Reklamace v Alzasoftu - vaše dobré i špatné zkušenosti

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod michal-18 22. 7. 2006 17:43

OK, ktery obchod v Praze považujete za solidní? ceny, reklamace, dostupnost zboží... často se mi v dxt stává, že skoro nic nemají na skladě a že by to museli objednat
michal-18
Junior

Odeslat příspěvekod Weslo 22. 7. 2006 19:25

no v práglu asi jen czechcomputer..alza i mironet jsou drahý a maj houby...(např. v alzasoftu by jste disky WD donedávna hledali marně)
hlavně je dobrý že si to objednám pak tam přijdu sám si to vyfakturuju zaplatím vyzvednu a je to..nemusím stát 2 fronty jako v alza ani se složitě ujišťovat na které pobočce ten můj díl vlastně je jako v mironetu..
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod michal-18 22. 7. 2006 19:31

a něco kvalitního i jinde než v Praze?
michal-18
Junior

Odeslat příspěvekod The_mike 23. 7. 2006 19:49

a jak se fakturuje na tech pocitacich co je v czechcomputeru ... uz jsem tam byl 2X a porad lezu za obchodnikem ... pls jak ???
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Junior

Odeslat příspěvekod Mawe47 24. 7. 2006 11:09

no ja mam jednu spatnou zkusenost... mamka dostala z firmy cely novy pc z alzasoftu z praglu, i kdyz sme z brna... pul roku vsechno ok, a pak se zacal pri startu xp porad dokola resetovat pc... po nove instalaci to chodila cca 2 dny, nez to zacalo zase resetovat...
udelala sem memtest, zkusila jiny disk, kabel, jina xp... testy nic nenasli, vse zustalo pri starem, az vymena disku ukoncila trapeni.

tak se to 1. ledna odvezlo do praglu... 1. unora nam tam rekli, ze reklamaci jeste nezacali vyrizovat... 1. brezna nam rekli, ze vsechny testy ok, a ze reklamace neuznana... tak sem se pokusila aspon o vymenu disku... tu nam slibili, ale po tydnu nam rekli, ze je ta neuznana reklamace vyrizena a ze disk vymenit nemuzou... tak se komp privezl do brna a do tydne se resetoval... tak se 1. dubna vzal do praglu s mamkou rozhavenou do bela, ze po dvou mesicich s tim nic neudelali a ze chcem novou desku, disk i ksandu a najednou to slo... 1.kvetna sme dostali funkcni pc... ne ze bych jim neverila, ale ja osobne si od nich nikdy nic nekoupim. 4 mesice bez radne zaplaceneho pc mi neprijdou jako slusne chovani k zakaznikovi...
Mawe47
Junior

Odeslat příspěvekod mircoo 24. 9. 2006 16:16

Z alzy som kupoval asi 3x a vzdy vsetko ok.
Moj kamarat si kupil z alzy cely pocitac a je spokojny.
mircoo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod theKing 25. 9. 2006 10:21

Mawe47 píše:no ja mam jednu spatnou zkusenost... mamka ...

Jo, tak to v alzaci chodi, musis kricet, jinak mas smulu.

Btw. nechapu proc kupujete poskladany pc pres eshop 200km daleko, kdyz pak evidentne nemate moznost jednoduche reklamace.
theKing
Junior

Odeslat příspěvekod Wracker 25. 9. 2006 10:29

s Alzasoftem mam jen spatne zkusenosti...koupil sem tam bezdratovou klavesnici s mysi microsoft a mys samovolne cestovala a nekdy proste "zmrzla" a uz se nehybala... 2x reklamaci uznali, teda muselo kricet a nez to prijali do opravy, predchazela tomu vzdy hodinova hadka o tom, ze to opravdu nefunguje...potom, kdyz uz sem tam tu sadu dostal na 3x reklamaci tak mi tu klavesnici a mys pripojily k pc a nutili me abych si tam s tim hral dokud se nestane to proc to reklamuju a bylo videt, ze maj proste za idiota co jim otravuje zivot...nastesti se mi to podarilo vratit....alzasoft uz nikdy nechci ani videt..
Wracker
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mawe47 30. 9. 2006 18:51

theKing "mamka dostala z firmy" kde pisu, ze se to kupovalo pres eshop? Mamka jednoho krasneho dne odjela do prahy na firemni schuzi a domu dojela s kompem.
To jim ho tam jako mela nechat a na firemni veci mi stale krast muj?
Mawe47
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 26. 2. 2008 11:38

Tak vzhledem k tomu, že sem bylo přesměrováno jedno aktuální téma týkající se nové Alzy.cz, a protože výše tento obchod chválím, musím odkazem http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=126972 upozornit na změny. Alzasoft spolu se změnou jména změnil i svůj postoj k zákazníkovi a dnes se chová úplně jinak než dříve. Viz. http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=126972

Raziel-CZ píše:Zdravím,

zkušešnosti s bývalým Alzasoft.cz jsem měl perfektní, ale s novým Alza.cz od doby co si říkají největší obchod s počítači a elektronikou mám zkušenosti příšerné. Neuvěřitelné jednání při reklamacích kdy se technici snaží udělat cokoliv proto, aby nemuseli vracet peníze. Na krystalicky čistém monitoru najdou škrábaneček (který mimochodem nikde není). Vše jim trvá příšerně dlouho a chování většiny pracovníků je velmi arogantní a neslušné. Nakupuji tam roky a upřímně si poslední dobou raději zajdu do Mironetu.
y/quote]

Tak jen aby se mé názory nerozcházely.
Vzhledem k nárůstu náctileté pubertální komunity a nedostatku nebo nezájmu správců fóra se již zúčastňuji pouze diskusních vláken na úrovni. Urážlivé a jinak nevhodné příspěvky tedy ignoruji. Děkuji za pochopení.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fandosaur 26. 2. 2008 19:53

Mám to u alzy zkusit?Bojím se případné reklemace.nebo mi doporučíte jiný obchod?(kromě czc a mironet)
fandosaur
Junior

Odeslat příspěvekod Thomas123 26. 2. 2008 21:28

Zkušenosti strašné, reklmace do 60 dnů, jednání hrozné a dementní přístup.

Když ne mironet a czc, tak třeba TS Bohemia, EdCZ (BGS Levi), Alfacomp, atd.
// I vy můžete mít legální software, stačí používat Linux Ubuntu //
Thomas123
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 26. 2. 2008 22:04

Já myslím, že je pomalu jedno kde nakupujeme.
Vzhledem k nárůstu náctileté pubertální komunity a nedostatku nebo nezájmu správců fóra se již zúčastňuji pouze diskusních vláken na úrovni. Urážlivé a jinak nevhodné příspěvky tedy ignoruji. Děkuji za pochopení.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fandosaur 27. 2. 2008 08:44

Jenže já už takhle koupil mobil a přemlouval jsem je asi půl roku než mi vrátili peníze :evil: .Co říkáte na ten alzasoft nebo TS Bohemia?
fandosaur
Junior

Odeslat příspěvekod fandosaur 28. 2. 2008 20:01

A jakej obchod by jste mi poradili nejvíc?Jde mi hlavně o možnou reklamaci.Aby byli vstřícní.
fandosaur
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka