Internetový obchod karman.sk

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod xboy666 27. 2. 2008 17:46

nooo tak to je dalsia vec co na toho oneho maju urady no pekne aj to by sa tam mohlo supnut nech ma tych pokut aspon za rovny milion ked mu soi dala ani neviem kolko to tu uz pisali tam mu daju hentam mu daju a zachvilu mame milion ani sa nenazda :-D
xboy666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mylko 27. 2. 2008 17:56

boze ja by som toho czuraka bil az by bol modry... tiez ma natiahol tym svojim zaplatene-nemame-inytovar? sposobom pred rokom, ale vtedy este tie peniaze vracal (sice po dvoch mesiacoch a podnete na SOI, ale islo o 10k). teraz citam a pozeram, ze karman nie je, tovar a peniaze pre zakaznikov tiez, adamec na pojednavania nechodi, ale hlavne ze ma novu fantasticku firmu s poboxom...

kolko poskodenych ludi a podvodne ziskanych penazi je potrebne na to, aby sa veci dali konecne do poriadku a ten hajzel skoncil??
mylko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod H00diE 28. 2. 2008 12:21

ako sa hovori v ludovom prislovi; Na kazdu svinu sa vari voda :wink:
H00diE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CeCo 28. 2. 2008 23:49

H00diE:
Prisloviam neverim. Tuto musia konat poskodeni zakaznici a to vo velkom, dorazne a hned.

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod DanHen 29. 2. 2008 16:51

viac menej ma to ani neprekvapuje. v absurdistane zvanom slovenska republika je kopec takychto podnikatelov. vyuzivaju sprostost a pohodlnost ludi. stat sa nieco take v normalnom state, chlapec skonci po jedinkom jednom raze. a nie ako na slovensku - odrbava dlhe roky a DOKONCA si zalozi druhu firmu!
ceco ma pravdu - prislovia su k nicomu. pokial niekto nezacne konat, nic sa nebude diat. ako som vsak podotkol - ludia su prilis sprosti a pohodlni na to, aby zacali nieco robit.
jedine smrt ve svete nespecha,
prichazi pomalu a v klidu
                                (kryptor)
http://danhen.lordcyber.net/
DanHen
Junior

Odeslat příspěvekod xboy666 29. 2. 2008 17:46

ludia vsak treba vyvolavat podnikatelovi na cislo co ma xxxcomp a riesit problemy z karmanu nech to ma vesele, ja mat s karmanom problem volam tam furt a tomu buzerantovi nedam pokoja
xboy666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CeCo 2. 3. 2008 12:30

xboy666:
Akurat si robis nervy a ucet za telefon. Urob konecne nieco viac, podla povahy problemu od SOIky az po navrh na konkurz...

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xboy666 2. 3. 2008 15:07

CeCo ani moc nie, vsak existuju pausaly den, kedy volas zadarmo a adamec by mal velku smolu, ja len hovorim ako si maju nieco zreklamovat ked im ten smrad neodpisuje na maily, lebo henten telefon sa bude snazit vzdy dvihat, kedze predava zostavy s 300% marzou, len fakt neviem, kde najde tych tupcov, co to kupia :D
xboy666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xboy666 2. 3. 2008 15:20

mimochodom, dalsia adamcova rozpravocka: http://staznosti.sme.sk/cpld/339/KARMAN ... wwkarmansk)/Zaplatila-som-PC-zostavu-ktoru-firma-nedodala.html
xboy666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod buxo 3. 3. 2008 14:26

Ten zku**ysyn Adamec sa má najbližšie dostaviť na SOI-ku 30 alebo 31 marca ak nepríde tak mu naparia pokutu bastardovy nakazenému a my čo nás okradol treba podať tresné oznámenie.
buxo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod macina 4. 3. 2008 10:36

to sa mam normalne dohrabat na policiu?
macina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CeCo 4. 3. 2008 11:04

macina:
Najprv za pravnikom.

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod palicek 4. 3. 2008 20:37

ja už som oslovil právnika,berie to....idem do toho....
palicek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod branda 4. 3. 2008 22:13

OT: Karman.sk tady má bezplatnou reklamu od 29.4.2006! Říká se , že i negativní reklama je reklamou. A zřejmě to platí
branda
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 4. 3. 2008 22:39

branda:
Vela ludi nezabludi na zive ;) Najde na nete, vidi nizke ceny a kupuje bez toho aby rozmyslalo...

C
CeCo
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka