Nejlepší programy pro hráče počítačových her

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod matob 4. 6. 2010 13:44

ABCgames Cheater
ABCgames Cheater je komplexný pomocník každého hráča hier, obsahuje knižnice návodov, cheatov, tipov k hrám na PC, PS1, PS2, PS3, X-Box, X-Box 360, Wii, GBC, GBA a množstvo ďalších knižníc.

http://www.abcgames.cz/cheater/

V sobotu by vraj mali byť dostupné aktualizácie všetkých knižníc...
matob
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mucko 4. 6. 2010 22:05

suk píše:
mucko píše:Tunngle - úžasná p2p VPN aplikácia, obzvlášť pre tých, ktorým už hamachi lezie na nervy.

Hamachi mi leze na nervy dost, ale tohle vypada jako docela nechutna omalovanka a ty nemam rad :-/


Tá "nechutná omaľovánka" vie byť vďaka jedinému tlačítku aj veľmi kompaktná - screenshot

A ak ti nestačí ani to, je tu možnosť hodiť to do tray ikony.
mucko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suk 5. 6. 2010 12:09

mucko: no, i pak je to omalovanka a navic se s tim uz neda ani pracovat :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mucko 5. 6. 2010 23:11

@suk: povedal by som, že niekto je tu zaujatý voči čiernej ;) nezaujíma ťa skôr funkčnosť? to vieš, tunngle asi nebol vytvorený na zízanie na jeho GUI. v praxi - spustíš, vyberieš si sieť, tray a hráš :)
mucko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod holky_maj_rohy 5. 6. 2010 23:45

mucko píše:@suk: povedal by som, že niekto je tu zaujatý voči čiernej ;) nezaujíma ťa skôr funkčnosť? to vieš, tunngle asi nebol vytvorený na zízanie na jeho GUI. v praxi - spustíš, vyberieš si sieť, tray a hráš :)

dobre, odhliadnuc od toho ze to je nechutne vyzerajuce GUI, je to imho nezname. ja som o tom v zivote nepocul. ak by to tak bolo, potom s kym si to mozes zahrat?.. konkurencia: steam > servers > join :)

pre hamachi neznasacov. hamachi2 je podla mna celkom prijemne. nic nevyskakuje, nic sa neriesi, ziadne hnusne gui. akoby neexistovalo. jednotku som neznasal. (nie ze by som hamachi vyuzival na hranie, to ani trochu.. len robim osvetu, ze uz existuje "dvojka")
holky_maj_rohy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 6. 6. 2010 01:04

mucko: cernou mam plochu, cerny mam obleceni, az budu nekdy bydlet ve vlastnim, namatlam si zdi nacerno...
funkcnost me zajima, ale jestli nebyla aplikace vytvorena pro koukani, proc je to takova omalovanka? mam z principu prisernej odpor k omalovankam, nevim proc...
navic mimo to je to strasne obrovsky... no to je jedno :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mucko 6. 6. 2010 09:22

@holky: myslím, že som napísal už v popise, že tunngle je v našich končinách neznámy. i globálne je zatiaľ málo používaný, čo je len škoda. takto je nedostatok hráčov vo väčšine sieťach. ale ja som tento problém nemal, keďže v sieti Titan Quest bol vždy dostatok hráčov

sú ľudia, ktorým hamachi (príp. steam) nemusí vyhovovať. hamachi dosť obťažuje limitom užívateľov na jednu sieť a vôbec tým, že siete sú privátne - len pre pozvaných (aspoň mne to vadí). ak by vám vadilo, že sa na vašu sieť môže okrem vášho kamaráta pripojiť aj hociktorý iný užívateľ tunngle, stačí si svoj LAN server zaheslovať. steam som nikdy nepoužíval, ale myslím, že mnohé hry si cez steam nezahráte, hlavne tie staršie

ak ti hamachi 100% vyhovuje, nevidím dôvod, prečo by si mal tunngle venovať pozornosť

@suk: no k tomu už nemám čo povedať. sto ľudí, sto chutí. nechápem argumentu, že je to obrovské, keď si s tým oknom môžeš robiť takmer čokoľvek. tu by sme to mohli skončiť, keďže táto konverzácia nikam nevedie :oboze

(aby to nevyzeralo, že robím reklamu Tunngle, dosť obťažuje reštart po inštalácii/odinštalácii tohto programu)
mucko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod total metal fetal 7. 6. 2010 10:32

Game Booster, DosBox, Hamachi, Steam aa hra? :lol:
total metal fetal
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků