Radek Hulan do TELEVIZE

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod tom028 13. 5. 2007 20:00

Weby Radka Hulana jiz davno nenavstevuji. Titulek nejserioznejsiho blogu me dost irituje, nebot neodpovida skutecnosti.

Jelikoz jsem si vsak precetl clanek na DDWorldu http://www.ddworld.cz/aktuality/it-news-19.tyden-podnikani-plany-a-konkurence.html nenechalo me to v klidu. Mam pocit, ze by bylo vhodne Panu Hulanovi verejne "podekovat" za jeho obstastnik. Proto navrhuji pozvat Radka Hulana do poradu Jana Krause "Uvolnete se prosim". Ja a par mych kamaradu tak jiz ucinilo. Mate li zajem verejne "dekovat" kvalitnimu blogari tak take napiste.
http://www.ceskatelevize.cz/program/detail.php
tom028
Junior

Odeslat příspěvekod slivmi 13. 5. 2007 20:03

Naprosto skvely napad, hned jsem vyplnil pozvanku na strankach ct. Doufejme ze ho pozvou a Radek bude mit moznost se predvest na zivo :-B
slivmi
Junior

Odeslat příspěvekod oh01 13. 5. 2007 20:50

Tak to je solidni clanek :lol: :lol: :lol:
Tohle mi prijde, ze je i na RH moc, ale premohl se...
Testy 8800GT v SLI

Asus P5N32-E SLI Plus|C2D E6550 @3.1GHz|2xZotac GeForce 8800GT(SLI)+Accelero|A-Data Vitesta 2GB @900MHz|Corsair HX520 520W|Samsung SH-S203L|Seagate 320GB|HP w2408h 24"
oh01
Pokročilý

Odeslat příspěvekod abuk 13. 5. 2007 20:54

jj není špatnej nápad jinak musíte si tam v pravo nahoře najít uvolněte se prosím,a pak máte tip na hosta :wink:
abuk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Caderom 13. 5. 2007 21:05

Ale prosím vás, RH trpí nějakým komplexem a chce se jen zviditelnit a vy mu v tom budete ještě pomáhat ...
Caderom
Pokročilý

Odeslat příspěvekod oh01 13. 5. 2007 21:08

Ale s Krausem se musi totalne ztrapnit, jinak to nejde, na te se strasne tesim. Uz jsem ho dal jako tip na hosta...
Testy 8800GT v SLI

Asus P5N32-E SLI Plus|C2D E6550 @3.1GHz|2xZotac GeForce 8800GT(SLI)+Accelero|A-Data Vitesta 2GB @900MHz|Corsair HX520 520W|Samsung SH-S203L|Seagate 320GB|HP w2408h 24"
oh01
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MYTCH 13. 5. 2007 21:18

uz jsem taky vyplnil pozvanku pro radka
MYTCH
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Z@chi 13. 5. 2007 21:22

LOL :-) taky jsem jednu pridal.
Z@chi
Junior

Odeslat příspěvekod tom028 13. 5. 2007 21:26

Pro upresneni toho podani tipu...
http://www.ceskatelevize.cz/program/det ... tipy_hoste

Jo uznavam, ze na jednu stranu mu v te popularite pomahame, i spatna reklama je reklama. Kdyz si vsak predstavim tohoto cloveka v Uvolnete se prosim, tedy v poradu, ktery ma rad i kdyz jej uvadi jak rika namysleny Kraus, tak si myslim, ze za tu srandu to stoji.
tom028
Junior

Odeslat příspěvekod hekrhy 13. 5. 2007 22:48

ja se divim, ze toho ubozaka tak resite :)
ten clovek proste trpi nejakou poruchou osobnosti a to, ze ho porad zviditelnujete, pisete o nem, navrhujete ho do televize...to mu akorat dela dobre :roll:
proste ho nechte tak...kdyz o nem nebude nikdo mluvit, kazdemu bude ukradeny, tak pak ho to snad prejde :)

btw: ja si jeho blog obcas taky ctu...driv me ty jeho clanky stvaly, ale ted uz to beru jenom jako odreagovani, ze srandy...abych videl, ze lidska blbost je fakt nekonecna :)
hekrhy
Junior

Odeslat příspěvekod Z@chi 13. 5. 2007 23:06

hekrhy píše:ja se divim, ze toho ubozaka tak resite :)
ten clovek proste trpi nejakou poruchou osobnosti a to, ze ho porad zviditelnujete, pisete o nem, navrhujete ho do televize...to mu akorat dela dobre :roll:
proste ho nechte tak...kdyz o nem nebude nikdo mluvit, kazdemu bude ukradeny, tak pak ho to snad prejde :)

btw: ja si jeho blog obcas taky ctu...driv me ty jeho clanky stvaly, ale ted uz to beru jenom jako odreagovani, ze srandy...abych videl, ze lidska blbost je fakt nekonecna :)

Nemas pravdu. Najdou se lidi, kteri s jeho nazory souhlasi.
Resime ho proto, protoze nas zajima, a neni nam uplne ukradeny. Ja osobne by jsem jej rad videl vedle pana Krause :-)
Jeho blog taky ctu, s nekterymi clanky nesouhlasim, u nekterch se nasmeju, ale s nekterymi musim souhlasit.
Z@chi
Junior

Odeslat příspěvekod hekrhy 13. 5. 2007 23:18

no ja vim, ze nekteri lidi s nim souhlasi...vsak treba s hitlerem jich bohuzel taky hodne souhlasilo :D ale nevim, v cem teda nemam pravdu? ze je narusena osobnost? :)
a videt ho vedle Krause...no pokud by dobre vedel o koho jde a hezky si ho podal (a to on umi), tak by to treba mohlo byt posledni verejne vystoupeni pana RH a treba by byl uz naveky klid :) v tom pripade....proc ne? :D

jo a jinak...s nekterymi jeho clanky taky tak nejak souhlasim, ale na druhou stranu se mi nelibi, ze hnup jako on musi mit zrovna stejny nazor jako ja :mrgreen:
hekrhy
Junior

Odeslat příspěvekod suk 14. 5. 2007 14:49

hulan je clovek co (myslim si) hodne vi a hodne umi, pise si weblog takovym zpusobem ze ho proste hodne lidi cte. skoda ze uz nemam obrazek toho grafu, nacrtnu ho teda sam v malovani:
Obrázek
suk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bibendum 14. 5. 2007 15:23

Ještě nedávno jsem netušil že nějaký RH existuje,ale po přečtení pár článků na jeho blogu a článku na DDworldu jsem se už dlouho takto nezasmál,jen tak dál.No a s tím Krausem nevím,záleží o čem by si s ním povídal,nevím jaké má pan Kraus znalosti o počítačích,ale to nevadí.Vidět tohoto člověka na živo by stálo za to. :lol:
Kdyby architekti stavěli domy tak, jak programátoři dělají programy, dokázal by jediný datel zbořit celá města.
Bibendum
Junior

Odeslat příspěvekod venousekh 14. 5. 2007 15:52

Odhlédnu teď od idiota Hulána , ale "rychlost" stránek DDWorldu také o něčem svědčí. :-)

Btw : nějak se tam navážejí do našeho drnohy :mrgreen:
Intel Dual Core 2 E2180 , deska GB P35-DS3L , 2x1024 MB DDRII dual channel 800MHz Extreme, ATI Radeon HD 3650 512MB DDR3 , Seagate 160GB SATAII + Seagate 250GB SATAII , DVDRW LG H22N , Windows 10 Pro ( or Lenovo B580 , Windows 10 Pro )
venousekh
Junior

Další stránka