Epic Games nejde spustit Farming simulator 19

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod sumavak555 3. 2. 2020 21:43

Dobrý den chtěl bych se zeptat, na Epic Games byla hra zdarma, Farming Simulator 2019 , no a po instalaci se hra normálně spustí ale na chvíli se sekne a potom to napíše (The player must be signed-in through Epic Games Launcher to play this game) hru spouštim přes launcher takže jsem na něm i přihlášen, ale prostě to nejde a nevim si rady.... Koukal jsem na jeden návod na tento problém ale nepomohlo ( je možné že tomu jen nerozumim a něco já dělám spatně) :-) No doufám že mi někdo poradí, předem děkuju za odpovět. :-)
sumavak555
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod meda2016 4. 2. 2020 15:58

Citace: Zkontrolujte nastavení brány firewall a antivirového programu, mohl by blokovat připojení hry.
Zkuste nainstalovat aktualizaci: https://www.farming-simulator.com/updates.php?lang=en
... https://www.czc.cz/farming-simulator-19 ... t7/diskuse
meda2016
Junior

Odeslat příspěvekod sumavak555 4. 2. 2020 20:28

Hra se na Epic Games sama pokaždé co víde nová aktualizace aktualizuje, navíc aktualizace co jsem stáhl nic neudělala psalo to farming simulator 19 (czech) a nabídlo jen ok, skontroloval jsem bránu firewall ale nic jsem neoběvil je možné že jen nevim jak to skontrolovat nejsem uplně profesional, ale v řadku nic nebylo o Epic Games Launcher a s tim společné, Antivirus nemám (zatim) takže to buhužel pořád nejde.
sumavak555
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod meda2016 4. 2. 2020 21:27

Jiná hra se ti na Epic Games Launcher spouští? Pokud jinou nemáš, dá se ověřit správnost zapsaného přístupu (jména, hesla)?
.....
Ještě mne napadá, chodí ta free hra i jinému v Česku? Může být na rozdíl od plné teritoriálně omezena.
meda2016
Junior

Odeslat příspěvekod sumavak555 4. 2. 2020 21:44

No ta hra de snad všem i v česku 5 mích kamarádů ji maj a nikdo s tim problem nemá, jinou hru nemam Epic Games Launcher jsem si stahl jen kvuli tý hře jestli se dá ověřit správnost zapsaného přístupu to nevim, spíš jsem nepochopil jak je to myšleno.
sumavak555
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků