Automatické updatování aplikací ve Windows

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod hpeat 27. 10. 2009 14:28

pokud se nepletu tak topic je Automatické updatování aplikací ve Windows

coz secunie hrave zvlada. Topic neni o nahrazeni win update jinou aplikaci coz je dost dobre nemozne ze ;).
hpeat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 27. 10. 2009 14:33

Nezvlada, jak uz jsem nekolikrat napsal, vcetne zduvodneni proc ne.

Ale ano byl bych ochotny krom windows update mit jeste jeden servis na vse ostatni.
evlo
Junior

Odeslat příspěvekod hpeat 27. 10. 2009 14:39

omlouvam se ale zrejme jsem to nepochopil a uz vubec nenasel to tvoje vysvetleni. Bavime se tu o moznosti updatovat programy pres aplikaci. V podstate vime ze pres win update nam toto zrejme nebude nikdy umozneno pak tedy vidim jako jedine vychodisko v pouziti win update pro sys win a zbytek aplikaci se bude sam kontrolovat pres jinou aplikaci napr. secunie coz odpovida topicu Automatické updatování aplikací ve Windows. Pokud se pletu tak me omluv.

pokud bys byl ochoten to bych se nasmal ono ti asi nic jineho ani nezbyva ne?
hpeat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 27. 10. 2009 14:42

Popsal jsem zpusob jak by to pres WU/MU rozjet slo! Nectes?

Jak jsem uz nekolikrat psal - pokud vim tak updaty sama nestahuje a neinstaluje a hlavne jen hleda jen updaty na chyby, ne veskere dostupne na aplikace. (popate nebo po kolikate dokola)
evlo
Junior

Odeslat příspěvekod bohous-fialka 27. 10. 2009 14:45

shrnuto podtrzeno: na win nesezenes nic, co by ti na 100% spravne kontrolovalo aktualizace aplikaci tretich stran...
bohous-fialka
Junior

Odeslat příspěvekod evlo 27. 10. 2009 14:46

Ano, to jsem vedel uz kdyz jsem to zakladal, takze otazka stale zustava - co s tim?
evlo
Junior

Odeslat příspěvekod hpeat 27. 10. 2009 14:53

popis me modelovou situaci pro kterou to chces vyuzit.
hpeat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jiří Brejcha 27. 10. 2009 15:13

Doporučuji vyzkoušet Ketarin. Umí detekovat přítomnost nových verzí programů na webu výrobce a zvládne i jejich stahování.

Ketarin: http://ketarin.canneverbe.com/

Jiří Brejcha
Naposledy upravil kejki3 dne 17. 11. 2009 21:53, celkově upraveno 1
Důvod: Smazán link
Ask Jirka - Nechte si zdarma telefonicky nebo přes Skype poradit s vašimi počítačovými problémy.
Jiří Brejcha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 27. 10. 2009 15:23

A umi to i instalovat? Vidim tam command po stazeni, ale umi ten command treba jmeno stazeneho souboru jako promennou? Neni to sice zdaleka idealni, ale lepsi nez dratem do oka.
evlo
Junior

Odeslat příspěvekod Jiří Brejcha 18. 11. 2009 18:10

Tento příspěvek by vám mohl pomoci: http://ketarin.canneverbe.com/forum/vie ... php?id=319
Ask Jirka - Nechte si zdarma telefonicky nebo přes Skype poradit s vašimi počítačovými problémy.
Jiří Brejcha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 19. 11. 2009 11:25

Osobně mně připada šílene chtit aby něco automaticky stahlo a nainstalovalo jakoukoliv aplikaci.Nepovoluji z velmi dobrých důvodů ani windows update automaticky a jediné kdy to povoluji jsou oněch zminovaných 200 portable - protože jsou portable,a mam nastavenu volbu backup.Cokoliv co šaha už jinam ne a je třeba počkat až se najdou dobrovolní betatesteři co zjistí že verze 1.05 jela bezchyb a verze 1.07 vykazuje par much napřiklad že co 5 vteřin padá,vytěžuje 100 procentně procesor a podobně.
Přece jen zalohy systemaku si nedělam kvůli tomu že zjistím že jsem updatoval aplikaci co dělá peklo.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý

Předchozí stránka