Nejlepší správce souborů

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Aljosha 5. 12. 2013 19:22

TotalCommander - díky svým rozšířením a neustálému (dlouholetému) vývoji asi nejlepší možnost, koupil jsem a nelituji... 8-)
"V životě je nejdůležitější PŘEŽÍT, všechno ostatní má nižší prioritu...." ;-)
Aljosha
Junior

Odeslat příspěvekod Sam Fisher 5. 12. 2013 19:23

Za mě muCommander, multiplatformní, dvoupanelový, SFTP v základu a nejen SFTP...

P.S.: Ano, je psán v Javě, ale to ho přece nedegraduje... ;-)
Sam Fisher
Junior

Odeslat příspěvekod PM 5. 12. 2013 19:42

Průzkumník!!!
PM
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Noxik 5. 12. 2013 19:48

Servant Salamander 1.52 CZ, protoze je rychly.
Jinak idealni je samozrejme napsat/ nechat si napsat primo na miru, doporucuji.
Noxik
Junior

Odeslat příspěvekod Tomasek1234 5. 12. 2013 20:49

Total commander a NIKDY jinak !!!
Naprosto nejlepsi a nejodladenejsi souborovy spravce. Obrovska podpora tuzbych pluginu, takze netreba dalsich externich programu. Zmenou zobrazeni ziskame treba rychly prohlizec miniatur. Maximalni kontrola a hlavne ergonomie pri praci se soubory. O 90% veci co TC umi si muzete s pruzkumnikem nechat jen zdat :D
Phenom™ X4 Quad-Core Black Edition 9950 2.6GHz 125W socket AM2+ ,BOX, 4GB RAM, ATi HD4850, Samsung SpinPoint F1 1TB, Samsung 2053BW, 20'', Seasonic :)
Tomasek1234
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Odpadlík 5. 12. 2013 20:52

Jedině průzkumník Windows, protože není třeba si zasírat OS progmama 3. stran pro něco, co má OS už v základu.

A až tu bude argumentovat tím, že TC má o 1000 funkcí víc, tak se zamyslete, jak často a kolik z nich využíváte. Většina pravdivých odpovědí by byla málo funkcí a málo často, takže asi tak. :-)
Odpadlík
Junior

Odeslat příspěvekod X-Lorrien 5. 12. 2013 20:54

Průzkumík dostačuje, na pokročilé věci (hromadné přejmenování, rychlý náhled velkého postupně generovaného souboru, synchronizaci složek a odstraňování různých souborů v celé stromové struktuře najednou) Total Commander.
X-Lorrien
Junior

Odeslat příspěvekod jxjl 5. 12. 2013 20:55

Pod Linuxem rozhodně Krusader, ve win si většinou vystačím s FreeCommanderem, nebo muCommanderem. V textovém režimu samozřejmě MC.
jxjl
Junior

Odeslat příspěvekod X-Lorrien 5. 12. 2013 20:57

Když jsme u toho Total Commanderu, sháním plugin pro Lister (nedaří se mi), který by libovolný soubor, který je aktuálně generovaný dokázal automaticky, třeba co 1s aktualizovat a přesouvat se na jeho konec. Nevíte o něčem? Už sem viděl pluginy na .log soubory, ale ty nešly použít na nic jiného. Teď toho jde docílit neustálým mačkáním F3 a End, když potřebuji sledovat více souborů. tak je to dost nepoužitelné.
X-Lorrien
Junior

Odeslat příspěvekod tirex 5. 12. 2013 21:01

Altap (Servant) Salamander
tirex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bugscz 5. 12. 2013 21:32

Double Commander :nenapadne jak na Linuxu tak na Win. Má vše co potřebuji, Total Commander už nechci vidět.

V terminálu samozřejmě Midnight Commander.
Bugscz
Junior

Odeslat příspěvekod jandurek 5. 12. 2013 21:47

Nikdy jsem nepotřeboval nic složitého, navíc v dnešní době trávím tolik času v terminálu, že je pro mě snazší udělat požadovanou akci v terminálu. Takže používám pouze předinstalované správce souborů, na mém primárním OS (elementary) je to Pantheon Files, na jiných distribucích Nautilus a na Windows klasický Windows Explorer.
jandurek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Max87_ZA 5. 12. 2013 22:52

Na Win som velmi dlho pouzival(pouzivam) Altap Salamander...Po prejdeni na Mac som skusil Forklift, ale ten mi moc nesadol, pouzivam Finder s pluginom TotalFinder a je to super kombinacia...Na Finderovi jedine co mi vadi je, ze nerozlisuje co je subor a co folder...Od Mavericks ma aj taby, takze TotalFinder mam jedine na to zoradovanie...
Max87_ZA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Regi1 5. 12. 2013 23:06

Altap Salamander v3 Beta, jinak předchozí stabilní verzi. Škoda, že jde vývoj tak pomalu.
Je mi líto, mé možnosti jsou omezené. Musíš se ptát správně.
Můj podpis přidává tvému CPU tisíce operací navíc a ty s tím nemůžeš nic dělat :-D
Regi1
Junior

Odeslat příspěvekod redhawk 5. 12. 2013 23:29

krusader a double comander.
v podstate su obaja dobre modifikovatelny a DC sa da prisposobit podobne ako TTC. Ten som pouzival (mam sice licenciu ale zvykam si na ine )
Hlúposť užívateľa je priamo úmerná jeho právam.
redhawk
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka