Kam ta naše Česká Republika spěje???

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod rockstar 10. 12. 2006 18:44

Dobrý den, prostě se vás na tohle musím zeptat, už nemůžu dál. Minule jsem se koukal na Vánoční program kina v mém městě (UnL) a nevěřil jsem vlastním očím, točí se v ČR dnes nějaký film kde by nehrál Vojta Kotek nebo jeho "kámoš" Jirka Mádl???? Všude kam se podívám, samej Kotek a Mádl no hrozný. Ale to byl teprve začátek, v sobotu, jak všichni víte byl Český Slavík. No nevím jestli jste někdo viděl více uhozenou a trapnou věc (ano věc, tomu odmítám říct pořad)??? Samej rádoby umělec (až na výjimky) vystupuje na Playback. Nevím ale když je to pořad o hudbě, tak by to měla být hudba na živo ne??? A ještě k tomu to má nulovou atmosféru protože to "publikum" nejsou fanoušci ale nějaký další naše "hvězdy" no hrůza. Tenhle typ pořadu by měl být hlavně pro fanoušky a ne pro takovéhle lidi, co tam seděj a smějou se do kamery jako na oko, že je to zábava. A pak ti výherci, Karel Gott, nic proti Karlovi, ale ten to snad dostává za zásluhy ne? Pak Lucie Bíla (erghh) tohle idividum nenazpívalo novou písničku už několik let, tak proč se furt objevuje v pořadí? Aspon A. Langerová to řekla dobře, že nic novýho nedělala tak neví proč to dostala. A ted skupina roku, ano vím kvalitních skupin v ČR je pomálu, ale jsou(!), lidi je spíš neznají, protože je někdo nehraje v radií a v podstatě nikde. Ale aby to vyhrála partička z vesnice (nebo vesnic) to je vrchol všeho. (To když jsem slyšel tak jsem si málem rozštípal klávesnici.) A skokan roku??? Kdo jiný než naše super Ewa Farná která se parádně předvedla svým úderným Playbackem běhala tam jak divá až jsem se divil, udejchá to vůbec? A její "kytarysta" asi zapoměl na drát do comba ale nevim jak mu to mohlo takhle "parádně" hrát. Tak ta co jí to zaplatil (a nakoupil písničky) tatík si to OPRAVDU zaslouží. Mno ptám se na váš názor je to takhle dobře?? Má to tak být?? Nebo je to jen můj divnej pocit že jsme obklopeni komercí rádií a televizí kterým nezáleží na ničem než jen na výdělku.. Díky
rockstar
Junior

Odeslat příspěvekod Anonymous 10. 12. 2006 18:53

Tohle patří na pauza.cz... Platí stejný nick a heslo.
Anonymous

Odeslat příspěvekod Wikan 10. 12. 2006 18:54

Nelibi se ti to? Neposluchej to a nekoukej na to. Ac se ti to muze zdat neuveritelny, tak jsou lidi kterym se to libi.
Wikan
Moderátor

Odeslat příspěvekod McZerro 10. 12. 2006 19:03

nechce se mi číst celý příspěvek takže odpovím jen na nadpis - do pi*i a to hodně velké :)

//edit od budoucího moderátora McZerro : vyjadřujeme se slušně ano?
Naposledy upravil McZerro dne 10. 12. 2006 21:11, celkově upraveno 1
-Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty. Vypitá flaška rumu zkracuje život o 4 minuty. Pracovní den zkracuje život o 8 hodin.
-Chovej se k lidem tak jak bys chtěl, aby se ty ku*vy chovaly k tobě
-Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
McZerro
Junior

Odeslat příspěvekod Pade 10. 12. 2006 19:06

Pade
Junior

Odeslat příspěvekod kirik 10. 12. 2006 19:11

UNLOCK

kdo je kotek a madl?
kirik
Junior

Odeslat příspěvekod Pade 10. 12. 2006 19:17

víš, to jsou lidé :D

//edited by pade: RELOCK
Naposledy upravil Pade dne 10. 12. 2006 20:04, celkově upraveno 1
Pade
Junior

Odeslat příspěvekod USER47 10. 12. 2006 20:00

Kua, PADE si hraje na moda. Tobě to nestačilo na Pauze a MM? Co přijde, až dostaneš ban tady? Digiarena?:))
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Junior

Odeslat příspěvekod benco 10. 12. 2006 20:36

2rockstar: No podla mna to normalne nie je. A to co som si kedysi myslel, ze u vas v CR je vsetko lepsie ako u nas, tak sa presviedcam, ze to tak nie je. Napr. aj u nas na Slavikovi hraju nazivo a aj to vsade propaguju. A potom co som minule videl ako tam jeden zaspieval tak aj tomu verim :D No a k tym filmom, ja som si ani neni isty ci viem kto je ten Kotek ci kto, ale to vies, pokial sa to predava tak to neriesia.
2Pade: sa mi vidi, ze by si vsetko len LOCKoval. A k tej pauze, ta vyzera podla toho, aky je tam edmin( "iwigril"), ktora tiez len vsetko lockuje<- bleeeeeeeeee
LOCK LOCK LOCK :o
benco
Junior

Odeslat příspěvekod Pade 10. 12. 2006 20:38

ja som len "presunul" temu a potom LOCK-ol
Pade
Junior

Odeslat příspěvekod McZerro 10. 12. 2006 21:12

hele pade nic mi tady nebudeš přesunovat a LOCKovat tohle je moje koryto :)

//edit od budoucího moderátora McZerro : teď si mu to pěkně natřel :twisted:
-Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty. Vypitá flaška rumu zkracuje život o 4 minuty. Pracovní den zkracuje život o 8 hodin.
-Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
McZerro
Junior

Odeslat příspěvekod WarCZ 10. 12. 2006 21:28

Kryštofaci taky protestovali... lidi to hold prostě bavi... nedivej se na to a je to...
WarCZ
Pokročilý

Odeslat příspěvekod naigoto 10. 12. 2006 21:35

rockstar: A proč tě to začalo štvát zrovna teď? Vždyť si stačí kdykoliv zapnout Novu a je to to samý...
naigoto
Junior

Odeslat příspěvekod McZerro 10. 12. 2006 21:45

no tak jsem si to přečetl a ehm, Farná je kdo? Kotek? Mádl? WCG??? A kája ještě žije? A Bílá ehm tu si ještě někdo dovolí někam pozvat? Langerová Langerová Langerová...no něco mi to říká........jó už vím to je ta co jí tekly ty modré sračky po hlavě a ona do toho něco krákorala. Tak tu mám rád protože její parodie na zpěv je pěkná recese. A jediná pořádná zkupina v ČR je pro mě Morčata na útěku :twisted: jinak ty naše rádoby "hvězdy"....no jak je slyším v rádiu tak se mi otvírají nože, nabíjí el. obušky a odjišťují granáty. Takže s tebou plně soucítím :) jo a je mi 16 nejsem nějakej zasvědcenej čtyřicátník
McZerro
Junior

Odeslat příspěvekod benco 11. 12. 2006 10:04

2McZerro: ak ide o WCG ako turnaj, tak do toho neskrab ;) Sice nie som ziaden gosu hrac, ale rad sa pozriem nejake gut mače vo W3 a myslim si ze to WCG nikoho neotravuje a ten kto sa o to nezaujima o tom ani nevie ze to je, tak preco to spominas?
LOCK LOCK LOCK :o
benco
Junior

Další stránka