Jaká utilita na definování uživatelských zkratek ve Windows?

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Kevlar 5. 9. 2010 20:27

Ahoj všem,
hledám nějakou utilitku, která mě umožní definovat si svoje vlastní klávesové zkratky (neboli Hotkeys, Shortcuts) pro spouštení nějakých předem definovaných akcí ve Windows.
Utilita by měla být free, nejlépe GNU opensource. Měla by být kompatibilní s Vista x64 a hlavně - měla by umožňovat nadefinování seznamu aplikací u kterých, pokud mají focus klávesnice a myši, je utilita neaktivní - tzn. nadefinovat případy, kdy utilita klávesové zkratky neodchytává (např. při hraní hry by se utilita mohla hádat s nastavením klávesnice ve hře, apod...) a dále aby umožňovala pro každou spuštěnou aplikaci nadefinovat typ klávesnice se kterým se spustí (samozřejmě pouze pokud má počítač nadefinovaných víc různých klávesnic pro různé jazyky) a super by bylo, kdyby bylo možné také i nadefinovat předem danou polohu, kde se hlavní okno aplikace spustí (např. uprostřed obrazovky).

Našel jsem celou řadu takových utilit, ale žádná nesplňuje přesně ty požadavky, které hledám.
Seznam několika z nich je např. tady:
http://www.techsupportalert.com/best-fr ... tility.htm
Nejblíž tomu co hledám je asi tohle: http://utilfr42.free.fr/util/Clavier.php
ale Clavier neumí definovat jaká konkrétní klávesnice se má nastavit pro aktivovanou aplikaci a také neumí přednastavit defaultní polohu spuštěné aplikace.
Nevíte náhodou někdo o něčem, co by tyhle požadavky splňovalo?
Předem všem děkuji za odpovědi.
Kevlar
Junior

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků