DVB-T tunery v Linuxu

Linux, Unix, BSD systémy, distribuce, open source

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Voty 16. 10. 2012 15:50

S Ubuntu bych možná doporučil počkat na 12.10, kde je jádro 3.5.0 a vyjde zanedlouho (pokud tedy máte zájem o přechod z LTS na ne-LTS verzi).
To sem fakt ještě nikdy neviděl. Jednu rozbil a tu druhou ztratil.
Voty
Junior

Odeslat příspěvekod jannk 16. 10. 2012 16:02

no ja primarne cekam na XBMC Frodo (tusim 24.11.) kvuli oficialni podpore PVR :-)
jannk
Junior

Odeslat příspěvekod Voty 16. 10. 2012 16:11

Na to jsem taky zvědavej. Dneska jdu ale vyzkoušet, jak se pochlapili s MythTV 0.26 :)
Voty
Junior

Odeslat příspěvekod jannk 16. 10. 2012 16:50

mi na MythTV vadilo, ze jsem nebyl schopny jednoduse nalistovat adresar treba s mp3 na NASu - porad me to nutilo do nejakych knihoven ... (ale nevylucuji, ze to byla moje chyba)
jannk
Junior

Odeslat příspěvekod Voty 16. 10. 2012 17:50

Myslím, že nebyla :) Je to taky jeden z důvodů proč pokukuju po XBMC, ale na PVR je to víceméně použitelné (když už to člověk jednou nastaví).
Voty
Junior

Odeslat příspěvekod soban 16. 10. 2012 18:46

Jak říkám já zase používám VDR a HTPC je schované - nahrávky prohlížím na jiným PC přes síť - i na druhém konci republiky když potřebuji.
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Kysa 18. 11. 2012 18:51

já používám pctv nanostick 73e v a nemám problém. Koupit se dá třeba tady: http://www.alza.cz/pinnacle-pctv-nano-s ... 238673.htm
Kysa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mic448 7. 1. 2013 02:57

Podpory přímo v jádře(počínaje 3.5.3) se konečně dočkal AVerTV Volar HD Nano(A867R), stačí do složky /lib/firmware dohrát patřičný fw(pokud ho nemate objeví se na něj upozornění v dmesg pak stačí "vygooglit" a stáhnout)
Testoval jsem pod ubuntu a debianem testing pro jadra 3.5.3 -3.7.1 . V kombinaci s kaffeine a vlc běžel bezproblemu
mic448
Kolemjdoucí

Předchozí stránka