Virtual PC 2007 + USB klavesnica a mys

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Saker 29. 3. 2008 17:41

Zdravim, mam dotaz, MS Virtual PC 2007 vraj nepodporuje USB zariadenia...to by mi vobec nevadilo, ak sa jedna o tlaciarne, usb kluce a podobne.

Ale co ak mam k notebooku pripojenu USB klavesnicu a mys - bezdratovo...budu mi tieto fungovat vo virtualnom PC ???

Dakujem
PS: Este to tak nemam pospajane, takze to nemozem skusit, preto sa pytam...
Saker
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pepák 29. 3. 2008 17:45

Ano, jiste.
pepák
Junior

Odeslat příspěvekod WarCZ 29. 3. 2008 17:48

Funguje. mě i bluetooth myš a klavesnice nema to na vliv...
https://zabovreska.webnode.cz/
Hodinky: Pebble Steel
Registrován od 19. 2. 2006
WarCZ
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nargon 29. 3. 2008 18:45

Nefunguji USB zarizeni "primo" z toho virtualniho OS proste nemuzes primo pristupovat na flashku.
Ale kdyz si flashku pripojis na hostitelsky pc, tak do toho virtualniho muzes tu flashku vlozit jako dalsi disk. A to uz funguje. Protoze na tu flashku pristupuje hostitelsky OS, a vklada ji do virtualniho jako jakykoli jiny disk.

Stejny je to i ty klavesnice. Ten virtualni OS nebude komunikovat primo s tou klavesnici, ale z hostitelskyho OS bude dostavat informace jakou klavesu jsi zmacknul. A vubec nebude vedet ze se jedna o USB klavesnici.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod Coyotte 29. 3. 2008 18:56

Dík za radu, hned to vyzkouším. To bylo jediný co mě na Virtual PC štvalo :-B
Samsung Galaxy S4, White + Kingston 8GB

Winner never quit, quitter never win.
Coyotte
Junior