Kde najít funkční slevové kupóny na programy BackupTrans?

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod jege 22. 9. 2019 20:46

Chci zakoupit programy BackupTrans a všude po Internetu je hromada různých slevových kupónu na dané programy až do výše 25%, ale žádný z toho není funkční. Neporadí někdo, kde lze najít funkční slevové kupóny na programy Backuptrans Android iPhone Data Transfer + a Backuptrans Android iPhone Viber Transfer +, popřípadě i Backuptrans Android iPhone WhatsApp Transfer +?
jege
Junior

Odeslat příspěvekod m.kv 22. 9. 2019 21:33

Nezvládne to samý My Phone Exporer ?
Naposledy upravil milsimr dne 22. 9. 2019 23:12, celkově upraveno 1
Důvod: Opraven URL link.
m.kv
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod jege 23. 9. 2019 10:39

m.kv: S MyPhoneExplorer jsem kdysi dělal a mám dojem, že nezvládne nahrát zpět všechno, co zazálohuje, t.j. záloha je opravdu jenom záloha dat, ale ne telefonu, a že obnova je možná jenom do stejného telefonu, ze kterého byla pořízena.

Zní to trochu popleteně a moc si to již nepamatuji, ale mám dojem, že kompletní záloha šla nahrát zpět jenom do stejného telefonu, dokonce nešla ani do stejného typu, ale s jiným interním označením (Redmi HM2014811 vs. HM2014813) a některé samostatně zazálohované položky typu SMS zas nešly nahrát do telefonu.

Pochybuji tudíž, že by zvládl přenos potřebných dat z Androidu na iOS.
jege
Junior

Odeslat příspěvekod m.kv 23. 9. 2019 21:30

Je to možný. Vycházím ze svých potřeb, kde mi MPE stačí. Dal jsem jenom jako tip.
m.kv
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod djkubas91 24. 9. 2019 06:18

Co všechno potřebuješ přenášet? Napadají mě SMS, kontakty, kalendář, keep a úkolovník... Ještě něco kromě "fyzických" dat typu fotky a hudba?

Sám apple má v Play Store svojí appku Move to iOS (https://play.google.com/store/apps/deta ... oios&hl=en), která by ti většinu těchto věcí mohla vyřešit.
djkubas91
Junior

Odeslat příspěvekod jege 24. 9. 2019 07:29

Move to iOS je aplikace na baterky, něco přenese, něco ne, a je to pokaždé s jiným výsledkem. Člověk pak následně zjišťuje, co v telefonu má a co ne.

Potřebuji hlavně historii hovorů, kterou žádná jiná aplikace nedokáže přenést a chat Viberu a možná i WhatsAppu, které zálohují na různé cloudy a nedokáži zálohovat a/nebo obnovit data na konkurenční cloud (Android na/z Google Disk/u, iOS na/z iCloud/u).

Když ale tak nad tím uvažuji, tak ta historie hovorů je asi stejně o ničem, iOS jí má tak debilně vyřešenou (z maximálních 1.000 záznamů je k dispozici jenom 100 posledních, každý typ hovoru od každého čísla se každý den zaznamenává jako samostatná položka), že asi stejně nebudu mít přístup k starším záznamům, jelikož 100 posledních zaplácám za pár dní. :-\
jege
Junior

Odeslat příspěvekod djkubas91 24. 9. 2019 11:19

Rozumím... U chatovátek mě napadá leda zkusit fyzicky přenést soubor s archivem zpráv z jednoho cloudu na druhý a v iOS (nějak) obnovit... Ale to bude asi stejně z hlediska bezpečnosti vázané a šifrované... Historii hovorů jsem nikdy neřešil, takže s tímhle fakt nepomůžu.

Tak holt počkat, až se zas kódy někde objeví...
djkubas91
Junior