Nejlepší program pro sbírku filmů

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Josef Kraus 6. 4. 2011 16:28

Jaký je podle vás nejlepší program pro správu filmové sbírky? Používáte nějaký malý, jednoduchý a zdarma, nebo vyžadujete sofistikované systémy komunikující s on-line databázemi a nevadí vám si za něj připlatit?
Josef Kraus
Redaktor Živě.cz

Odeslat příspěvekod X123 6. 4. 2011 16:55

Průzkumník :-)
X123
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 6. 4. 2011 17:43

filmy se nespravují, filmy se sledují...

a buď se sledují na počítači, odkud se vzápětí smažou nebo se sledují z multimediálního domácího centra a tam se o jejich správu automaticky postará kvalitní a adekvátně nastavený media center, například XBMC...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod silverkeeper 7. 4. 2011 15:05

za XBMC se přidávám
silverkeeper
Junior

Odeslat příspěvekod fatman 7. 4. 2011 15:24

Používal jsem český Seznam DVD, ale dnes už v tom moc smysl nevidím (půjčená DVD si zapíšu do OneNote) a nové filmy tam nepřidávám. DVD mám seřazena podle žánrů a abecedy v polici, ostatní filmy jsou na pevném disku v přehrávači, soubory pojmenované podle názvu filmu (pár filmů, které chci vidět opakovaně v extra adresáři).
Takže souhlas s X123, buď nějaký správce souborů nebo dir > seznam.txt.
"Věřím v reinkarnaci, jakožto nutnou likvidaci materialisace lidské idealisace, bez vyloučení sensace!"
(J. Váchal, Krvavý román)
fatman
Junior

Odeslat příspěvekod jxjl 7. 4. 2011 15:27

Pro běžné použití sbírky = sledování a vytváření (z televize) MediaPortal (http://www.team-mediaportal.com/). Kdysi míval i možnost sledování trailerů z různých webů - nevím jestli to umí stále nebo už ne. Jinak na správu průzkumník, Total Commander, Free commander, zkrátka, co komu vyhovuje.
jxjl
Junior

Odeslat příspěvekod Tomasek1234 7. 4. 2011 15:40

eXtreme Movie Manager

ale uz dlouho nepouzivam, skladovat dnes filmy ztraci smysl. Staci uplne jednoducha databaze ja pouzivam program Cathy od Roberta Vasicka :)
Phenom™ X4 Quad-Core Black Edition 9950 2.6GHz 125W socket AM2+ ,BOX, 4GB RAM, ATi HD4850, Samsung SpinPoint F1 1TB, Samsung 2053BW, 20'', Seasonic :)
Tomasek1234
Pokročilý

Odeslat příspěvekod karlos00x 7. 4. 2011 16:00

kdyz jsem resil placky tak disk explorer professional - pro domaci pouziti zdarma od ceskeho autora.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mkds 7. 4. 2011 16:00

Evidence DVD. Skvělý program
mkds
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snak3 7. 4. 2011 16:35

Než jsem přešel na Mac, používal jsem Ant Movie Catalog.
snak3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ginko 7. 4. 2011 17:23

Jednoznačne Ant Movie Catalog. Existuje portable verzia, veľa pluginov pre vyhľadávanie informácii z webových služieb.
ginko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kedar183 7. 4. 2011 18:07

Taky používám Ant Movie Catalog. Perfektní program.
Kedar183
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod akira.uzai 7. 4. 2011 18:22

Crusader nebo Total Commaner, podle OS, pokud nemáte v počítači bordel, tak je zbytečné instalovat nějaký speciální bazmek
あきらうざい
akira.uzai
Junior

Odeslat příspěvekod dexxac 7. 4. 2011 18:23

Rovněž používám Ant Movie Catalog, ale klasický excel seznam mi stejně příjde nejlepší :-)
dexxac
Junior

Odeslat příspěvekod LGA 7. 4. 2011 18:40

Bohatě stačí notepad kde si napíšu název filmu a info o kvalitě videa.

jinak hlavně velký disk a správné fórum :-)
LGA
Junior

Další stránka