ReactOS - podělte se o zkušenosti

Linux, Unix, BSD systémy, distribuce, open source

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod SneakerXZ 22. 2. 2006 22:03

Jojo chápu mě osobně je to jedno já to brál z pohledu totální nooba. Jinak my tyto věci nedělají problém. Mě prostě spíše zajimá proč to neni kvalitní replacment. Už to nerešme. Prostě Linux má svojí vlastní filizofii, kterou už asi málo kdo změní.
SneakerXZ
Junior

Odeslat příspěvekod Takeru 28. 2. 2006 10:32

P1 píše:...Zkoušeli jste někdo? Znáte? Co tomu říkáte?k/quote]

Stáhnul jsem, zkusil jsem, vyhodil jsem.
Jako pokus to není špatný, ale jak už bylo řečeno, pro běžnou práci je to ještě moc nedodělaný a dost nestabilní.
Get it, or get hit!
Takeru
Junior

Odeslat příspěvekod sioga 30. 3. 2011 02:57

a porad je to ve fazi alpha.
ale je fakt ze jsem to tak ani nezkousel, i kdyz pc, stranou mam, ale otazka zni, proc, kdyz jsou k dispozici xpecka s lekem?!
ms, urcite chce, abych jejich system, pouzivali i ti co na nej nemaj, protoze jednou mozna budou mit. neverim, ze by, ti mozky co jsou tam placeni, nevymysleli dokonalou ochranu. jo, pak by linux urcite by byl rozsirenejsi nez dnes, a treba i tenhle proekt mel vetsi sanci na uspech, a takhle nevim jestli jeste nejakou ma budoucnost.
a zkuste tohle tema presunout do software>jine, tohle preci jen se pocita do ostatni operacni systemy.
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Junior

Odeslat příspěvekod akira.uzai 30. 3. 2011 07:13

SneakerXZ píše:Je to trochu OT, ale proč se prostě na Linuxu neudělá installer jako je ve Win proč hned po instalaci neni podpora GUI atd...

možná proto, že instalaci software má linux vymyšlenou a implementovanou mnohem lépe než windows, běžný uživatel si nemusí pamatovat, že ten program na prohlížení internetu se jmenuje firefox/chrome/opera ale spustí si aplikaci, která se jmenuje "správce aplikací" (nebo tak podobně), tam najde dostupné programy seřazené podle toho k čemu slouží (tedy multimédia, grafika, kancelář, internet, atd...) takže si vybere možnost "internet" a aplikace mu nabídne programy pro internet k instalaci (browsery, instantní kecálky, download manažery, torrent klienty, ftp klienty atd...), u programu je krátký popis a obrázek nebo odkaz na oficiální stránku webu, takže si mohu předem mrknout, zda mne bude program vyhovovat a co dělá, pak jen klepnu na instalovat, aplikace se optá na administrátorské heslo a během chvilinky mám program nainstalovaný, navíc také programy v linuxové "nabídce start" jsou řazené logicky, podle toho, k čemu slouží (internet -> Opera) a ne podle jména firmy, která program vytvořila, jako tomu je ve windows, takže si musíte tyto informace pamatovat, pokud s programem chcete pracovat...
あきらうざい
akira.uzai
Junior

Odeslat příspěvekod vladimir 30. 3. 2011 08:59

sioga píše:a zkuste tohle tema presunout do software>jine, tohle preci jen se pocita do ostatni operacni systemy.
A ty se zkus příště podívat, jak staré je to téma, než ho vytáhneš kdesi ze zapadlého koutku databáze, kde v klidu roky dřímalo... :lol:
vladimir
Expert

Odeslat příspěvekod lurk3r 30. 3. 2011 10:28

Tady není co diskutovat, ten projekt je mrtvý. Pokud máte něco nového k tématu, založte si na to nové vlákno.

[LOCK]
Moderátor diskuzního fóra Živě.cz

If there is no space left on the device, there must be some space right ...
Co říká bezpečnostní software chycenému červovi? "Jsi zatčen! A nezkoušej na mě žádný fork()y!"
lurk3r
VIP uživatel

Předchozí stránka