Jaký je nejhorší program, který jste měli v počítači?

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod karlos00x 19. 8. 2012 07:58

jakub.karasek píše:stačí mít jen správně otagovanou hudbu a pak funguje jak má.

az si jednou najdu cas si to vsechno otagovat a splnim tuto podminku tak bude vse zvladat i muj winamp 2.9... to je totiz mnohem podstatnejsi nez program A nebo B.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kozel_Z97 19. 8. 2012 08:00

jakub.karasek píše:
Naopak nerozumím, proč všichni plivou na iTunes. Přestože jsem majitel Windows phone, nemám nic od applu, tak tak iTunes mi přijde jako nejlepší software na správu hudby. Mám jí 80 gb a iTunes je bezproblémově rychlý, funční, nepadadá... stačí mít jen správně otagovanou hudbu a pak funguje jak má.

Padá, pomalý a zasírá Windows. Na macu je to jiné kafe. Ale bohužel mám iPod, takže jsem se s tím musel smířit. ^^
kozel_Z97
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tofi 19. 8. 2012 08:03

Jednoznacne Windows Vista, tady neni o cem diskutovat :grr:
tofi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jakub.karasek 19. 8. 2012 08:08

akira.uzai píše:
jakub.karasek píše:Microsoft Zune (tomu dávám milion bodů), Apple Quick Time, ICQ, Internet Explorer, Windows media player

Naopak nerozumím, proč všichni plivou na iTunes. Přestože jsem majitel Windows phone, nemám nic od applu, tak tak iTunes mi přijde jako nejlepší software na správu hudby. Mám jí 80 gb a iTunes je bezproblémově rychlý, funční, nepadadá... stačí mít jen správně otagovanou hudbu a pak funguje jak má.

jsem si nechal od iTunes spravovat hudbu a ty mi v ní udělali takový bordel (písničky z tribute alb a kompilací rozházené podle interpretů), že po pár pokusech, vše uvést do původního stavu jsem celou sbírku musel smazat, navíc stále podezdřívám iTunes, že soubory bez id tagů jednoduše smazaly

Písničky tribute alb jsou rozházené podle interpretů až do okamžiku, kdy je člověk označí a zaškrtne políčko "součást kompilace". A pokud člověk nedovolí iTunes, aby se o správu a řazení hudby staraly (ptá se to hned při instalaci), tak zůstanou ve svých složkách a nic je nepřemístí a nesmaže
jakub.karasek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kluzo 19. 8. 2012 08:14

"Jaký je nejhorší program, který jste měli v počítači?"

Pokud jde o můj domácí PC, tam takový program nemám, a ani jsem neměl. Nemám důvod mít nainstalované programy, o kterých bych si myslel, že jsou nejhorší :-D

Pokud jde o pracovní PC, tam se tomu nevyhnu, ale jsou to tak specifické programy, že by to stejně nikomu nic neřeklo. Snad možná jen Win. media player.
kluzo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marpit25 19. 8. 2012 08:16

ICQ (oficiální klient)
všeobecně havěť, co se chce instalovat s jinými programy
balík Nero (pár aplikací bylo užitečných, ale špatně se odinstalovával a zanechal špínu v systému)
Keil 2 (nové verze už jsou v pohodě)
marpit25
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jakub.karasek 19. 8. 2012 08:19

kozel_Z97 píše:
jakub.karasek píše:

Padá, pomalý a zasírá Windows. Na macu je to jiné kafe. Ale bohužel mám iPod, takže jsem se s tím musel smířit. ^^

S pomalostí jsem se nikdy nesetkal a to ho používám již mnoho let na různých konfiguracích. Já mám Windows phone, jsem s ním nadmíru spokojen, ale jestli mě něco opravdu dokáže rozčílit, tak je to Microsoft Zune, to je takovej bastl, že se mi mnohdy chce až brečet.
jakub.karasek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ybznek 19. 8. 2012 08:23

Kdysi dávno jsem místo Mirandy zkusil trial verzi em client. Jak já byl rád když mi vypršela :D
ybznek
Junior

