BS Player a kodeky

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Saker 1. 5. 2008 00:50

Mam otazocku, z nicoho nic mi BS Player prestal prehravat obraz pri videach, aj pri starsich, ktore predtym v pohode prehraval. Stiahol som nove kodeky, ale nepomohlo to. Zaujimave je, ze aj predtym aj teraz, to robi iba BS Player, WMP alebo ine prehravace prehravaju aj obraz v pohode. Cez BS Player mi ide iba zvuk. Skusil som ho aj preinstalovat, ale nepomohlo.

Netusite kde moze byt pes zakopany?
Saker
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod T.E.DD.Y 21. 5. 2008 20:09

Zdravim, co se týče BS playeru tak s tím zkušenosti moc nemám. Mohl bych Vám pouze doporučit forum na kterém by vám mohli poradit více: http://www.bsplayer.com/forum/
Když vím poradím.
T.E.DD.Y
Junior

Odeslat příspěvekod kikloop 22. 5. 2008 10:25

Skusil by som ho odinstalovat a skontrolovat ci BSPlayer po sebe naozaj odstranil zlozku v program files.. je dost mozne ze tam ostal ulozeny konfiguracny subor a je dost mozne ze chyba bude prave v nejakom nastaveni..

Taktiez by som skontroloal registre a vymazal vsetko co sa tyka BSPlayer-u. Potom znova nainstalovat..

Alebo sa vykaslat na BSPlayer a pouzit prehravac ktory funguje :)
Nase deti sa nesmu dozvediet aku sme im pripravili buducnost..
kikloop
Junior

Odeslat příspěvekod T.E.DD.Y 22. 5. 2008 12:58

kikloop píše:Taktiez by som skontroloal registre a vymazal vsetko co sa tyka BSPlayer-u.

Registry můžete smazat pomocí programu CCleaner.
Když vím poradím.
T.E.DD.Y
Junior

Odeslat příspěvekod cebek 20. 7. 2008 11:31

zdar, mam stejny problem... uz ste ho nekdo vyresili? Zkousel jsem reinstal BS Playeru i kodeku za jinou sadu.. a nic.. Vsechny ostatni playery hrajou.. :-(

DOPLNENO:

Tak uz to MAAAAM!!! :)
http://www.bsplayer.com/forum/viewtopic ... ight=video
cebek
Kolemjdoucí