Členové Živě, kolik Vám je a kdo Vám je/není sympatickej..

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Rajnoha 9. 9. 2007 17:13

Barkas píše:...A nejvic me asi stvou 14 leti kteri si mysli, ze maji pravdu o vsem :-) SORRY chlapecci

BTW že mám "o všem" pravdu, si stopro nemyslim, to přece snad nemá nikdo (nebo že by existoval takovej vševěd, kterej by fakt věděl všecko??) :)
Jinak mi je 14 (leč mi bude v říjnu 15) a absolutně nikdo mi tu nevadí. Všichni ste super a já sem rád chodim se ptát, když jsem v koncích :!:
...a kdyby to nešlo vyřešit, nezoufejte, existuje kladivo
Tomáš Rajnoha
Junior

Odeslat příspěvekod Vebloud 14. 9. 2007 15:12

je mi 23, sakra to jde rychle. Velmi se mi tu líbí styl života dostudovat a do důchodu, tak ve 30 bych možná šel.

Výrazně nesympatický jsou mi neustále opakující se dotazy v sekci sestavy. Taky jsem tam začal odpovídat už jenom do trošku zajímavějších threadů.

Jeden čas mě tu někdo dost s..l, ale už si ani nepamatuju jmeno. Když jsem si přečetl ty leta některých ldí, tak mě docela překvapilo, že jsem se ve spoustě odhadů trefil. Víc než bych čekal.
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod cache 14. 9. 2007 15:45

Je mi 26 a som zavisly.. hehe :)

Spociatku som sem chodil strasne moc a diskutoval, sam sa radil, poradil, ale potom ma zacali stvat "kolemjdouci" a ludia co zjedli vsetku mudrost sveta precitanim jedneho clanku na zive a su "experti".. Tak som sem prestal chodievat, zabludim sem uz len vinimocne.

Co sa tyka sympatii vsobecne, ista forma priatelstva existuje samozrejme aj virtualne cez internet. Cize by sa dalo povedat, ze mi je sympaticky, ci povazujem za iPriatela kazdeho, s kym som si pokecal, zazartoval, poradil mi a podobne.
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Thomas123 14. 9. 2007 16:02

Mě bude 14. Neštve mě tu téměř nikdo, pouze Barkas se svým příspěvkem.
// I vy můžete mít legální software, stačí používat Linux Ubuntu //
Thomas123
Junior

Odeslat příspěvekod mbing 14. 9. 2007 19:00

Aktualizace
Mám rád ty, kteří často bonzují! :mrgreen:
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ravenman 5. 10. 2007 19:58

samozrejme obcas sa najde dakdo kdo mi leze na nerv ale uz si nepamatam nick , vek mam davno po 18 tich
ravenman
Junior

Odeslat příspěvekod JSzu 5. 10. 2007 22:23

mbing píše:Aktualizace
Mám rád ty, kteří často bonzují! :mrgreen:n/quote]
Hned te nabonzuju :mrgreen:

Barkas píše:...A nejvic me asi stvou 14 leti kteri si mysli, ze maji pravdu o vsem :-) SORRY chlapecci

Me se to netyka - je mi 13 :mrgreen:
JSzu
Mírně pokročilý

Předchozí stránka