Odeslat příspěvekod Buffalo007 19. 8. 2012 08:29

ICQ - oficiální klient
iTunes

Těch programů které byly naprosto nepoužitelné bylo více, ale člověk si je nepamatuje, když je vždy hned odinstaluje.
Buffalo007
Junior

Odeslat příspěvekod petr384 19. 8. 2012 08:33

Linux Ubuntu a Kubuntu
petr384
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod enkeli33 19. 8. 2012 08:34

Když vynechám nejrůznější balasty a toolbary, které se sem tam do pc dostanou moji nepozorností, anebo takový ty shity jako je Quick Time a Real Player, tak myslím, že nejhorší byly asi tyto:

Winamp - Pomalý i spouští se hodinu i na 1 GB RAM počítači, zasekává se a sem tam mi i padá. Zkoušeno na více počítačích :)) Má miliardu funkcí - včetně malého integrovaného internetového prohlížeče - všechny jsou ale zbytečné. Kdyby místo toho měl nějakou pořádnou přehlednou hudební knihovnu. O to větší je záhada, že tento nepřehledný, přeplácaný a pomalý ***** používá nejvíce lidí :D Zlatý foobar2000

Adobe Reader - nevím, jak je na tom dnes. Ale před lety mě štval. Na to, že se jedná jen o prohlížeč .pdf souborů se tedy zapínal a načítal hodiny a hodiny. A taky se furt aktualizoval, čímž úplně zasekl pc.. Zlatý Foxit Reader.

ICQ - Ošklivý omalovánky, pomalý a plný reklam. Navíc tam nezapnu myslím další protokoly (ale nevím, jak jsou na tom novější verze). O to víc mě štvalo, že občas spolužáci ze školy chtěli něco poslat. Nikdy nebyl problém s posíláním souborů, ale jen jsem zkusil odeslat soubor na ICQ 6, tak to 10x spadlo, zaseklo se to a vůbec :)

Toť vše :)
enkeli33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karlos00x 19. 8. 2012 08:38

enkeli: kdybys jako kazdy rozumny clovek s winampem zustal u verze 2 tak si nemuzes stezovat.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod BigT 19. 8. 2012 08:40

Nějaký starý Tune Up Utilities, ten program dokázal tak rozhodit Wincky, že musel být reinstal.
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

NTB: HP 430 G5

Mobil: Motorola One Vision
BigT
Junior

Odeslat příspěvekod Hans.Wolfenstein 19. 8. 2012 08:42

- Nero Burning ROM (nová verze, která obsahuje media center)
- Hamachi
- Všemožné lišty (Seznam Lištička, Bing Bar aj.)
- Microsoft Zune (Pomalé, nepřehledné, úvodní obrazovka naprosto k ničemu...)
- ICQ (Vytěžuje CPU i v klidovém stavu)
- Nikon ViewNX
- Media Player v "Metro" Windows 8 (Neumožnuje nastavit zhola nic, jako např. obrázek alba. I když je obsažen v ID3 tagu, tak se občas nezobrazí)
- Prohlížeč Fotek v "Metro" Windows 8 (Omezené možnosti nastavení)
- Firefox, Chrome (Padají, v 60% za to může Flash. Při pádu to shodí všechny záložky)
- Adobe Flash
- Citrix XenApp, XenDesktop
PC: Intel Xeon E3-1230, 16GB DDR3, Asus P8B WS, GF 460 GTX OC, Seasonic S12 II 520W, Chieftec LBX-02B-B-B, EIZO EV2455
Hans.Wolfenstein
Junior

Odeslat příspěvekod Pety 19. 8. 2012 08:43

Občas testuju nějaké distro linuxu a po pár hodinách s úlevou zdrhám.

Výtvory Applu pro Windows jsou kapitolou samy pro sebe, ať už iTunes nebo Quicktime.

MS Messenger v různých modifikacích jmen - původně šikovný kecálek se v novějších verzích zvrhl v pomalý a nesmyslný tělpák, navíc s reklamami.

Jakýkoli obslužný software tiskáren HP nebo Canon je děs a běs.

Nelze nevzpomenout slavné éry Creative Labs, s vynikajícími zvukovkami a prachmizernými ovladači.

GIMP!
Pety
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka