreklamujem... :(
http://linkbun.ch/268h
Asta-killer
Junior

Odeslat příspěvekod macina 24. 2. 2008 12:10

no to je preto, ze nakupi novy tovar a da do neho stare opotrebovane haraburdy, takze novy comp bude mat dost dobre problemy tak do 2 rokov. urcite to robi aj v xxxcomp. preda to draho, no v skutocnosti to ma hodnotu dakych 15 litrov. aj to som ocenila asi moc.
a reklamovat to na ten P.O.BOX? asi tazko. este ak mozem poradit, nepiste sem moc, s cim konkretne mate problem a prosite o radu. on to tu uz cital, tak vie, kto nevie s tym hybat a ma ho v..... posluzia aj sukromne spravy
macina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xboy666 24. 2. 2008 15:50

vsak urcite sem tym bastard chodi to citat, ale ved nech si to precita ako ho maju vsetci radi, bude o chlebe a vode, pokial uz neni, vsak pokial maju ludia staznosti nech mu zahltia ten mobil hovormi co ma xxxcomp.sk uvedeny lebo to je urcite on a nech mu volaju ze maju pokazene pc vsak je to ten isty tak nech si to pride opravit aj ked pochybujem, lebo 4 rocna zaruka je len klam uz vidi ako pride k niekomu opravovat keby sa mu to ***** :D ale lepsie povedane, uz vidim ako nieco preda z tych haraburd co mu ostali skladom to iba slepy hluchy alebo Neslovak moze kupit, ktory nevie co je ten dotycny zac ale inak nehrozi aby nieco predal a je zaujimave ze mu nepribudaju referencie v tej jeho novej firme, aj dnes bolo v lamparni nejaky phone shop grecky a to bol adamec na 10 ten Grek. Som zvedavy kedy tam bude karman v telke sa zabavime vsetci no len lutujem tych co sa im nieco pokazilo moji znamy tam tiez pokupovali par veci no nastastie notebook a podobne veci su zreklamovatelne v servisnom stredisku takze adamca mozu mat na haku len grafika a iny komponent v pc nie je opravovany to sa meni takze to je fakt smola ale take nic od neho nemam kedze pouzivam nastastie iba notebook normalny pc mam len staru sunku spred 5 rokov ked si nieco stahujem z netu tak cez nu do notebooku dam len ciste programy, normalne mam voci nemu nenavist bastardovi sa cudujem ze mu nedal este niekto na hubu ked ma aj fotku na http://adamec.blog.sme.sk/ sa kuknite na cocota co poototo tolko ludi ze ked ho zavru v zivote nevyleze
xboy666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xboy666 24. 2. 2008 15:52

ale myslim ze to nebude jeho fotka ze to stiahol niekde z netu niekoho a vydava sa za jeho ksicht v jeho osobe by ma to ani neprekvapilo lebo to by bol moc odvazny po tom co vsetko napachal aby mal svoju fotku kludne dalej na internete a pritom ked s nim chcel niekto nieco riesit tak volal do firmy a pravidelne sa zatajoval
xboy666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Asta-killer 24. 2. 2008 21:32

xboy666, ale je to Adamec na tej fotke. Fakt.
http://linkbun.ch/268h
Asta-killer
Junior

Odeslat příspěvekod Inquisitor 24. 2. 2008 22:39

xboy666 píše:a podla mna cely karman co bol tak to bol adamec a mozno tam mal nejakych 2 ludi

Mas pravdu. Osobne sa poznam s clovekom co bol "zamestnancom" tejto pochybnej firmy asi pred 3 rokmi. Robil tam par mesiacov, potom odisiel, pretoze Adamec mu neplatil. Myslim ze doteraz mu vyplatil len nejakych 10% z dlznej sumy. O zvysok uz nebojuje, nema to zmysel.
Kancelaria v ktorej Adamec "podnikal" bola asi 6x4 metra, z jednej stvrtiny zahadzana krabicami z Agemu a este jednej ceskej distributorskej firmy. Ten "sklad" o ktorom Adamec na svojej stranke pisal, bol obycajna polica kde mal naukladany hardware. Adamec uz vtedy mal mensie finacne problemy, peniaze preto velmi neraz vracal. Ze jeho "podnikanie" bolo slusne povedane divne, svedci aj fakt ze na pocitacoch mal nelegalne kopie Windowsov.
Inquisitor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod culter 26. 2. 2008 18:33

neviem ci to tu uz nieje, ale kazdopadne radsej 2x ako vobec.. treba si dat pozor aj na http://www.elkoshop.sk

Uz zo stranky tejto "soplocnosti", ktora asi predava sople a nie IT sa da co to pochopit.. web prezentacia je naozaj brutalna a jednanie majitela, ktoreho SOI navstevuje castejsie ako casto je neuveritelne. Reklamacia tam prakticky neexistuje a pritom veselo funguje uz par rokov. Otazkou je naco su organizacie ako SOI platene z nasich dani.

" Sopločnosť je dlhorčným dodávateľom IT tecgnológii, PC komponentov a príslušenstava."
culter
Junior

Odeslat příspěvekod Axel Wers 26. 2. 2008 18:39

"Sopločnosť"
-= FreeSpace =-
Axel Wers
Junior

Odeslat příspěvekod xboy666 27. 2. 2008 16:37

Inquisitor píše:
xboy666 píše:a podla mna cely karman co bol tak to bol adamec a mozno tam mal nejakych 2 ludi

Mas pravdu. Osobne sa poznam s clovekom co bol "zamestnancom" tejto pochybnej firmy asi pred 3 rokmi. Robil tam par mesiacov, potom odisiel, pretoze Adamec mu neplatil. Myslim ze doteraz mu vyplatil len nejakych 10% z dlznej sumy. O zvysok uz nebojuje, nema to zmysel.
Kancelaria v ktorej Adamec "podnikal" bola asi 6x4 metra, z jednej stvrtiny zahadzana krabicami z Agemu a este jednej ceskej distributorskej firmy. Ten "sklad" o ktorom Adamec na svojej stranke pisal, bol obycajna polica kde mal naukladany hardware. Adamec uz vtedy mal mensie finacne problemy, peniaze preto velmi neraz vracal. Ze jeho "podnikanie" bolo slusne povedane divne, svedci aj fakt ze na pocitacoch mal nelegalne kopie Windowsov.

to teraz ako myslis s tym " zamestnancom"??? preco uvodzovky?? no ako presne aj ja som z toho mal taky nejaky dojem ked som tam raz bol a nie ako pisal niektorym ludom ze to vybavuje financne oddelenie, ako podla mna je cela teraz uz byvala firma a financne oddelenie ako aj vedenie firmy a vsetci pracovnici IBA JEDINEC adamec... a preco ten tvoj znamy toho parchanta neuda???
xboy666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Inquisitor 27. 2. 2008 17:06

to teraz ako myslis s tym " zamestnancom"??? preco uvodzovky??

Pretoze Adamec nikdy ziadnych zamestnancov nemal. Ludia u neho pracovali nacierno alebo si museli vybavit zivnost. Inak nikto u neho nevydrzal dlhsie ako pol roka. Karman.sk bol v podstate iba Adamec.
Ziadne financne oddelenie, ani obchodne a pod. Vsetko bolo v jednej kancelarii tak ako som napisal vyssie.
Inquisitor
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka