Přeposílání gmail, seznam, iPhone - proč to nefunguje ??!!!

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod PC 14. 10. 2011 14:04

Mám zajímavý problém a fakt nevím co s tím...

Máma má účet na seznamu. Současně má účet na gmailu. Ovšem je tu problém. Ze seznamu nechodí pošta na gmail. Chodívala, ale už dlouho nechodí. Problém je i s přeposíláním pošty ze seznamu na iPhone. Prostě to nejde. Včera jsem na to hledal 2.5h řešení, vyzkoušel jsem co se dalo ale ani jedno ani druhé se mi nepovedlo zprovoznit. Neporadil byste mi někdo jak to rozběhat ? Tedy:

Přeposílání zpráv z @seznamu na gmail ?
Přeposílání ze seznamu na iPhone ?
Samozřejmě pokud by se povedlo zprovoznit aspoň gmail, bude nejjednodušší udělat v iPhone účet právě na gmailu, na což je tam šablonka. Na seznam tam šablonka není.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Junior

Odeslat příspěvekod Neo177 14. 10. 2011 15:23

Nerob preposielanie posty zo seznamu ale rovno nastav gmail aby si cez pop3 stahoval postu sam.

http://www.mydigitallife.info/how-to-co ... -via-pop3/

postupuj podla tohto navodu, len miesto hotmailu aplikuj nastavenia platne pre seznam.cz. Posta sa ti bude v intervaloch stahovat do Gmailu. Nasledne na iPhone nastav gmail ako postovu schranku.
Neo177
Junior

Odeslat příspěvekod PC 14. 10. 2011 15:53

To já právě přesně potřebuju nastavit aby to chodilo. Asi dělám něco špatně....
PC
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 14. 10. 2011 15:59

Gmail - přidat adresu pro přeposilani - přidana adresa - stahovani přes protokol pop
položka 1,2,3 ,imap aktivní - neaktivní ,mam to nastaveno tak a tak a po přidani mně gmail upozornil na XYZ a přesto mně pošta nechodí.Proč?tak ma vypadat dotaz a ne help něco sem dělal nikdo nevime co ale nejede to.Ani se nedivím.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod PC 14. 10. 2011 23:17

Díky, tak už ten gmail funguje a dal jsem ho jako hlavní mail, už to chodí. Ale povedlo se mi zresetováním nastavení sítě rozhodit wi-finu, co s tím ? Připojí se - ale nechytí signál. Jak opravit toto ? Díky !
PC
Junior

Odeslat příspěvekod Xenik 15. 10. 2011 01:31

Zkus jít do pokročilého nastavení toho připojení a zapomenout heslo.
Xenik
Junior

Odeslat příspěvekod PC 15. 10. 2011 10:25

Už jsem to rozchodil, díky !
PC
Junior