Linspire docasne free

Linux, Unix, BSD systémy, distribuce, open source

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod cache 2. 9. 2005 12:56

Pre zaujimavost, kto by si chcel vyskusat komercny Linspire, tak je k dispozicii free stiahnutie (zakladna verzia). Len neviem dokedy, ma to byt len docasna promo akcia.

BitTorrent link: http://tracker.linspire.com/torrents/li ... 59.torrent
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Byte 2. 9. 2005 13:20

do 6. září, ale myslim že za to stahování to nestojí
Byte
Junior

Odeslat příspěvekod umi 2. 9. 2005 13:41

no nevim jestli ma linspire takovy punc "exkluzivity" a kvality ze stoji za to stahovat..: :?
SUSE ftp edition + dotahat zbytek mi prijde jako elegantnejsi reseni s velkou zakladnou uzivatelu a alternativnich zdroju rpm balicku, kdyz uz jsme u tech "user-friendly" distribuci
umi
Junior

Odeslat příspěvekod cache 2. 9. 2005 14:11

Ach jo.. Ja to tu nepropagujem ze musite Linspire zacat pouzivat.. Ja len ze je to free, je to "dual" verzia (t.j. aj live, aj instalacia) a teda vyskusat to nieje problem.. Btw 650MB legalneho stahovania robi problem? Imho na dnesnych linkach nie..

p.s. Linspire sa vsade oznacuje ako za ideal pre BFU, ktory by chcel skusit inux a teoreticky na neho prejst. Tak preco si to neskusit?
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý