Sháním obrázek boardu ČSSD

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 22. 5. 2006 14:51

Zdravím,

usilovně sháním nějaký billboard strany ČSSD s tváří premiéra Paroubka, nebo ministra zdravotnictví Davida Ratha s nápisem Jistoty a prosperita. Rád bych si jej umístil na své webové stránky. Budu nesmírně rád za odkaz ke stažení, případně odkaz na něj, či zaslání na můj osobní email.

Tímto se distancuji od této strany (ČSSD), nerad bych byl slovně jakkoli napadán z řád uživatelů a čtenážů Živě.cz. Upozorňuji, že pouze sháním tyto obrázky ve formě JPG, či GIF. Děkuji za pochopení a věřím, že se ke mě budete chovat v normách morálních zásad - tedy slušně.
ICT servis & poradce, CEO, CIO, CQO a krizový manažer na volné noze; sociální psycholog; futurolog; návrhář; korektor; kritik; regionální koordinátor Hnutí Zeitgeist Česká republika pro Prahu a středočeský kraj. Kontakt viz profil.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sCrew 22. 5. 2006 14:58

mno, doporucil bych asi vyrazit s fotakem do ulic.. ;)
Quis Custodiet Ipsos Custodes? | Cogito ergo sum
sCrew
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 22. 5. 2006 15:01

To není ono :-)
ICT servis & poradce, CEO, CIO, CQO a krizový manažer na volné noze; sociální psycholog; futurolog; návrhář; korektor; kritik; regionální koordinátor Hnutí Zeitgeist Česká republika pro Prahu a středočeský kraj. Kontakt viz profil.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Anonymous 22. 5. 2006 15:07

http://vertol.blog.cz/0603/billboard-ji ... prosperita
:D

ne vážně.. tady něco je http://zpravy.idnes.cz/domaci.asp?r=dom ... domaci_mad

edit:// pardon, nějakým záhadným způsobem se mi to odeslalo několikrát :roll:
Anonymous

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 22. 5. 2006 15:12

Jojo díky. Vlastně jsem chtěl klasický a dobře viditelný board a tam si sám dopsat "Pro ty co jsou u koryta" GIMPem. Nechci tam mít žádnou jinou provokaci jako žváro v puse a podobně. Chci to mít klasicky. Jinak co se mě týče, jsem voličem ODS. Tedy takovým, že to beru jako nejmenší zlo.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sCrew 22. 5. 2006 15:14

muzu se zeptat na co je cilem onoho snazeni?
sCrew
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 22. 5. 2006 15:15

sCrew:

Jistě, doporučuji přečíst úvod příspěvku ;)
respektive, umístit si obrázky na svůj web.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sCrew 22. 5. 2006 15:16

to vim, ale co bude obsahem tech stranek ;)
sCrew
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 22. 5. 2006 15:18

Však se podívej. Jsou to už několik let mé osobní webové stránky. Obsahem je má osoba, jen si chci před volbami tak do konce července umístit tyto obrázky do úvodu.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sCrew 22. 5. 2006 15:49

hmm, aha... sem mi na poprve neotevrely, az ted...
ted uz se nebojim prilisne propagace KSCSSD :) (nic ve zlym)
sCrew
Junior

Odeslat příspěvekod WarCZ 22. 5. 2006 17:12

u nas tady na karvinsku mame všichni radi Pablbka protože s nama sfaral a pokecal. Ubi bravirně řidit auta i v rychlosti 200km za hodinu v huste mlze a pomaha nam všem z vačich platu pražaci :o)

Nesnašim prpagaci tehle strany, nesnašim jejich kecy. Kdo je ma v umyslu volit prosim udělejte jedinou věc:

Přečtěte si volebni program za rok 2002...
https://zabovreska.webnode.cz/
Hodinky: Pebble Steel
Registrován od 19. 2. 2006
WarCZ
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Driver 22. 5. 2006 17:23

Vsechno pekny, ale nejlepsi je stejne asi tohle:

Obrázek
Das Auto
Driver
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jo_Do 22. 5. 2006 17:31

Raziel-CZ píše:Jinak co se mě týče, jsem voličem ODS. Tedy takovým, že to beru jako nejmenší zlo.
Jo_Do
Junior

Odeslat příspěvekod ivitek 22. 5. 2006 19:09

Radši si na ty stránky dej tenhle
Obrázek
How does unix guru make sex?
unzip, strip, touch, finger, mount, fsck, more, yes, umount, sleep
ivitek
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 22. 5. 2006 21:15

