Jak odstoupit od 2 leté smlouvy u T mobile ?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod MITA 15. 10. 2006 15:07

Přítelkyně podepsala smlouvu na 2 roky ale je se službou nespokojená a chtěla by odstoupit.Jde to nějak ? Je na to nějaká finta? Máte s tím někdo nějakou zkušenost?
MITA
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 15. 10. 2006 16:20

Ako si nespokojna?

Pokial je to nejaka technicka vada, tak reklamuj (tam by sa teoreticky dalo operovat spotrebitelskym zakonom o reklamaciach, ak si spotrebitel).

Alebo potom zaplatit zmluvnu pokutu a mas to... :/

C.
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MITA 17. 10. 2006 20:20

Technická vada žádná ale po finanční stránce je to moc..Potřebovaly by prostě smlouvu zrušit.Jde to nějak ? Co takhle nahlásit ukradení telefonu na policajty a s tímto papírem zajít na T-mobile.Jenže já mám dojem že by blokly starou simku a udělaly by novou se stejným číslem.Fakt s tím nikdo nemáte zkuženosti?

Kolik by stála ta smluvní pokuta? Možná by se to i vyplatilo.
MITA
Junior

Odeslat příspěvekod Postpat 18. 10. 2006 11:59

Řekl bych že je pozdě plakat nad rozlitým mlíkem, mělo si to děvče rozmyslet dřív... je to blbý ale je to tak. V případě "odcizení" Ti zdarma vydají novou SIMku se stejným číslem Tvoje úvaha je správná. Smluvní pokuta dělá počet měsíců do konce podepsané smlouvy krát paušál ke kterému se upsala...
Já jsem takhle taky kdysi dávno doplácel asi tři měsíce, mšěl jsem zbytečně dvě SIMky.
Postpat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bungo 18. 10. 2006 12:19

Podepsat muzes, precist musis... Doporucuju zajit do prodejny T-mo a zkusit se tam nejak dohodnout a taky navstivit mobilforum.mobilmania.cz Tam ti poradi INHO lepe a bude tam i dotaz sedet...

Bungo
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MITA 18. 10. 2006 14:52

díky,mrknu tam
MITA
Junior