Hledám program pro změnu startovací ikony pro windows XP

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod mistrYoda 27. 1. 2009 19:29

A jak to mám udělat aby měl obrázek 16 barev? Já mám jeden, který chci aby byl jako ta startovací ikona ale má kolem 52000 barev. nezničím tím ten obrázek? A jak nastavím, aby to bylo přes celou obrazovku? Tuto funkci jsem totiz nenašel. Díky
mistrYoda
Junior

Odeslat příspěvekod kejki3 27. 1. 2009 20:18

Obrázek nezničíš, můžeš si uložit jako a porovnat. Rozdíly budou, ale nic s tím neuděláš. Zvládnou to lepší programy pro práci s obrázky. http://www.irfanview.cz/info.php
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mistrYoda 27. 1. 2009 21:58

Zkoušel jsem to a bohužel mi to ten obrázek zničilo. :-( A opravdu to může mít jen 16barev a takové malé rozlišení? A tak jak to, že oficiální obrázek je celkem v pohodě?
mistrYoda
Junior

Odeslat příspěvekod jmatus 27. 1. 2009 22:39

Jednoznačně doporučuji TuneUp, neublíží je jednoduchý a navíc, funguje bez problémů. :-)
No fish, no girls, no future.
jmatus
Junior

Odeslat příspěvekod JSzu 28. 1. 2009 00:12

mistrYoda píše:Zkoušel jsem to a bohužel mi to ten obrázek zničilo. :-( A opravdu to může mít jen 16barev a takové malé rozlišení? A tak jak to, že oficiální obrázek je celkem v pohodě?
Skus na zmenu barev program Xnview, mam s nim v tomhle dobre zkusenosti, ma vice metod. Pokud se pozorne podivas na oficialni obrazek (zvlast tam, kde by meli byt prechody mezi odstiny), uvidis, ze ma taky jen 16 barev.
JSzu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kejki3 28. 1. 2009 01:18

Vím, že mi převody z vektorových obrázků taky nechodili, bylo jednodušší to spáchat znovu. Třeba někdo poradí jak na to.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
VIP uživatel

Předchozí stránka