automatické pojmenovávání stahovaných souborů

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod strny88 9. 6. 2011 17:52

Ahoj, už mi to nedalo a obracím se na Vás, jakožto na poradce co v těchto končinách umí lépe bruslit. Tento problém řešm, neřeším od nepaměti. Je na čase to rozseknout a získat odpověď.

K tématu, stahuju tuny obrázků z netu, velice rychle a opravdu kvanta. Problém je ten, že po chvli se mi sejde více souborů se stejným názvem, například obrazek.jpg, a vše musm manuálně přepisovat, což zdržuje a hlavně databáze je pak velice chaotická, vznikají pak názvy jako např. gfegb.jpg, prostě praštím do klávesnice a název nového souboru je na světě.

Příjde mi to nepraktické, zdržujeto a nechci to tak.

Existuje nějaká utilitka, která tohle udělá za mě? např. automaticky přidělí k obrazek.jpg číslovku. obrazek1.jpg, obrazek2.jpg obrazek168.jpg atd.

Děkuji.
strny88
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 9. 6. 2011 20:08

Některe prohližeče umí funkci chytre pojmenování,pokud ji neumí prohližeč tak vhodný download manager.To je vše,jinak manualně přepisovat bych to nedělal ani kdyby dana funkcionalita neexistovala,davno bych si to pořešil nějakou davkou.Samozřejmý předpoklad je že nestahuji do tisíců rozdílných umistnění.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod strny88 9. 6. 2011 20:43

Děkuji, používám Operu, nejaktuálnějš verzi, lze to v tomto prohlíženi někde zapnout?
strny88
Junior

Odeslat příspěvekod kejki3 10. 6. 2011 10:49

„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Beda 2. 10. 6. 2011 12:00

zkuste pouzit FireFox a rozsireni DownThemAll
Beda 2.
Junior