Ubuntu nebrat!

Linux, Unix, BSD systémy, distribuce, open source

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Mafo 1. 4. 2007 18:23

mam kubuntu 7 a wifi jede v celku dobre vetsina veci funguje, takze nepindej :-)
ps ale 2 monitory jsem nerozchodil, vzdy jsem si zbori xserver
Life is war with PC (etc.).
Mafo
Junior

Odeslat příspěvekod Gentle Giant 1. 4. 2007 18:23

hawrran66 píše:Tak já jsem to podle návodu nerozjel,a podle fora na Ubuntu spousta jiných taky ne,jinak ty lidi co se staraj o forum obdivuju,protože se starat o takhle nepovedené distro je fakt nářez.
Too old to rock'n'roll, too young to die
Gentle Giant
Junior

Odeslat příspěvekod hawrran66 1. 4. 2007 18:27

Mafo píše:mam kubuntu 7 a wifi jede v celku dobre vetsina veci funguje, takze nepindej :-)
ps ale 2 monitory jsem nerozchodil, vzdy jsem si zbori xserver

Ale ja nemluvím o wifi!
hawrran66
Junior

Odeslat příspěvekod hawrran66 1. 4. 2007 18:36

Gentle Giant píše: Není nic proti ničemu vyzkoušet jiné distro, určitě si z široké nabídky vybereš některé k obrazu svému. Já jsem od listopadu loňského roku vyzkoušel cca 15 dister (Ubuntu, Kubuntu, Suse 10.1 i 10.2, Mandrivu, Vector Linux mezi nimi) než jsem si pro sebe našel to pravé ořechové. Vždycky, když jsem došel k nějakému zádrheli, dal jsem se do hledání na distro i obecných linux fórech. Psát někam " tohle nebrat" to Ti Tvůj problém nevyřeší.b/quote]

No já si myslím,že kdybych se normálně zeptal,tak mi to stejně nepomůže,maximálně mně odkážou na wiki a gugluj,vždycky nejdřív hodně hledám a pak se ptám,a taky možná trochu zaprudím,nojo už mi není dvacet :wink:
hawrran66
Junior

Odeslat příspěvekod Gentle Giant 1. 4. 2007 18:45

tady máš 7 stránek postů věnovaných problematice bluetooth z main fóra Ubuntu http://www.ubuntuforums.org/search.php? ... d=17268213
Gentle Giant
Junior

Odeslat příspěvekod ahorek 1. 4. 2007 18:48

Řeknu to takhle, s notebooky je vždycky zásadní problém, ale v 99% bývá pouze s grafikou od ATI nebo Bluetooth, ale to je i ve windows. Jasně že můžeš vyzkoušet něco jinýho, ale ubuntu je zrovna jedno z dister, kde se dá většina věcí naklikat nebo tam je alejspoň pod nějakou položkou napsaný co máš dat do terminálu aby to už šlo. Jsou i distribuce, kde je totálně všechno na klikání, ale ty toho zase tolik nenabízejí. No a pokud ti něco nejde, tak není nic jednodužšího, než se tady zeptat, ale s jiným titulkem a nebo na jiných fórech typu ubuntu.cz, ale konkrétní dotazy a néé "Pomóc nejde mi ubuntu, co mám dělat?". Pokud by si chtěl ještě víc klikátek, tak zkus Ubuntu Ultimate, ale to je už taky trochu o něčem jiným......
ahorek
Junior

Odeslat příspěvekod BigMike 1. 4. 2007 18:49

O Linuxe je na webe tolko clankov, diskusii a bohviecohoeste, ze si kazdy uz moze pomaly naprogramovat vlastne distro... :-)

To chce len chut..... :wink:
MacBook Pro, 2.2 GHz, 15.4"
IBM ThinkPad R40, Intel Pentium M, 1.4GHz, 1.28GB RAM, HDD Hitachi 100GB / 7200 rpm...
BigMike
Junior

Odeslat příspěvekod Gentle Giant 1. 4. 2007 18:56

Já jen nakoukl do anglického fóra v kontextu Asus notebook a bluetooth a ani tam nevidím nějaká řešení, spíš každý odkazuje na hal problém.
Gentle Giant
Junior

Odeslat příspěvekod Tobe.9 1. 4. 2007 18:59

Tobe.9
Junior

Odeslat příspěvekod hawrran66 1. 4. 2007 19:11

[quote="Tobe.9"]Mimochodem četl jsi tohle? http://wiki.ubuntu.cz/Bluetooth?highlight=%28bluetooth%29/quote]
ano četl,a postupoval jsem podle návodu,a zatím nic
hawrran66
Junior

Odeslat příspěvekod Kyosuke 1. 4. 2007 19:16

Na odpověď "a zatím nic" se dá odpovědět jen "tak to máš blbý, že to máš rozbitý". :-)
Kyosuke
Junior

Odeslat příspěvekod mylan4 1. 4. 2007 19:17

mas staru verziu, ja som prednedavnom skusal ubuntu 6.10 a no problem!!! :D
mylan4
Junior

Odeslat příspěvekod hawrran66 1. 4. 2007 19:28

Kyosuke píše:Na odpověď "a zatím nic" se dá odpovědět jen "tak to máš blbý, že to máš rozbitý". :-)

jj,to mám blbý,ale ty by si mi stejně nepomohl :D
hawrran66
Junior

Odeslat příspěvekod Ripper-CZ 1. 4. 2007 19:29

doporučuji vždy nejnovější verzi Ubuntu. nerozumím tomu, proč si někdo dobrovolně instaluje verzi starší. nové verze přináší spoustu oprav a nové funkcionality.
Chtěl bych poděkovat firmě Microsoft, která mi úrovní svých produktů umožnila seznámení s krásou Linuxu.
OS nemá být pro peníze, ale pro lidi...
Ripper-CZ
Junior

Odeslat příspěvekod Kyosuke 1. 4. 2007 19:29

hawrran66 píše:
Kyosuke píše:Na odpověď "a zatím nic" se dá odpovědět jen "tak to máš blbý, že to máš rozbitý". :-)
jj,to mám blbý,ale ty by si mi stejně nepomohl :D-/quote]

No to asi těžko, zaměstnanec SUSE přece nebude řešit něčí problémy s Ubuntu. :lol:
Kyosuke
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka