Programy pro práci s telefonem

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod V.Mlich 3. 1. 2010 07:58

Mam dual SIM telefon (myPhone) a hledam nejaky program, ktery by mi umoznil pri vytaceni na internet zvolit, ktera SIM se ma pouzit. Poradite mekdo?
V.Mlich
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dýzl 3. 1. 2010 09:31

Za leta jsem vystřídal hodně mobilů a vyzkoušel k ním spousty programů. A dle mého skromného názoru je suveréně nejlepší Oxigen pro telefony Nokia. Měl jsem jeho starší verzi k telefonu 6210 a to byla moje vůbec nejlepší sestava pro běžnou práci i když je telefon dle dnešních měřítek lopata. Momentálně mám jako hlavní telefon dvousimkový Samsung a Samsung new PC studio jsem zkoušel a nijak mne neoslnil, spíše naopak.
PC Suite k Nokiím jsem používal svého času také, dokonce jsem ji nedávno zkoušel k novější Nokii, občas sice fungovala, je to a obrovský humáč který jednak zpomaloval PC a také byl občas nevyzpytatelný.
Dýzl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dýzl 3. 1. 2010 09:42

Opravuji překlep: správně Oxygen
Dýzl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BestVenca 3. 1. 2010 09:57

Nkia OVI Suite již nikdy více, radši kulku do palice. Je to hrůza! Nedaří se synchronizace ani přes USB, natož přes modrý zub (Bluetooth), pořád to padá... Ble. Se spokojeností tedy používám Nokia PC Suite :-)
Tento příspěvek nepsal autor při svém plném vědomí. Příspěvek může obsahovat gramatické i stylistické nepřesnosti. Chyba tisku vyhrazena. Odběr pouze v obvyklém množství.
BestVenca
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sk8pr 3. 1. 2010 10:15

s Touch pro programy na synchronizaci moc neresim. synchro je ve win mobile dokonala primo s widlema prez actyvesync (resp. win. mobile device center), soubory pres mass storage (popripade s actyvesyncem prez total commander s pluginem) a modem ma taky win mobile v zakladu. jedine snad programek na zobrazeni telefonu na obrazovce a pracovat s mobilem pres myš, psat sms na klavesnici, brat screenshoty displeje apod. ale to je spis bonus.

s nokii 6288 nokia PC suite. dobrej SW, nekdy trochu pomalej ale funguje.

se SE T630 sem driv pouzival Float Mobile Agent (FMA) a to byl vynikajici spravce vseho. umel vycist fakt skoro vse co telefon věděl a pak s tím pracovat zálohovat apod. modem sem tehdy nezkousel.
Siemens C35i -> Sony Ericsson T630 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K500i -> Nokia 6288 -> HTC Touch Pro -> LG Optimus 2X -> Samsung Galaxy S4 -> Huawei P9 -> iPhone 6S -> Xiaomi Mi 8 -> Samsung Galaxy S22
sk8pr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pete.vlk 3. 1. 2010 11:37

Pro 3GS používám jak jinak iTunes. mám k němu jedinou výhradu a to je rychlost...
Pro Arte používám Nokia PC Suite, maximální spokojenost. V práci používám Samsung PC Studio a nic žalostnějšího mě nemohlo potkat. Problém s ovladači. Synchronizaci to napíše ok, ale v telefonu nic... pro mě nepochopitelný program... MyPhone explorer zde stojí za zmínku, pomohl mi několikrát právě se Samsungy :)
Nokia 8800 Carbon Arte, nově iPhone 3GS 16GB
když máš v p*deli deštník,neotvírej ho
pete.vlk
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mathiashood 3. 1. 2010 12:18

MyPhone Explorer: Mohu jenom doporučit. Popravdě až teď s přechodem na Nokii si uvědomuju, o co jsem přišel. U Nokií jsem nikde podobný program nenašel. Ostatní programy by se mohli od něj učit.

NOKIA PC SUITE, OVI SUITE: Ani jeden z Těchto programů mě nenadchl a to zejména proto, že jsem nenašel žádný archiv sms, případně možnost pro jejich kopírování do programu v PC (nemyslím exportování). Pokud by tam byl, oželím jiné neduhy těchto programů.

MobilEdit: Z výše uvedeného důvodu jsem zvolil nakonec náhradu v podobě MobilEditu. V některém počítačovém časopise je verze zdarma s licencí do určité doby. I tento program má svoje mouchy a místy je nepřehledný, ale má archiv SMS.
mathiashood
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Thomasch 3. 1. 2010 12:44

Mám SE K550i a na přenos souborů mi stačí MS a pro využití telefonu jako modemu na Ubuntu žádný program nepotřebuji.
Thomasch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marvin3105 3. 1. 2010 15:58

sk8pr píše:jedine snad programek na zobrazeni telefonu na obrazovce a pracovat s mobilem pres myš, psat sms na klavesnici, brat screenshoty displeje apod.


Na toto doporučuji MyMobiler (http://mtux.com/), umí přesně to co popisuješ.
Marvin3105
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 3. 1. 2010 16:40

Používám ke spokojenosti jak Nokia PC Suite tak Nokia Ovi Suite - u tohoto balíku hlavně synchronizaci. Na přehrání softwaru Phoenix připadně Nokia Care Suite. Tradičně katastrofální má podporu Samsung a to už dob kdy sem měl legendární E700 a používal tehdy Easy GPRS Studio.
2mathiashood: U PC Suite se dá udělat záloha SMS a uložit do počítače, u OVI se dají synchronizovat přímo na web OVI.
dejv
dejvidek
Junior

Odeslat příspěvekod hangar 3. 1. 2010 23:32

Zdarec, SEpcSUITE na využití clarky jako modemu+plus jeho externě tvořený MyPhoneExplorer který nemá u jiných značek konkurenci, co se týče práce se soubory, sms,kalendář úžasné.. je to jedna z věcí proč jsem u SE plus zvyk na velmi kvalitní fotky.
hangar
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nustee7af 4. 1. 2010 13:43

Dokedy som používal telefóny bez Wi-Fi tak som si vačšinu vecí robil cez USB kábel alebo čítačku kariet, teraz používam len Symbianové Nokie, bez Wi-Fi by som už telefón nebral.

Na prenos dát a všetko ostatné používam SymSMB – samba klient, ktorý sa inštaluje do telefónu a v PC následne telefón vidím v „počítače v sieti“.

Kontakty, kalendár, SMS si synchronizujem keď mám čas cez BT medzi telefónmi.

Zatiaľ ma SymSMB nesklamal nikdy, akurát je to troška pomalšie ako keby som vybral kartu a dal ju do čítačky...
nustee7af
Junior

Odeslat příspěvekod mathiashood 7. 1. 2010 23:51

Ahoj Dejve.

O jakou zálohu SMS na web OVI se jedná, prosím? Našel jsem https://files.ovi.com/sas/about ale nevím, jestli nemyslíš něco jiného náhodou. Tady jsem našel něco o nahrávání souborů, ale ne SMS.

Jinak jsem objevil programek http://shop.psiloc.com/en/Application,2 ... iloc+XSync, který vypadá na zálohu sms úplně super (mám data zadarmo) ale poslední dobou je nefunkční, čeká se na update :-( Kdyby tak existovalo něco podobného...
mathiashood
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ondrejbus 1. 2. 2010 18:03

Zdravím všechny,
mám takový problémek, nainstaloval jsem si Nokia Ovi Suite, že ho vyzkouším. Po instalaci jsem synchronizoval kontakty. Jenže se mi podařilo druhý den mobil někde potratit :-D Zálohu sice nemám, ale ta aplikace si ty kontakty stále pamatuje. Moje otázka zní: když si koupím stejný mobil, je možné synchronizací ty kontakty dostat zpátky do mobilu nebo je musím otrocky přepsat? Abych připojením mobilu nepřišel o kontakty co si to pamatuje. Ten program sice podporuje zálohu zařízení, ale zálohu programu nikde nevidím a netuším kde jsou uložené. Díky za odpověď.
ondrejbus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milkak 17. 5. 2010 09:18

Snažil jsem se nainstalovat Nokia Ovi Suite na svůj počítač. Dost často se stává, že program padá. Nevíte někdo co s tím ??? Mám WinXP SP3.
milkak
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků