ICQ klient s buddy ikonkama ?

Linux, Unix, BSD systémy, distribuce, open source

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod p.h. 6. 3. 2007 19:52

Nevíte, zda existuje pro Linux nějaký ICQ klient který podporuje buddy ikonky??? Popř. který a kde ho můžu sehnat?

Díky všem P. :wink:
p.h.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sešívaný 6. 3. 2007 19:54

Co to je buddy ikonka? :D To myslíš ten avatar/ksicht, který se zobrazuje u každého kontaktu?

To umí např. Gaim nebo Kopete.
Sešívaný
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p.h. 6. 3. 2007 19:57

no, to je takovej ten obrázek, kterej si mužeš dát ke statusu, třeba ten surfař apod. > v Gaimu mi to nefachčí, mam tam jenom zelený kytky :( a Kopete sem v Mandrivě ještě před vyzkoušením nahradil Sim-IM a tam to taky nejde ...

teď budu přecházet na Ubuntu/Kubuntu tak shánim něco, kde to bude ...

//Mývalice: Nepoužívej citaci, když reaguješ na předcházející příspěvek. Je to zbytečné. Jak citovat příspěvky, na které reagujete
p.h.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sešívaný 6. 3. 2007 20:22

Používám Gaim a můžu vidět jen fotky ostatní, vlastní tam nemám. Ségra má Kopete a může si v něm vložit fotku a taky vidí i fotky ostatních, takže myslím, že Kopete to zvládne.
Sešívaný
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukáš V. 6. 3. 2007 20:34

Nejsem si jisty, jestli mysli avatary. Podle me mu jde o to, aby se mu v konkakt listu ukazovaly misto zelenych kytek stavove ikonky, jako obedvam, hraju, ucim se atd...
Lukáš V.
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p.h. 6. 3. 2007 21:55

jasně, buddy ikonka ;) avatar tam taky vidim, já sem chtěl ty statusy ...

//Mývalice: Nepoužívej citaci, když reaguješ na předcházející příspěvek. Je to zbytečné. Jak citovat příspěvky, na které reagujete
p.h.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dta 6. 3. 2007 22:02

[quote="Lukáš V."tNejsem si jisty, jestli mysli avatary. Podle me mu jde o to, aby se mu v konkakt listu ukazovaly misto zelenych kytek stavove ikonky, jako obedvam, hraju, ucim se atd...[/quote]Pokud jde opravdu o tzv. Xtra status, tak u Kopete se na tom pracuje.
dta
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p.h. 6. 3. 2007 23:03

díky, tak to už se moc těšim, až to bude, docela citelně mi to v Tučňákovi chybí, dost sem si na to v Billoj zvyknul ... :(

//Mývalice: Nepoužívej citaci, když reaguješ na předcházející příspěvek. Je to zbytečné. Jak citovat příspěvky, na které reagujete
p.h.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod running-free 6. 3. 2007 23:29

Tak to je bomba, začnu zase používat asi Kopete :) Neví se kdy to bude v balíčcích?
running-free
Junior

Odeslat příspěvekod p.h. 6. 3. 2007 23:38

a co používáš teď? :D já sem si, když sem měl ještě Mandrivu, nahradil Kopete Sim-IM, protože mi Kopete odmítalo se pustit, ale ten SIM takovej divnej, ikdyž se dost podobá ICQ, na druhou stranu má hezkou ikonku :D

Obrázek
p.h.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod running-free 6. 3. 2007 23:55

Psi + icq transport. Kopete mě štve tím že háže při ukončování SIGSEGV
Unix - systém který vám dá dost provazů na to, abyste se sami oběsili.
running-free
Junior

Odeslat příspěvekod p.h. 7. 3. 2007 00:05

do psi se mi nepodařilo lognout, nevim, asi sem na to moc simple :-|
s Kopete zatim nemam moc zkušenost, dnes sem ho zkoušel poprvé na desktopovém CD Kubuntu, zatím mě nenaštvalo, jen ty ikonky, kdyby tam byly ...
p.h.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mumintroll 7. 3. 2007 08:32

Vyskusaj LICQ je to presne ako ako ICQ. A skin a ikonky si mozes vybrat priamo v programe. Je tam na vyber velmi vela roznych ikoniek. Za skusenie nic nedas. :)
mumintroll
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p.h. 7. 3. 2007 20:13

určitě ho vyzkoušim, díky za tip :)
p.h.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Let_Me_Be 8. 3. 2007 00:02

Ja pouzivam Gaim, ten umi vsechno vcetne buddy ikonek.
Jenom skoda, ze to je GTK aplikace :(
Let_Me_Be
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků