ako odstranit flash reklamu zo zive?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod t6mas 24. 8. 2006 19:17

Straaaaasne ma otravuje flash reklama v pravo dole co teraz najnovsie dali na zive.sk a okrem toho mi to taha 100perc. z procaku.. jak zistim link na ten server aby som si ho mohol pridat do hostu? nechcem instalovat ziadne pluginy do ff.. vdaka..
t6mas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ansam 24. 8. 2006 19:20

Veľmi jednoducho - začni používať prehliadač FIREFOX a už v živote neuvidíš ziadnu reklamu, flash a a ni žiadne vyskočené okienko. Keď nechceš inštaľovať žiadne pluginy, tak sa s tým musíš zmieriť. Adblock a flashblock to raz a navždy vyrieši.
Ansam
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 24. 8. 2006 19:25

Ansam: Umis cist?
p0etrik
Junior

Odeslat příspěvekod p0etrik 24. 8. 2006 21:29

t6mas: V nastaveni maz v polozce obsah zatrzeno "stahovat obrazky". Je tam i polozka na vyjimky a tam musis napsat server ze ktereho to stahovat nechces. Ovsem je otazkou zda to flash bere jako obrazek.
p0etrik
Junior

Odeslat příspěvekod cache 24. 8. 2006 22:41

p0etrik: neberie.

t6mas: odporucam pridat do hostov daco taketo:
Kód: Vybrat vše
127.0.0.1   ad.adrenaline.cz
127.0.0.1   ad.adrenaline.sk
127.0.0.1   ad.adrenalinesk.sk
127.0.0.1   adx.adrenaline.sk


Hosty najdes v subore C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts

Osobne si do hostov pridavam kazdy reklamny server, ktory niekedy nasadi otravnu reklamu (bezne banery nevadia, vadia tie vyskakovacie a take co prekryju polovicu stranky, ci zacnu hrat nejaku zvucku a podobne..). Napriklad sa mi tam objavili aj ad2.ltc.sk, ads.atlas.sk, ci ad2.billboard.cz..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod t6mas 25. 8. 2006 06:28

dik cache, ale aj tak je tam nejaka blba reklama na Minoltu

Obrázek

zerie mi 100perc z procaku.. serie ma.. ludia neviete server tej reklamy..? mam napisat normalne na zive? sak nech sa uvedomia..
t6mas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 25. 8. 2006 06:56

ja to tedy nechapu, mate FF, ale nechcete tam instalovat rozsireni, ktere vyresi 99% problemu? O tom rozsireni potom uz ani nebudes vedet...v cem je problem?
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Madagio 25. 8. 2006 07:34

tohle asi přes host nezablokuješ, tu hnusnou reklamu to tahá z adresy http://www.zive.sk/mod_banners/*

pokud používáš firefox, tak Adblock plus je jasná volba
Madagio
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod cache 25. 8. 2006 10:01

Hmm, tak na taku reklamu sa fakt da len adblock, alebo flashblock..
Ale divim sa, ze si zive dalo taku prasacinu na stranku, ta reklama zerie 100% aj na p4 2.8 co mam v praci.. Mali by pouzvazovat nad tym, ci tu reklamu nestiahnut a neprinutit minoltu ju prerobit, kedze takto len stracaju citatelov..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ansam 25. 8. 2006 14:45

p0etrik píše:Ansam: Umis cist?
Samozrejme že ANO. Flashlock to odstráni raz a navždy.
Ansam
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků