Ubuntu

Linux, Unix, BSD systémy, distribuce, open source

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Baker 20 22. 5. 2008 10:56

Kde mohu sehnat Os Ubuntu
a jak to nainstalovat?

Chtěl bych abych mohl hrát Flash hry, a sledovat videa na youtube,ale bohužel pro 64 bit Verzi Linuxu neni žádnej flash player.
Když jsem měl naistalované to Ubuntu tka mě to šlo v pohodě.Pak sem,ale musel přeinstalovat Linux a už nevim kde to Ubuntu najít a jak ho instalovat ,aby mě šly hrát flash hry a sledovat videa na tom youtube.Díky všem
Baker 20
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod N/A 22. 5. 2008 10:59

zustante u windows.
pokud se Vam nedari najit http://ubuntu.cz, pak budete mit s vyhledanim postupu ve wiki nejspis znacne potize.
Once upon a time...
N/A
Junior

Odeslat příspěvekod Gigi 22. 5. 2008 11:34

N/A má pravdu. Pokud nezvládněte zadat slovo ubuntu do kteréhokoliv vyhledávače, tak asi PC není pro vás. Zůstaňte u kalkulačky :-)
Gigi
Junior

Odeslat příspěvekod Ilfirin 22. 5. 2008 12:25

He, se do vás pustili :-D. Ale mají pravdu.

K věci. 64bit Flash Adobe přehrávač neexistuje a to pro žádnou platformu. Pokud jste závislý na uzavřených 32bitových aplikacích a chcete používat Ubuntu, měl byste volit jeho 32bitovou verzi.
Ilfirin
Junior

Odeslat příspěvekod lurk3r 22. 5. 2008 12:42

Návod na instalaci a další návody, nalezneš tady: http://wiki.ubuntu.cz/, zvládne to asi každý a bez předchozích znalostí, vše maximálně jednoduše vysvětleno.
Moderátor diskuzního fóra Živě.cz

If there is no space left on the device, there must be some space right ...
Co říká bezpečnostní software chycenému červovi? "Jsi zatčen! A nezkoušej na mě žádný fork()y!"
lurk3r
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mr.ninja 23. 5. 2008 08:05

Když napíšeš do nějakýho vyhledávače torrentů ubuntu tak ti to najde neco. Stáhni si ten kterej stahuje nejvíc lidí. Jede to opravdu hodně rychle.
mr.ninja
Junior