Jo_Do: Trvám na tom, že je to nejmenší zlo. Díky KSČSSD, která nastoupila přišlo spousty mých přátel o práci a ti co měli firmy zkrachovali a do dnes se topí v dluzích, které za ně KSČSSD nezaplatí. Vol koho chceš, já volím nejmenší zlo - ODS. Vím toho mnoho co se stalo a sem by se to jednak nevešlo a za další mi za to nestojíte.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Michalek 22. 5. 2006 21:28

Obrázek
Michalek
Junior

Odeslat příspěvekod Anonymous 22. 5. 2006 21:56

Proboha halvně tu nezačínejte nějaký předvolební žvásty.. Každej si myslete co chcete, volte koho chcete, ale netahejte to sem.. :-)
Anonymous

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 23. 5. 2006 09:02

Michalek: Díky, to je přesně to co jsem chtěl.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 23. 5. 2006 13:27

jj, taky díky :)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 23. 5. 2006 14:31

tak, jsem hledal...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jo_Do 23. 5. 2006 18:49

Raziel-CZ píše:a za další mi za to nestojíte
Jo_Do
Junior

Odeslat příspěvekod james11 23. 5. 2006 19:28

kua proč sem na zive.cz zase taháte politiku????????????????????
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sCrew 23. 5. 2006 19:41

Jo_Do píše:
Raziel-CZ píše:a za další mi za to nestojíte
sCrew
Junior

Odeslat příspěvekod Jo_Do 23. 5. 2006 19:49

james11 píše:kua proč sem na zive.cz zase taháte politiku?????????????????????/quote]

Souhlasím, nemá to tu co dělat, Raziel_CZ si tady přihřívá předvolební polívčičku.
Proboha, lockněte to už konečně někdo! Mě se politika hnusí!
Jo_Do
Junior

Odeslat příspěvekod dressler 23. 5. 2006 19:51

preco sem tahate politiku do frasa? :-/
dressler
Junior

Odeslat příspěvekod sCrew 23. 5. 2006 20:04

Jo_Do píše:
james11 píše:kua proč sem na zive.cz zase taháte politiku?????????????????????/quote]
Souhlasím, nemá to tu co dělat, Raziel_CZ si tady přihřívá předvolební polívčičku.
Proboha, lockněte to už konečně někdo! Mě se politika hnusí!s/quote]

taky zpusob jak se vyhnout odpovedi...
sCrew
Junior

Odeslat příspěvekod kromec 24. 5. 2006 11:21

Tady je dalsi:
Obrázek
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 24. 5. 2006 15:52

Jo_Do:
Už jsem se o politice dohadoval víc než dost a skutečně mi za diskusi už nikdo nestojí. Stejně nic nezměníš, jen se stejně hádáš. Co se týče ČSSD, díky té přislo o práci mnoho mých známých a přátel, kteří jsou do teď zadlužení. Už jsem to tu nejednou rozepisoval, nebudu se opakovat. Stačí když řeknu to, že díky nové vládě (ČSSD) zkrachovalo stovky firem, které se miliónově zadlužily. Od státu měly rozjednané a přislíbené akce, do kterých investovali a po nástupu ČSSD vše zamítli a peníze jim ukradli. Podnikatel stojící proti státu v žalobě není nic. To je jako boj mravence s člověkem. Kdo koho zašlápně.

Nebudu se dohadovat a v žádném případě neobhajuji ODS. Jen si dovoluji tvrdit, že volit ODS je nejmenší zlo v tomto státě. Toť můj čistě demokratický názor, na který mám právo. Nic můj názor nezmění. Tím, že bych nešel k volbám vůbec bych akorát přispěl komunistům a co se mě týče, jsem antikomunista, takže bohužel. Volit má cenu pouze velké strany, já volím ODS.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Anonymous 24. 5. 2006 15:58

LOCK :-)
Anonymous

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 24. 5. 2006 16:00

jj :D

kromec:
Odkud to bereš?
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mh 24. 5. 2006 16:30

Raziel-CZ: ty snad zijes nekde jinde?! Celkem souhlasim s Jo_Do a jak tu vypravis, ze tvi pratele zkrachovali kvuli vlade, tak to pochybuji. Pravym duvodem byla asi jejich trzni neschopnost. Napr. ma matka ma obchody s obuvi, coz je velmi problematicke zbozi, protoze 2roky zaruky je pomerne dost, lide jsou ochotni si radeji za par kacek znicit nohu botou z trziste, nez aby se pohodlne obuli. ODS navrhuje neprijeti pokladnich systemu s fiskalni pameti. Jiste. Nejprve si reknete, ze je to velke +, ale kdyz zacnete racionalne myslet, tak zjistite, ze je to spis negativum. Pokud by byly zavedeny(coz rozhodne budou i ODS, ac ted tvrdi opak), tak je to vysoka investice pro obchodniky, ale i trhovce a mnohonasobne kontrolovatelnejsi nez nyni, takze se vyvaruje prodeji "bez dokladu". Rovna dan? Nesmysl. Stat nekde musi brat prostredky a slibum formou 15% muze naletet jen idealista. Myslim, ze po vlade ODS jsme moc dobre nedopadli. Na CSSD drtiva vetsina lidi nadava, ale kdyz se podivate, co vse dokazali, tak toho malo nebylo.
mh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Honny 24. 5. 2006 16:31

s politikou děte na pauzu, nebo do ...
x_X
Honny
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kromec 24. 5. 2006 17:43

Raziel-CZ píše:jj :D

kromec:
Odkud to bereš??/quote]

Od tud:
http://www.novinky.cz/domaci/86163-cssd ... facky.html
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 24. 5. 2006 18:22

mh: Neurážej laskavě mé přátele, nevíš vůbec nic. Nebudu se o politice s vámi bavit. Prostě ty jsi volič jiné strany, já ODS. Každý z nás má na všechny strany spousty argumentů. Nesnížím se k hádkám, to po mě nechtěj. Prošel jsem si všechny možnosti a nejméně zla udělala a hodlá udělat ODS. To je mé poslední slovo, více se o tom nebudu bavit. Vzhledme k tomu, že jsem načal tento thread, dávám souhlas k uzamčení, poněvadž odstupujete od tématu. Jak říkám, nevíš co se stalo a proč zkrachovali, nechápu jakým právem tedy mé přátele napadáš. Kromě za mě si vol třeba komunisty, můj názor a přesvědčení nezměníš. A urážkami tuplem ne.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod james11 24. 5. 2006 19:29

Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mh 24. 5. 2006 19:43

Raziel-CZ píše:mh: Neurážej laskavě mé přátele, nevíš vůbec nic. Nebudu se o politice s vámi bavit. Prostě ty jsi volič jiné strany, já ODS. Každý z nás má na všechny strany spousty argumentů. Nesnížím se k hádkám, to po mě nechtěj. Prošel jsem si všechny možnosti a nejméně zla udělala a hodlá udělat ODS. To je mé poslední slovo, více se o tom nebudu bavit. Vzhledme k tomu, že jsem načal tento thread, eb]dávám souhlas k uzamčeníe/b], poněvadž odstupujete od tématu. Jak říkám, nevíš co se stalo a proč zkrachovali, nechápu jakým právem tedy mé přátele napadáš. Kromě za mě si vol třeba komunisty, můj názor a přesvědčení nezměníš. A urážkami tuplem ne.
mh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jo_Do 24. 5. 2006 23:11

Raziel-CZ píše:Jo_Do:
Už jsem se o politice dohadoval víc než dost a skutečně mi za diskusi už nikdo nestojí. Stejně nic nezměníš, jen se stejně hádáš. Co se týče ČSSD, díky té přislo o práci mnoho mých známých a přátel, kteří jsou do teď zadlužení. Už jsem to tu nejednou rozepisoval, nebudu se opakovat. Stačí když řeknu to, že díky nové vládě (ČSSD) zkrachovalo stovky firem, které se miliónově zadlužily. Od státu měly rozjednané a přislíbené akce, do kterých investovali a po nástupu ČSSD vše zamítli a peníze jim ukradli. Podnikatel stojící proti státu v žalobě není nic. To je jako boj mravence s člověkem. Kdo koho zašlápně.

Nebudu se dohadovat a v žádném případě neobhajuji ODS. Jen si dovoluji tvrdit, že volit ODS je nejmenší zlo v tomto státě. Toť můj čistě demokratický názor, na který mám právo. Nic můj názor nezmění. Tím, že bych nešel k volbám vůbec bych akorát přispěl komunistům a co se mě týče, jsem antikomunista, takže bohužel. Volit má cenu pouze velké strany, já volím ODS.
Jo_Do
Junior

Odeslat příspěvekod Jo_Do 24. 5. 2006 23:23

sCrew píše:
Jo_Do píše:
Proboha, lockněte to už konečně někdo! Mě se politika hnusí!s/quote]

taky zpusob jak se vyhnout odpovedi...

Cha! Já že se vyhýbám odpovědi? Ani omylem! Moje odpověď je . . . ehm, tedy, asi ano. Nebo ne?
Jo_Do
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 24. 5. 2006 23:48

Obrazkov by tu uz malo byt dost; pokial chcete pokracovat v teme politika a spol, pokracujte na http://forum.pauza.cz/viewforum.php?f=9
Zacalo sa to tu totiz zvrhavat na kadejake bezdovodne osocovania, ktore su uz dost offtopic a vonaju flamom.

LOCK.

C.
CeCo
VIP uživatel