Virtualbox

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ka-spel 2. 5. 2015 01:02

Jaký je ofiko postup downgrade z 8.1 pro (už jsem nainstaloval upgrade z 8 home premium) na 7 pro? Na několika odkazech jsem našel postup nainstalovat w7 pro s odpovídajícím klíčem (to mám upirátit nebo sebrat v práci?) a pak přes MS linku sdělit tento klíč a klíč 8.1pro a obdržím nový klíč 7 pro. To se mě moc nezdá.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior

Odeslat příspěvekod ka-spel 3. 5. 2015 14:29

karlos00x píše:A XPpro/32 tam spustis prave xp modu coz je vlastne ten windowsi virtualizacni nastroj.
Budes to mit licencne ciste a uzivatelsky privetive.

Měl jsem W8.1 OEM 64bit pak W8.1 profi 64 bit a udělám down na W7 profi 64bit. Pojede na to tedy v XP módu to účtu Melzer lite, které mě v W8 řve, že je 16bit?
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior

Odeslat příspěvekod IvanB77 3. 5. 2015 15:52

A co dostat XP Mode do Win 8.1 Pro?
Návodů je na webu spousta. např.:
http://cdr.cz/clanek/jak-spustit-zdarma ... -windows-8

A pokud je HW podpora, tak ani nepotřebuješ Virtualbox.
IvanB77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bespi_ 3. 5. 2015 15:58

Tohle neni reseni. Tahle uprava uz porusuje licencni podminky.
Bespi_
Junior

Odeslat příspěvekod ka-spel 3. 5. 2015 16:06

Já to potřebuji ofiko. Je to pro jeden spolek. Byli rádi, že levně sehnali kvůli tomu upgrade na profi.
ka-spel
Junior

Odeslat příspěvekod ka-spel 11. 5. 2015 08:07

Tak zkouším ve virtualboxu dát W98, což se povedlo, ale nelze mě připojit sdílené složky, kde jsem si dal instalačku účetnictví. U XP se to povedlo, ale tady ne. Je tam nějaká finta? Na netu jsem k W98 ve virtualboxu toho moc nenašel. Max ve spojení s linuxem.
ka-spel
Junior

Předchozí stránka