Fotky z Invexu 2006, pondělí a úterý, bylo na co koukat

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod tomasslavicek 15. 10. 2006 19:45

Také jsem letos za dva dny nafotil několik fotek na Invexu, jsem spokojený, bylo to tam pěkné. Zvlášť v pondělí tam bylo málo lidí, dalo se bavit s lidmi na stánkách na dost odborné úrovni. A i zábava tam byla, ať to byl stolní fotbálek, fotosoutěž, aerotrim, nebo třeba trikke - trojkolky před pavilony. Takže u mě určitě celková spokojenost :)

No, koukněte na těch pár fotek, názvu adresy se nelekejte, neměl jsem jinou zrovna volnou :)

Tady: http://counting.xf.cz/
tomasslavicek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BeemteK 15. 10. 2006 21:54

Pěkné fotky..:) Na INVEXU to bylo v pohodě....
Nejvýkonější počítač v ČR.
Obrázek

Další fotky přidám později.
Siemens A50 > NOKIA 3510i > Sony Ericsson D750i
BeemteK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Skodik 16. 10. 2006 00:35

kdyz uz to tady je, tak se pochlubim s fotkama Klary, byla u Idifu ;)

http://www.skodik.info/index.php?id=galerie/klara/klara
-- vsechno dulezite najdete na moji osobni strance - vice profil
Skodik
Junior

Odeslat příspěvekod valecny 16. 10. 2006 07:02

Taky jsem chtěl jet na Invex, ale skončil jsem v nemocnici:((( Tak snad příští rok:)
Víte, jaké byly tři největší katastrofy v dějinách lidstva? Hirosima 45, Cernobyl 86 a Windows 95.
valecny
Junior

Odeslat příspěvekod Pade 16. 10. 2006 18:28

proč v nemocnici?
Pade
Junior

Odeslat příspěvekod valecny 17. 10. 2006 07:12

Jsem nemohl pohnout nohou ráno když jsem měl jet na invex.....ale už chodím
Víte, jaké byly tři největší katastrofy v dějinách lidstva? Hirosima 45, Cernobyl 86 a Windows 95.
valecny
Junior

Odeslat příspěvekod Dodo677 17. 10. 2006 16:04

To byl osud...by se něco stalo , kdybys tam šel :lol: .....třeba teroristi....
...narážky nVidiotů na ATi a fanATiků na nVidii není potřeba komentovat...
Dodo677
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod BeemteK 17. 10. 2006 17:39

Dodo677 - :D LOL
Siemens A50 > NOKIA 3510i > Sony Ericsson D750i
BeemteK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dodo677 17. 10. 2006 18:35

To BeemteK: s osudem si nezahrávej....... :!: ........před týdnem sem zaspal..a to bylo znamení že se měl radši zůstat doma!!!!! ...protože....když sem došel na zastávku.....autobus přijel o 20minut později.......před brnem sme stáli dalších 20minut v koloně před kruháčem a pak totálně zacpaný brno....normálně mě cesta trvá 25minut teď sem jel 1hodinu...tak mi uleja před rypákem šalina.....a před školou mě málem pokousal pes.....taková sviňa malá......a když sem došel do hodiny celej udejchej tak se mě profesorka zeptala proč sem přišel pozdě :evil: to je na zabití......
Dodo677
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 17. 10. 2006 20:03

Se stava... :lol:
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod theKing 18. 10. 2006 12:17

Dodo677 píše:To BeemteK: s osudem si nezahrávej....... :!: ........před týdnem sem zaspal..a to bylo znamení že se měl radši zůstat doma!!!!! ...protože....když sem došel na zastávku.....autobus přijel o 20minut později.......před brnem sme stáli dalších 20minut v koloně před kruháčem a pak totálně zacpaný brno....normálně mě cesta trvá 25minut teď sem jel 1hodinu...tak mi uleja před rypákem šalina.....a před školou mě málem pokousal pes.....taková sviňa malá......a když sem došel do hodiny celej udejchej tak se mě profesorka zeptala proč sem přišel pozdě :evil: to je na zabití......e/quote]

No a kdybys vstal vcas, tak bys vsechno stihnul, vyhnul by ses zacpe, pes by jeste spal a ucitelka by byla sticha.
theKing
Junior

Odeslat příspěvekod Dodo677 18. 10. 2006 14:41

TheKing: no co ty víš ..... třeba mě tohle "malý zlo" zachránilo od většího zla :lol: :lol: :lol: třeba ti teroristi........nebo by mě někde čapli cigáni.... :lol:
Dodo677
VIP uživatel