Nefunkční CEWE Fotosvět

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod packy_gis 21. 4. 2021 16:32

Ahoj,
mnoho let vytvářím fotoknihy v programu CEWE Fotosvět. Konečně jsem se odhodlal k vytvoření fotoknihy pro půlroční dvojčata, večer jsem uložil práci, nechal jsem projekt otevřený a ráno byla aplikace "spadlá" dole v liště a okno nejde maximalizovat. Po otevření uložené fotoknihy se tato načte (je vidět pruh s procenty, jak se načítá kniha i prostředí), ozve se znělka, ale aplikace je stále v liště (nejde maximalizovat, při Ctrl+Tab je vidět jen bílé okno). Zkoušel jsem program odinstalovat a znovu instalovat, zkoušel jsem po odinstalaci čistit registry, vyzkoušel jsem i "klon" CEWE Globus Fotosvět - pořád se to chová stejně. Ten CEWE Globus Fotosvět je jakoby jiný program, ale používá zřejmě stejné "jádro" a je to na houby.
Nevím co s tím. Od CEWE máme všechny fotoknihy, jsem s nimi spokojený a nechci přecházet na jinou značku (navíc mám už dost práce hotovo na té rozpracované).
Předem díky za každý tip.
Packy
packy_gis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milsimr 21. 4. 2021 16:33

Zkus si vytvořit nový uživatelský účet a program vyzkoušet tam.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod packy 21. 4. 2021 16:36

Díky. Jdu vyzkoušet.
Packy

-- 21. 4. 2021 17:46 --

milsimr píše:Zkus si vytvořit nový uživatelský účet a program vyzkoušet tam.


Tak hlásím, že pod novým účtem to funguje. Dá se nějak opravit ten původní? Je to můj standardní pracovní profil a takto se to dá použít jako nouzovka, ale je to nepraktické ... díky.

P.S. Koukám, že ten prvotní dotaz se vložil pod google přihlášení ... ale stále jsem to já :)
Geomatika for ever...
packy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 21. 4. 2021 19:35

S opravou původního profilu bych se fakt nenamáhal; dlouhodobě je z toho více problémů, než-li užitku .. vše přesuň do nového a původní profil smaž přes Upřesnit nastavení systému > karta Upřesnit > tlačítko Nastavení u "Profily uživatelů".
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod packy 13. 5. 2021 13:32

No tak dnes vyšla nová verze Fotosvěta a ta mi běží, tak hurá. Zkoušel jsem přemigrovat na ten nový profil a mám tolik aplikací a nastevení v tom původním, že se mi do toho úplně nechtělo :)
Geomatika for ever...
packy
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků