V BIOSu nejde nastavit Bootovací jednotka

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Minatory 7. 1. 2008 00:11

Vždycky jsem si myslel, že to jde, ale teď je tu přede mnou počítač, u něhož opravdu nevím, kde mám nastavit z čeho má bootovat. Stalo se to někdy někomu? Popř. přišel někdy někdo na to jak to řešit? Dost mě to štve. PC se furt snaží bootovat z A: ale když dám F11 a řeknu ať nabootuje z HDD tak to frčí. Akorát, že nevím jak mu to mám přikázat, aby tak bootoval automaticky.
Situace je jednoduchá: nemáme žádnou šanci. Není způsob, jakým bychom mohli Sověty porazit. Jsou lépe vycvičení, lépe organizovaní a mají lepší vybavení. A je jich víc než nás, takže vítězství je nemožné. Nějaké otázky?

- Viktor Troska
Minatory
Junior

Odeslat příspěvekod holobit 7. 1. 2008 00:27

A co je to za desku a verzi biosu?
holobit
Junior

Odeslat příspěvekod Nargon 7. 1. 2008 07:53

Tak to slysim prvne. Vzdy jsem v biosu alespon minimalne nastavitelne to nasel.
Takze zkuste hledat dukladneji :D
P.S. jak je ten bios stary? mozna ze na nejakym 386ce to mozny nebude.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod cert 7. 1. 2008 09:14

skus len vybrat sipkami na klavesnici jednotku z ktorej sa ma bootovat. Nestlacaj ENTER! Potom sa to rozbehne

Niektore PC to maju tak "chytro" vyriesene ze pri potvrdeni ENTEROM to nastavenie nefunguje
IN DUST WE TRUST
cert
Junior