CS 1.5 a boti

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod JoyFila 14. 12. 2006 23:12

tuto hru som hraval asi 5-6 rokov dozadu, nasiel som ju na nete tak ako retro som si ju stiahol, vsetko fici ako ma, ale ked dam LAN game, neviem pridat botov, nevie niekto helfnut ?
JoyFila
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AnOOb!S 14. 12. 2006 23:14

tuto patri na doupe.....

jinak http://www.google.com
Satellite M70-192

Im Atra Anima forever......
AnOOb!S
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JoyFila 14. 12. 2006 23:18

duchaplna odpoved, skusal som, dokoca som oslovil aj tipkov z cs stranok... cs1.5 nepouzivaju, neochota a vacsinou, teda na 99% je pokec o serveroch a spol... vidim ze nepochodim uz ani tu
JoyFila
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 14. 12. 2006 23:25

zaprvé, 1.5 je pasé, když už vykopávky, tak 1.6...zadruhé, nezmínil ses, jaký boty provozuješ...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JoyFila 14. 12. 2006 23:32

neprevadzkujem ziadnych botov, potrebujem ich dostat do LAN game... chcem hrat proti nim
JoyFila
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 14. 12. 2006 23:34

k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JoyFila 14. 12. 2006 23:36

hmm dalsi boti na stahovanie,, uz ich len nejak dostat do hry.. (alebo aspon tych povodnych)
JoyFila
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 14. 12. 2006 23:38

jaký původní ? CS neobsahuje boty a 1.5 už vůbec ne, pokud to není nějakej extra-suppa-dupa-all-in-one balík...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JoyFila 14. 12. 2006 23:42

1.5. neobsahuju botov ? a to som co hraval 6 rokov dozadu v netcafe a tam bolo zopar botov... to mi je novinka, idem experimentovat s dosadenim botov
JoyFila
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 14. 12. 2006 23:46

nejspíš tam provozovali AMX mod s externími boty, jako jsou například ti [POD]boti...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JoyFila 14. 12. 2006 23:48

ok, kaslem na to ... uninstal... az tak mi to zily netrha...
JoyFila
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JIV 15. 12. 2006 08:04

sa nejak rychlo vzdavas..
jedine co ti mosem odporucit RTFM
JIV
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JoyFila 15. 12. 2006 09:26

az tak moc to nechcem, ked tak, nahodim si cs 1.6
JoyFila
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speculator1 27. 12. 2006 14:50

cafte. ja chcem len vediet ked uz mam ten program na botov v pc. chcem vediet ako ich pridat do hry skratka vsetko co musim urobit aby som si s nimi mohol zahrat. treba nieco napisat do konzoly alebo ako??
speculator1
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků