Mam narok na vraceni penez kdyz jsem nespokojeny?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Veolw 3. 7. 2006 09:55

Zdravim,

chtel bych se zeptat zda mam narok na vraceni penez pokud jsem nespokojeny s koupenou veci. Koupil jsme si pred asi dvema tydny horske kolo a najel jsem asi na nem cca 100Km na jednoduchem terenu. Pri vyslapu do kopce jsem proste klasicky prehazoval na nejlehci prevod ale spadl mi retez s nejnizsiho predniho talire. Tim jak jsem zabiral tak se mi odrel v teto oblasti cely ram a k tomu se mi jeste znicil cely retez.
Tady tohle se mi nikdy nestalo ani na kole z Tesca pricemz moje kolo jsem si poridil za 14 000Kc.

Prosim vas mam nejaka prava na vraceni penez popripade muzu pozadovat uplne nove kolo? ...

Diky moc ...
Člověk, který nic neví, nevidí problém, člověk, který hodně zná, vidí moře problémů.
<-- Leonardo Da Vinci -->
Veolw
Junior

Odeslat příspěvekod mh 3. 7. 2006 10:25

No ja bych rekl, ze nemuzes. Tebou popsana vada mi spise prijde pro tento druh zbozi normalni a ze ti spadne retez se muze vzdy stat. Ja nejsem cyklista, ale kdyz mas zatizenou slapku (vlastne na nich stojis, treba kdyz jedes prave do kopce) a prilis zaberes, tak se to asi muze stat, ze retez spadne. Taky se mi to nekolikrat stalo. Myslim si, ze muzes pozadovat odstraneni zavady, ale to bys musel dokazat, ze to opravdu pada, a ze to neni vyvolane nikterak citelne zvysenou namahou vyrobku. Myslim si, ze bys teoreticky mohl pozadovat urcite opatreni, aby se to nemohlo opakovat, to znamena asi nejaky ''chranic'' proti padani retezu > zrejme nejaky kotouc, aby se nemohl vysadit.
Naposledy upravil mh dne 3. 7. 2006 10:27, celkově upraveno 1
mh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Wikan 3. 7. 2006 10:26

Muzes to jedine standardne reklamovat.
Wikan
Moderátor

Odeslat příspěvekod mh 3. 7. 2006 10:27

presne tak. ale i tak si myslim, ze by ti to neuznali
mh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Laco 13. 7. 2006 13:37

Nevim jestli muzes reklamovat nebo ne, ale myslim ze ne. Asi by bylo vhodne sestelovat si prehazku. Mas tam takovy dva sroubecky a jejich tocenim si nastavis jak daleko se ma posovat to zelezo co tlaci retez. A seridis si to tak aby ti nepadal. :P
Laco
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krtenek 13. 7. 2006 17:10

A jak to, prosím pěkně, souvisí s PC tématikou? :roll:
krtenek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod AdamBo 16. 7. 2006 21:15

tohle je ale smetiště :-B

//Mývalice: Ano, je to sice smetiště, ale i tady platí ... Nepoužívej citaci, když reaguješ na předcházející příspěvek. :-B
AdamBo
Junior

Odeslat příspěvekod krtenek 17. 7. 2006 11:39

Je to smetiště, ale přeci jen tématické. Tohle snad už mělo býti zamknuto.
krtenek
Mírně pokročilý