Jaký je nejhorší program, který jste měli v počítači?

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod kacenka49 18. 8. 2012 23:08

itunes pod windows, avast, icq a kdo píše windows tak by se měl praštit do obličeje na světě ho používaj miliardy lidí a ani se nezajmaj jenom používaj a o tom to u většiny je :) nemuset myslet co mám za počítač a v počítači ale počítač POUŽÍVAT
kacenka49
Junior

Odeslat příspěvekod neilz 18. 8. 2012 23:12

jednoznacne windows 8
neilz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PLANTROON 18. 8. 2012 23:18

Lišty do prehliadačov, aktualizátory softvéru, proti starým Internet Explorerom a Windows Media Playeru nič nemám ale tiež nemám ani dôvod ich používať. Určite nikdy by som si do počítača neinštaloval Windows Me a Visty. Ďalší celkom zbytočný soft je Nero, Windows Media Center, Quicktime na PC s Windows (podobne aj iTunes, ktorý mi vzhľadom pripomína Win Vista), .... je tam toho :) ešte čosi k MS Office: neoplatí sa mi kupovať gíčovú (MS Office) verziu niečoho, čo mám na každom systéme zadarmo. Teraz som skúšal Office 2013 na osmičkách a jeho prínost oproti OpenOffice alebo LibreOffice je minimálny.
PLANTROON
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Schmauz 18. 8. 2012 23:21

Windows.

Snáším je jen kvuli hrám, jinak by už dávno letěly z disku.
Schmauz
Junior

Odeslat příspěvekod Exelzior 18. 8. 2012 23:23

Nokia Ovi Suite ,Quicktime player ,Hotspot shield a ICQ.
Exelzior
Junior

Odeslat příspěvekod Schmauz 18. 8. 2012 23:23

kacenka49 píše:itunes pod windows, avast, icq a kdo píše windows tak by se měl praštit do obličeje na světě ho používaj miliardy lidí a ani se nezajmaj jenom používaj a o tom to u většiny je :) nemuset myslet co mám za počítač a v počítači ale počítač POUŽÍVAT

Nemuset myslet co mám za počítač, ale počítač používat? No, to je, s windows na disku, právě ten problém :-))
Schmauz
Junior

Odeslat příspěvekod Rudunnx 18. 8. 2012 23:24

Ovi Suite
QuickTime Player
VŠECHNY lišty do prohlížečů
YouCam (To jako stáhnu program který mi stáhne program který mi nainstaluje program? A pak to po mě chce koupi? Ne, děkuji.)
Všechny různé přehrávače kromě MPC, WMP, VLC a Foobar.
QIP (nešel smazat, a když se mi to povedlo, furt se pokoušel se spouštět...)
Nero
Rudunnx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 18. 8. 2012 23:32

ICQ.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod silverkeeper 18. 8. 2012 23:33

Internet Explorer
Ale i ten samotný Windows by se zcela vážně měl objevit ve výběru.
silverkeeper
Junior

Odeslat příspěvekod fender.bender 18. 8. 2012 23:51

Jednoznačně Linux, asi tak beze srandy jako všichni diskutující nademnou.

Jinak mi ale nesedly QuickTime pod Windows, nenasytný oficiální ICQ klient, Nokia Ovi Suite a zejména těžce neohrabaný (ale koncepčně naopak velmi dobrý) Zune Media Player nebo Zune Music + Video Software.
fender.bender
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod czatlantis 18. 8. 2012 23:52

Nesnáším ty příliš aktivní aktualizátory všemožných programů - chápu když spustím program, tak že na mě vyskočí "je nová verze - chcete aktualizovat? ano, ne, nastavení oznamování...
Automatický aktualizace mě ale vytáčí...v tomhle vede adobe a google. Tuhle jsem měl zatížení CPU 100%, zrovna jsem zapnul jeden notebook. Tak kouknu do správce a tam to vytěžuje nějakej google nebo chrome setup(samým rozzčílením si nepamatuju jak se to přesně jmenovalo, ale aktualizovalo to chrome aniž bych ho spouštěl). No tak jako doprčic co to má bejt?
Nebo ty úžasný aktualizátory od Adobe...mě vůbec nezajímá, že je k dispozici nějaká aktualizace blbýho pdf readeru nebo nějaké blbosti do photoshopu (Aktualizace zásuvného modulu Camera Raw, dodávaného s aplikací Photoshop CS5....) Ale v trayi to *****í pořád
czatlantis
Junior

Odeslat příspěvekod amrtin 18. 8. 2012 23:57

matelko 2 píše:Když tedy vynechám to W (to není vtípek), tak jsem třeba rád, že už nemusím používat balík Nero 7. Při vzpomínce na jeho koupi před lety mi naskakují pupínky. Přitom některé jeho součásti nebyli zas tak špatný.

Hodnotit nekvalitu programů je těžký, skoro každý má nějaké drobné chyby, akorát některým je rád odpustím protože mi jinak vyhovují a jsem na ně zvyklý.

...balík Nero 7?Tak ten já používám dodnes na NTB.Vyzkoušel jsem snad všechny vypalovací programy co existujou a právě tahle verze mi vyšla jako nejlíp použitelná(na desktopu je to trochu jinak).Ořezal jsem jí při instalaci o nepotřebné funkce a ještě nikdy mě nezklamala. o<:)
AntecNineHundredTwo,Asus H87-PRO,Intel Core i5-4570,Noctua NH-U12S,W7-64bit,SSD Intel 520 60GB,AsusGTX260OC+AcceleroExtreme,2x8GB DDR3 1600,Enermax720W;NOKIA L735 ;Audio-Technica ATH-ES7.
amrtin
Junior

Odeslat příspěvekod YGHY 19. 8. 2012 00:06

fender.bender píše:Jednoznačně Linux, asi tak beze srandy jako všichni diskutující nademnou.

Jinak mi ale nesedly QuickTime pod Windows, nenasytný oficiální ICQ klient, Nokia Ovi Suite a zejména těžce neohrabaný (ale koncepčně naopak velmi dobrý) Zune Media Player nebo Zune Music + Video Software.

Vazne?...bez linuxu by si si ani v mikrovlnke nezohrial veceru a nie este zapol net.... ;-) ;-) ;-)
Život je ako rebrík do kurína....krátky a ****ý.... :-)
YGHY
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod amrtin 19. 8. 2012 00:06

ICQ už mi nesmí do počítače,AVAST,AVG a podobný "rádobyantiviry",Adobe Reader,nesnášim BabylonToolbar a IE.
AntecNineHundredTwo,Asus H87-PRO,Intel Core i5-4570,Noctua NH-U12S,W7-64bit,SSD Intel 520 60GB,AsusGTX260OC+AcceleroExtreme,2x8GB DDR3 1600,Enermax720W;NOKIA L735 ;Audio-Technica ATH-ES7.
amrtin
Junior

Odeslat příspěvekod Forty- 19. 8. 2012 00:15

Internet Explorer
Forty-
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka