Kdo kupujete na ebay.de a jaké máte zkušenosti?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Koby 25. 5. 2006 07:50

the king: Jedná se o lístky na koncert, který je 28.5. 99% inzeártů, který tam jsou, je platba až při předání.
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior

Odeslat příspěvekod theKing 25. 5. 2006 08:00

no, ja jsem listky nikdy nekupoval, ale vsechno ostatni jsem musel platit predem, pred odeslanim. pokud si to predate osobne tak to je zrejme jina vec.
theKing
Junior

Odeslat příspěvekod Koby 25. 5. 2006 08:12

theKing:Máš SZ
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior

Odeslat příspěvekod theKing 25. 5. 2006 08:25

uz jsem ji cetl. zadna nova informace tam nebyla. za danych okolnosti, na to kaslu.
theKing
Junior

Odeslat příspěvekod theKing 25. 5. 2006 08:26

mimochodem se mi nezda, ze by vytvoreni uctu trvalo na ebayi 4 dny. ucet pro paypal ano, ale ten ty nepotrebujes.
theKing
Junior

Odeslat příspěvekod Koby 25. 5. 2006 09:19

theKing: Trvá 3 dny, než ti příde aktivační kod v e - mailu. Už na to čekám od včerejška, zkoušel to i kámoš. Píšou to dokonce v podmínkách. 3-4 dny... Dík, chápu tvé riziko, které tim podstupuješ.
Koby
Junior

Odeslat příspěvekod theKing 25. 5. 2006 10:06

jojo, bohuzel na ebayi si nikdo nedovoli nezaplatit, protoze pak uz mu znova nikdo neproda/nekoupi - riziko za nekoho je tedy velke :-(
theKing
Junior

Předchozí stránka