Kamera Panasonic

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod mikipes 2. 5. 2006 21:13

Ahoj a hlavně pozor přátelé ,vlastním digitální kameru "skvělé" značky Panasonic NV-DS-60 a jakž takž by se dalo říci, že po dobu záruky jsem byl s ní docela spokojen. Avšak neuplynuly ani ty dva zárukované roky a začaly problémy s nahráváním jakéhokoliv záznamu. Snažil jsem toto reklamovat, ale bohužel v čase reklamace se moje milá kamera umoudřila a "šlapala" jak švýcarské hodinky. Připadal jsem si v té chvíli i dost trapně.
Jelikož holduji vysokohorské turistice, slíbil jsem svým kamarádům, že pořídím videozáznam z našeho výstupu na jednu ze čtyřtisícovek, kterou jsme se opět chystali zdolat (a zdolali - Gran Paradiso - 4064 m.n.m - "moje sedmá čtyrka" ). Cestou jsem natáčel krásnou švýcarskou přírodu, poté i bezvadný camp, výstup na horskou chatu (skoro 3000 m.n.m.) časný ranní výstup od chaty na ledovec a tam již se kamera začala zasekávat a i když počasí nebylo zdaleka extrémní, funkčnost kamery se zhoršila natolik, že po dobytí vrcholu již ani "nehlesla". Teď mě pochopí nejvíce asi ti, kdo si někdy šáhli skoro na dno svých fyzických sil a toto se popřípadě snažili někde i zdokumentovat. Byl jsem fakt dost nas... a snad jen ta nadmořská výška a dost slušné „vyflusání“ mi zabránily v tom, že slavná kamera Panasonic se neproletěla několik stovek metrů do nížiny.
Takže závěrem doporučuje vřele všem koupit si skvělou digitální kameru Panasonic NV-DV-60 a „užít si s ní spoustu krásných chvil při natáčení bezvadných zážitků.“
„Dealer a nezlomný fanda“ všech výrobků značky Panasonic Míra.
mikipes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drAcOniS 3. 5. 2006 13:07

Žádný výrobce není 100% neomylný. To, že vadný kus vyšel zrovna na Vás je holt smůla... Vzhledem k tomu, že prodáváme kamery pěti nejznámějších výrobců a to už poměrně dlouhou dobu, mohu prohlásit, že kam se na Panasonic se spolehlivostí hrabe věhlasný Canon nebo JVC. Osobně za jedny z nejlepších kamer (v běžných "lidských" cenách) považuji právě Panasonic. Nicméně každý ať si na to udělá názor svůj - i Vy už jste si ho udělal a tím, že jste si tu pěkně na onu značku zanadával jste si ulevil a je Vám líp... :lol:
drAcOniS
Junior