Rozečtené PDF soubory

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Sikus 30. 9. 2016 08:46

Ahoj, hledám něco na čtení PDF souborů (ve Win 10, možná ideálně synchronizované s Androidem), kde si program bude pamatovat, kde jsem skončil ve čtení souboru a bude možnost více otevřených souborů zároveň. Když poté program uzavřu a opět pustím, otevře se mi v podobě před zavřením. Tedy stránky PDF souborů kde jsem skončil své čtení a všechny rozečtené soubory budou otevřené.

Umí toto Adobe Acrobat Reader DC? Co vím, tak si pamatuje, kde jsem skončil se čtením u PDF souboru. Ale po opětovném spuštění je prázdný - tedy musím znovu načíst PDF soubory > toho se chci zbavit.
Zdravi Šikus
Sikus
Junior

Odeslat příspěvekod subdivider 30. 9. 2016 09:32

Zoznam posledne otvorenych suborov (aj s poziciami aktualnych stran) si pamata napr. SumatraPDF. Avsak nejake exotickejsie pdf subory nemusi vediet otvorit, ale s vacsinou si poradi...
subdivider
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 30. 9. 2016 09:58

Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Sikus 20. 10. 2016 14:23

Díky za tipy. Nakonec se mi nejvíc líbí SumatraPDF. Je to přesně, co jsem hledal - rychlé otevření, záložky a pamatuje si, kde jsem dočetl. Jen po restartu PC se záložky zavřou a musím znovu otevírat, ale má to dobrou historii.

Teď jsem si ale vzpomněl, že skvěle fungují Knihy Google. Nahraji si PDF a u všech si KG pamatují, kam jsem dočetl. Mohu pokračovat ve čtení na telefonu atd.
Zdravi Šikus
Sikus
Junior